השלמת פערים

עטלף77

New member
השלמת פערים

שלום לכולם נעלמתי מפה לשלושה ימים ואני מבקש להשלים פערים. מהמתגבשים לטייס, מי מכם שהיה בביקור בביסל"ט יכול לספר מה היה שם? איך היה? מה אמרו? וכו´..... ועוד משהו.... אם אפשר, לטובת כל המתגייסים, ליצור רשימת ציוד מומלץ לכל הגיבושים. תודה מראש
 

profuck

New member
ביקור בביס"ט...

מה היה שם, הרבה זמן נסיעה באוטובוס, אבל ממש ממש הרבה (היו פקקים מכובדים עד מאוד אותו היום). מגיעים לחצרים, רואים המראה של F15, ולאחר מכן איזה שתי קוברות עשו לנו דווינים מעל הראש. סיבוב קצר (ולא מרשים) בין מטוסי האימון, וגם המסוקים, ומכאן עברנו לזמן ההרצאות. אולי אני טועה בסדר אבל זה היה בערך כך: הסבר על המסלול של קורס טיס (לפני הוספת התואר). הסבר מפי אחד הקצינים היותר בחירים על השינויים שחלו בקורס הטיס. מעיין פנל של פרחי טייס שדיברו קצת וענו על שאלות. נווט שסיפר קצת על התפקיד. הסבר קצר מפי מפקד הגיבוש על הגיבוש. ולאחר מכן הסבר מרמ"ד צ"א. לבסוף באופן אישי הובטח לי כי אין כל סיכוי שאני יגיע לגיבוש הקרוב (אם איזה 1000 צרוצים שונים), חרף העובדה שאיזה שני זימונים אליו מונחים אצלי בבית. הולכים לקבל החזרי נסיעות, עולים על האוטובוסים, וזהו.
 

profuck

New member
למה...

כעיקרון כשעברתי את ירפ"א ב´ קיבלתי גם מכתב שלא בהכרח עברתי את ירפ"א א´, לצידו גם הסבר שאני עובר את ירפ"א ב´ כדי שאני יוכל להספיק להגיע לגיבוש הקרוב. כעבור כשבוע (יום ראשון) נסתימו כל הבדיקות של הבדיקות הרפואיות ונמצאתי כשיר לטייס, ואף נשלח זימון לביתי (בפקס, וגם ממדור סיירות), לא לפני שביררתי אל מול מדור צ"א שאכן עברתי את ירפ"א א´. הכל יפה וטוב עד שעברו להן עוד שעתיים, קיבלתי טלפון ממדור צ"א ועימו הבשורה כי "נפלה טעות" ואכן טרם בדקו לי את תוצאות ירפ"א א´ והוחלט שכל מי שנמצא במצב שלי לא יגש עתה לגיבוש. לאחר מכן, גם קיבלתי הסבר על מחקרים לליקויי למידה וחיות אחרות. כמו כן, נאמר לי שהטפסים שלי צריכים "בדיקה מעמיקה" ושלא ניתן לעשות זאת לפני הגיבוש הקרוב. אתם מוזמנים להאמין לזה. אני פשוט לא.
 

guys

New member
איזה זונות

אני מכיר מישהוא שעשו לו אותו דבר אבל נראה לי שייתנו לכם לעשות את גיבוש אוגוסט איך היו לך המבחנים בירפא א ? הלך לך טוב או שלא משהוא?? לפי מה שאמרו לי המבחנים בירפא א הם הכי חשובים במיונים
 

profuck

New member
אכן זונות

המבחנים בירפ"א א´ הלכו טוב מאוד. ומעבר לזה, הבדיקה שלהם ממוחשבת, כך שלא להספיק לבדוק אותם זה ממש ממש שטויות. הדבר היחיד שיכולים להתעקב עליו הוא השאלון על הקורות חיים, וגם על זה לא ממש ברור לי מה לוקח הרבה זמן. בקיצור, אמרו לי שטויות, ומסרבים לאמור את האמת.
 

עטלף77

New member
מווו.... למי יש כח לחשוב על כותרת?

מישהו מאלה שהרצו אמר משהו חדש / מעניין במיוחד שלא היה ידוע קודם? ולמה לא תהיה בגיבוש?
 

profuck

New member
לא היה משהו ממש מעניין

בעיקר דברים סטנדרתים, באותה מידה אפשר היה לקרוא את מה שנאמר שם. רשמתי למעלה למה לא אהייה (בעל כורחי) בגיבוש. דא"ג, פרט אלי, מי כן הגיע לשם?
 

אורי ד

New member
אני הגעתי

נשמע שממש סבלת שם! אני ממש נהנתי בכל אופן... היו כמה דברים מיותרים וגם כמה דברים מוזרים אבל סה"כ היה כיף. מספר הערות: קודם כל, הבנאדם שהסביר על הגיבוש- קבלו חלק מהתשובות שלו: להביא שעון? "כן" מותר להביא אולר? "כן" כנראה שזה חלק מההומור שלהם... מה הסדר יום בגיבוש פחות או יותר? "באים ביום ראשון, חוזרים ביום שישי" גם הפרחי טיס היו ככה, שאלו אותם "איך החיים שלכם בתקופה הזאת?(כמובן שזה לא ציטוט)- "טובים.." אני לא זוכר אבל הוא אמר גם דברים תמוהים בקשר לגיבוש אבל אני לא זוכר כרגע. בכל מקרה, היה מענין לראות את הצוקית מקרוב! היה מדהים הקוברות (קוברות, נכון? אני לא מהילדים האלה שעובר מטוס בשמים והם כבר אומרים על כמה סיבובים המנוע פתוח... חחח) שהיו מטרים מעל הראש! וסתם, פוגשים אנשים... ומקבלים חוברת נחמדה! אהה ומקבלים גם מידע על הקמפוס החדש שבונים- הקורס החדש כולל שנת לימודים לתואר ראשון- סתם כדי שתבינו פחות או יותר כמה כסף משקיעים- הקמפוס נחשב למשוכללים בעולם, בשנת הלימודים יהיו שנים בחדר כל חדר מכיל מזגן, מקרר וכל מה שצריך בחדר. כל "סטודנט" מקבל לפ טופ- תהיה ספריה כמובן וכל מה שסטודנט צריך- ועוד ועוד... דברים שאני לא זוכר. מצטער על הבלאגן, כתבתי הכל לפי מה שזכרתי ולא בסדר כרונולוגי כמובן. אורי, שעדין מתלבט (למרות שההתלבטות חסרת טעם כל עוד לא עברתי)
 
למעלה