השכלה בזוגיות

מה בבית ספרי

עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יהיו משכילים? במידה מסוימת,יכול להיות גם מישהו שלמד לימודים מקצועיים,אבל שיהיה איש שיחה.
אם אפגוש מישהו שעובד כחשמלאי אבל יש לנו הרבה במשותף מבחינה אינטלקטואלית ,אני לא אפסול אותו רק בגלל שלא למד באונ' נחשבת או לא הביא תעודות תואר.
לא חסר גם כאלו שלומדים ושוקדים ואין להם לומר מילה אחת לעניין.

עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יגרו / יאתגרו אתכם אינטלקטואלית? חשוב מאוד,אנשים שטחיים משעממים אותי,אנשים פשוטים מדי משעממים אותי,זה לא יחזיק מעמד הרבה זמן וגם הסקס לא יחזיק את זה לאורך זמן,גם אם יהיה משגע .

האם אינטלקט/חוכמה/השכלה/ידע עולם/ידע כללי הוא משהו שתבחנו בפוטנציאל לזוגיות? בהחלט,לצד מרכיבים אחרים כמובן.
יצאתי לקצרה עם גברים מקסימים ואנשי שיחה רהוטים ונעימים(ופסלתי אותם מטמטום שלי),פיספסתי כמה כאלו בדרך ודווקא את הפחות אינטיליגנטים החזקתי יותר בחיי.
עם ההתבגרות שלי,אני שמחה שזה משתנה.

עד כמה יפריע/לא יפריע כלל לכם שבן/בת הזוג שלכם יהיה אישיות נפלאה, מראה שעושה לכם נעים בעיניים ובבפנוכו של הבטן, מישהו שכיף להיות איתו.... אבל מה? טיפש גדול הוא\היא לא - אבל גם לא העיפרון הכי מחודד בקלמר חשובה לי האישיות,גם מראה נעים מוסיף פלוס חיובי וחוכמה שבאה מתוך צניעות עושה לי את זה .בגדול,האם הוא חייב להיות בדיוק כמוני מבחינת האינטלקטואל? במידה מסוימת אעדיף שכן משום שמעגל החברים שלי דומה לי מהבחינה הזו ואי לכך חשוב לי שיהיה בבן זוגי.

ivgy1980

New member
התייחסות

- עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יהיו משכילים? השכלה שהיא יותר מהשכלה תיכונית..... תואר ראשון לצורך העניין....
הייתי מעדיף בת-זוג משכילה יותר ממני, לפחות ברמה האקדמאית.

- עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יגרו / יאתגרו אתכם אינטלקטואלית?
אני מניח שחשוב, למרות שקצת קשה להסביר במה וכיצד זה מתבטא.

- האם אינטלקט/חוכמה/השכלה/ידע עולם/ידע כללי הוא משהו שתבחנו בפוטנציאל לזוגיות?
יש הבדל עצום בין כולם. הייתי מעדיף אינטלגנטית וחכמה, כי זה בא מבפנים. כל השאר דיי נרכש.

- עד כמה יפריע/לא יפריע כלל לכם שבן/בת הזוג שלכם יהיה אישיות נפלאה, מראה שעושה לכם נעים בעיינים ובבפנוכו של הבטן, מישהו שכיף להיות איתו, והוא/היא לא טיפש/ה גדול/ה - אבל גם לא העיפרון הכי מחודד בקלמר.....
העפרון הכי מחודד עשוי להיות גם הכי מתנשא ומזלזל. כל מקרה לגופו.

somewoman

New member

עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יהיו משכילים?
השכלה שהיא יותר מהשכלה תיכונית..... תואר ראשון לצורך העניין....
חשוב שיהיה אינטליגנט וזה ממש לא קשור לכמה שנות לימוד יש לו..

עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יגרו / יאתגרו אתכם אינטלקטואלית?
חשוב, אחרת זה יהיה משעמם מהר מאוד..

האם אינטלקט/חוכמה/השכלה/ידע עולם/ידע כללי הוא משהו שתבחנו בפוטנציאל לזוגיות?
זה משהו שניבחן עם הפגישות הראשונות, כי אם אין על מה לדבר המערכת יחסים הופכת להיות משעממת וזה לא יחזיק מעמד [אצלי]

עד כמה יפריע/לא יפריע כלל לכם שבן/בת הזוג שלכם יהיה אישיות נפלאה, מראה שעושה לכם נעים בעיינים ובבפנוכו של הבטן, מישהו שכיף להיות איתו.... אבל מה? טיפש גדול הוא\היא לא - אבל גם לא העיפרון הכי מחודד בקלמר.....
שתהיה תקשורת מעניינת. פשוט.

AsAf2810

New member
השכלה מעניינת לי את הגלוטאוס מקסימוס

השכלה מעניינת אותי כקליפת השום. אנשים יכולים להיות עם 10-12 שנות לימוד בלבד ויחד עם זאת בעלי אינטליגנציה גבוהה ביותר.
וכסף אפשר לעשות גם אם אתה חסר השכלה.
להיות איש שיחה טוב, מעניין ומאתגר, אפשר להיות גם בלי תואר כזה או אחר. למעשה, הכרתי בחיי לא מעט אקדמאים די מטומטמים שלא יודעים דברים אלמנטרים למדי.

זה חשוב, אבל לא העיקר. כמו שאין לי בעיה שבת הזוג תהיה יפה יותר ממני או יפה פחות ממני, מרוויחה יותר ממני או מרוויחה פחות ממני.
קשר זה מכלול של כל מיני מרכיבים וזה בסה"כ עוד אחד מהם.

אותה הגברת בשינוי אדרת- השאלה די זהה לזו שקדמה לה, רק עם נוסח טיפה שונה.

עד כמה יפריע/לא יפריע כלל לכם שבן/בת הזוג שלכם יהיה אישיות נפלאה, מראה שעושה לכם נעים בעיינים ובבפנוכו של הבטן, מישהו שכיף להיות איתו.... אבל מה? טיפש גדול הוא\היא לא - אבל גם לא העיפרון הכי מחודד בקלמר.....

טוב, פה כבר לקחת את זה לאקסטרים...להיות עם מישהי ממש טמבלית לא הייתי מוכן.
בדיוק כמו שלא הייתי מוכן להיות עם מישהי ממש מכוערת או מישהי עם אופי חרא.

אמממ...

מסכימה עם רוב דברייך אך ברשותך ארצה להאיר את עינייך לגבי משהו אחד שמעט צרם לי..

כתבת ואני מצטטת:״...כמו שלא הייתי מוכן להיות עם מישהי ממש מכוערת״...

״היופי נמצא בעיני המתבונן״...

לאחד הבחורה יכולה להיות מכוערת ואילו לשני היא יכולה להיות היפה בנשים...

יש משפט שאומר:״זבל של אחת,אוצר של מישהי אחרת״ וזה בדיוק ככה גם לגבי מראה..

נאמר באהבה,לא להתרעם!

ליבליב1

New member
אני מניחה,

שכשהוא כתב מה שהוא כתב, הוא התכוון לטעמו האישי (והלגיטימי).
אין ספק שהיופי נמצא בעייני המתבונן....
ובמקרה הנ"ל - אסף הוא המתבונן.....

למה צרם?

מן הסתם התשובה שלו היא אישית שלו ולפי דעתו.
כך שמן הסתם כשהוא אמר ממש מכוערת, הוא מדבר על מכוערת בעיניו.

Sponge Worthy

New member
אחלה סקר. להלן התשובות:

ממש לא אכפת לי אם יש לה השכלה פורמלית או לא. לי יש תואר שני, ולמדו איתו אנשים סתומים ברמות. מצד שני, הכרתי אנשים עם השכלה תיכונית שהיו חכמים מאוד ואני יכול לדבר איתם שעות ארוכות.

חשוב מאוד. בלי זה - אין קשר.
בהחלט, מאוד.

לא כל כך הבנתי את השאלה, אבל אם היא לא אינטליגנטית - זה מפריע לי

ליבליב1

New member
מסבירה את השאלה האחרונה -

תהיה מישהי, היא תהיה מקסימה, נאת מראה, כייפית, מצחיקה.... אבל.... לא מאוד אינטיליגנטית..... יעבוד? לא יעבוד?

תשובותיי

אם מדובר בסינון על בסיס היכרות כנראה שאסנן מי שהיא בעלת השכלה תיכונית בלבד (כמובן) שבהקשר הזה תלוי גם הגיל.. אבל מה שחשוב יותר זו רמת האינטיליגנציה , חוכמת החיים

חשוב לי שבת הזוג שלי תשרה ולא בהכרח תאתגר

אינטלקט/חוכמה... נבחנים בזוגיות אבל כחלק מהמכלול של בת הזוג,
אני לא רואה את עצמי יוצא עם בחורה טיפשה (בורה)

אני לא חושב שאפשר להפריד בין השניים...האישיות וחוכמת החיים משתלבים ואי אפשר באמת להפריד ביניהם

למעלה