השיר ששינה לי את החיים

SaintJohn

New member
השיר ששינה לי את החיים

והכניס אותי לעולם שכולו טוב. בעקבותיו נולד פורום מס' 923. כולכם מוזמנים לבקר. והנה המילים כמובן.

SaintJohn

New member
הייתי שמח להמליץ על עוד שירים שלהם

אבל אז אנחנו נתחיל לגלוש מעבר לשנות התשעים. הרבה מעבר.

SaintJohn

New member
אז קודם כל

נתחיל בזה שאירוסמית' מוציאים אלבום חדש, 14 במספר, ושמו יהיה Honkin' On Bobo, והוא יהיה בגוון בלוזי למדי, בהתאם לאלבומים המוקדמים והאיכותיים שהלהקה הוציאה בשנות ה70, בעיקר בהתאם לאלבום הראשון ששמו Aerosmith שכולל שירים מדהימים כמו Dream On למי שמכיר (אמינם השתמש בחלקים מהשיר בשיר משלו לא מזמן) וגם Mama Kin. יש המרבים להגדיר את האלבום הרביעי של אירוסמית', Rocks, כאלבום הטוב ביותר שלהם וביניהם גם סלאש, הגיטריסט האגדי של גאנס אנד רוזס, שאמר שזה האלבום שנתן לו השראה יותר מכל אלבום אחר. בין השירים המצויינים באלבום נמצאים Last Child וגם Sick As A Dog. למי שמעוניין באלבומים משנות ה90, אז לאירוסמית' יש את Get A Grip המעולה שהסינגלים ששוחררו ממנו הצליחו בכל העולם, וגם מהאלבום שאחריו, Nine Lives, שוחררו סינגלים מצליחים כגון Falling In Love, Pink , Hole In My Soul מקווה שהחכמתם, וכולכם מוזמנים לתת קפיצה קטנה לפורום אירוסמית' ולהגיד שלום!

דנטל

New member
פעם אהבתי אותם יותר

והגיסטריסט מהמם. אירוסמית' - כבר כתבתי כאן ש- Walk this way בביצוע עם Run DMC זה מה שגרם לי להתחנן לאמא שלי שתעשה כבלים. Janie's Got a Gun הוא בהחלט שיר מצוין שלהם משנות ה- 90.

למעלה