השיר של ענת מגן שבו .

השיר של ענת מגן שבו .

השיר שלנו בעיצומה של העונה הכי טובה שלהם , ואני עדה ... ראיתי את כל העונות . הבדיחות מצחיקות יותר , השחקנים מוכשרים יותר והעלילה מרתקת יותר . בקיצור, אין מצב שאני לא דבוקה למסך בכל ערב . כולם משייכים את הסדרה לרן דנקר , לנינט טייב או לאלוהים יודע . אני חושבת שהסדרה עומדת בגלל השחקנים החדשים שלה , בעיקר אניה בוקשטיין וענת מגן שבו . אניה בוקשטיין - היא מתוקה, קטנה ופשוט בא לי לחבק אותה ולהגיד לה כמה שהיא יפה ומוכשרת . והסיפור שהיא מספרת בעונה הוא אחד מהיפים והנוגעים ללב . יותר ממנה ואפילו אחד מעמודי התווך היחידים בסדרה נשענים על האחת והיחידה - ענת מגן שבו . היא מצחיקה אותי בטירוף , היא יפייפיה הורסת וכל פעם שהיא רואה אותה על המסך שלי , אני מוצאת את עצמי מחייכת כמו מפגרת . אני לא יודעת עוד כמה זמן היא תהיה רק חלק מזוג שמתארח אצל יאיר לפיד , או הדמות הקומית הצדדית בסדרה בלווין , אבל זמנה בתור הסיידקיק הוא מאוד זמני . היא מוכשרת בטירוף , ואני רואה ימים מאוד ורודים בעתיד שלה . ואני אהיה הראשונה שאשמח בשביל המלאכית הזו . שיהיה במזל ענת - אני אוהבת אותך .

רק אותי היא לא מצחיקה?

אולי יש לי זכרונות לא טובים מהקטעים שלה עם רותם, שממש לא דגדגו לי את קצה השחלות. אבל היא ממש לא מצחיקה אותי, היא מעצבנת, חוזרת על עצמה, לא יודעת...לא סובלת את הדמות שלה.

למעלה