השיר שלי | שאלון

בר דותן

New member
השיר שלי | שאלון

טוב .. ניסיתי משחק, ניסיתי מלא דברים כדי להפוך את הפורום לפעיל יותר, חשבתי לנסות עוד משהו , מקווה שזה קצת יעורר את השאננות פה, מקווה שלזה לפחות תענו ,, וזה גם יעזור להכיר אתכם קצת יותר =] 1.השיר שאיתו ההיתי רוצה לקום בוקר: 2.השיר שאיתו ההיתי רוצה ללכת לישון: 3.השיר שהכי ההיתי רוצה לישמוע בסוף השבוע: 4.השיר שההיתי רוצה לישמוע כשרע לי: 5.השיר שהכי כיף לשמוע כששמח לי: 6.השיר שהכי ההיתי רוצה לדעת לנגן: 7.השיר שהכי מזכיר לי את הילדות שלי: 8.השיר שעוזר לי לדמיין את העתיד שלי: 9.שיר שמזכיר לי יום מסוים: 10.השיר שמזכיר לי את היומולדת שלי: 11.השיר שמזכיר לי את החבר\ה הכי טוב\ה: 12.השיר שמזכיר לי את בן\בת הזוג: 13.שיר על אהבה נכזבת: 14.שיר על האהבה הכי טובה שהיתה לי: 15.השיר שחייב להיות בפלאפון ובאיפוד: 16.השיר שבחיים לא ימאס לי ממנו: 17.השיר שהכי ההיית רוצה לשיר: 18.השיר שמזכיר לי את אמא 19.השיר שמזכיר לי את אבא 20.שיר שמזכיר לי את המשפחה שלי: 21.שיר שמכיר לי את הים: 21.שיר שלמדתי ממנו הכי הרבה: 22.שיר שבחיים אני לא ישמע שוב: 23.הלחן האהוב עלי: 24.הכתיבה האהובה עלי: 25.פורום המוסיקה המעודף עלי: מקווה שתענו על זה ושתתשתפו קצת יותר במשחקים וובפעילות הפורום :)

bali

New member
מנהל
שאלון מדליק...

1.השיר שאיתו הייתי רוצה לקום בוקר: PERFECT DAY 2.השיר שאיתו הייתי רוצה ללכת לישון: לילה טוב של הכבש השישה עשר 3.השיר שהכי הייתי רוצה לשמוע בסוף השבוע: GIRLS WANNA HAVE FUN של סינדי לאופר 4.השיר שהייתי רוצה לשמוע כשרע לי: here comes the sun של הביטלס. 5.השיר שהכי כיף לשמוע כששמח לי: SHINY HAPPY PEOPLE של REM 6.השיר שהכי הייתי רוצה לדעת לנגן: אין משהו מיוחד 7.השיר שהכי מזכיר לי את הילדות שלי: הפתיח של הקטקטים
וגם התקליט של קישקשתא. 8.השיר שעוזר לי לדמיין את העתיד שלי: אין לי כזה 9.שיר שמזכיר לי יום מסוים: יש הרבה מדיי כאלה 10.השיר שמזכיר לי את היומולדת שלי: תראו אותי של הקספרים 11.השיר שמזכיר לי את החבר\ה הכי טוב\ה: כל שיר של קולדפליי. 12.השיר שמזכיר לי את בן\בת הזוג: זה שאין לי עכשיו?
13.שיר על אהבה נכזבת: רק אחד? 14.שיר על האהבה הכי טובה שהיתה לי: לא על אבל מייד מזכיר לי אותה... LEARN TO FLY של הקילרס. 15.השיר שחייב להיות בפלאפון ובאיפוד: כמה שירים של אפרת. 16.השיר שבחיים לא ימאס לי ממנו: אני בחיים לא אומרת בחיים. 17.השיר שהכי הייתי רוצה לשיר: אני שרה כל שיר שאני רוצה. 18.השיר שמזכיר לי את אמא: אמא לא מתחברת לי למוסיקה כל כך. 19.השיר שמזכיר לי את אבא: HELLO של ליונל ריצ'י 20.שיר שמזכיר לי את המשפחה שלי:
21.שיר שמכיר לי את הים: לאורך הים של עפרה חזה 21.שיר שלמדתי ממנו הכי הרבה: לא יודעת... 22.שיר שבחיים אני לא אשמע שוב: יש יותר מאחד. 23.הלחן האהוב עלי: קשה לי להפריד לחן ממילים... בטח משהו של מתי כספי
24.הכתיבה האהובה עלי: הרבה שירים של עלי מוהר ז"ל ושל נעמי שמר ז"ל ושל אהוד מנור ז"ל... 25.פורום המוסיקה המעודף עלי: אפרת גוש
ומי שלא עונה את זה...

אריה31

Member
מנהל
מגיב

1.השיר שאיתו הייתי רוצה לקום בוקר: PERFECT DAY אחלה שיר לקום איתו:) 2.השיר שאיתו הייתי רוצה ללכת לישון: לילה טוב של הכבש השישה עשר נחמד 3.השיר שהכי הייתי רוצה לשמוע בסוף השבוע: GIRLS WANNA HAVE FUN של סינדי לאופר שיר טוב, בחרתי בו כשיר היומי שלי בפורום מצעדים לפני כמה ימים 4.השיר שהייתי רוצה לשמוע כשרע לי: here comes the sun של הביטלס יכול בהחלט לעזור 5.השיר שהכי כיף לשמוע כששמח לי: SHINY HAPPY PEOPLE של REM מתאים 6.השיר שהכי הייתי רוצה לדעת לנגן: אין משהו מיוחד 7.השיר שהכי מזכיר לי את הילדות שלי: הפתיח של הקטקטים וגם התקליט של קישקשתא לא יצא לי לשמוע את התקליט הזה 8.השיר שעוזר לי לדמיין את העתיד שלי: אין לי כזה 9.שיר שמזכיר לי יום מסוים: יש הרבה מדיי כאלה 10.השיר שמזכיר לי את היומולדת שלי: תראו אותי של הקספרים 11.השיר שמזכיר לי את החבר\ה הכי טוב\ה: כל שיר של קולדפליי. 12.השיר שמזכיר לי את בן\בת הזוג: זה שאין לי עכשיו? 13.שיר על אהבה נכזבת: רק אחד? 14.שיר על האהבה הכי טובה שהיתה לי: לא על אבל מייד מזכיר לי אותה... LEARN TO FLY של הקילרס. 15.השיר שחייב להיות בפלאפון ובאיפוד: כמה שירים של אפרת. 16.השיר שבחיים לא ימאס לי ממנו: אני בחיים לא אומרת בחיים. 17.השיר שהכי הייתי רוצה לשיר: אני שרה כל שיר שאני רוצה. 18.השיר שמזכיר לי את אמא: אמא לא מתחברת לי למוסיקה כל כך. 19.השיר שמזכיר לי את אבא: HELLO של ליונל ריצ'י שיר טוב, קצת עצוב, כן 20.שיר שמזכיר לי את המשפחה שלי: 21.שיר שמכיר לי את הים: לאורך הים של עפרה חזה לא אוהב את השיר הזה 21.שיר שלמדתי ממנו הכי הרבה: לא יודעת... 22.שיר שבחיים אני לא אשמע שוב: יש יותר מאחד. 23.הלחן האהוב עלי: קשה לי להפריד לחן ממילים... בטח משהו של מתי כספי 24.הכתיבה האהובה עלי: הרבה שירים של עלי מוהר ז"ל ושל נעמי שמר ז"ל ושל אהוד מנור ז"ל... 25.פורום המוסיקה המעודף עלי: אפרת גוש ומי שלא עונה את זה...

bali

New member
מנהל
תודה על התגובה.. איפה התשובות שלך לשאלון הזה?

כל אחד אמור למלא את רשימת השירים שלו שעונים על הקטגוריות האלה...

bali

New member
מנהל
סבבה

אגב, השיר HELLO היה אחד האהובים על אבא שלי. וגם הוא היה תמיד קצת עצוב כששמע אותו. אבל אני רואה את השיר הזה כסוג של תקשורת ביני לבינו מאז שהוא נפטר. אם אשמע את השיר הזה ברדיו פתאום, זה יהיה כמו סוג של ד"ש מאבא. וזה קרה כמה פעמים בעשור האחרון.

בר דותן

New member
שמעתי אותו ליפני כמה ימים

ברדיו תל אביב בשעות הקטנות של הלילה

אריה31

Member
מנהל
אחלה שאלון בר

1.השיר שאיתו ההיתי רוצה לקום בוקר: בוקר של כיף - תיסלם http://www.youtube.com/watch?v=dKHG72uTE9A 2.השיר שאיתו ההיתי רוצה ללכת לישון: אמא תכסי אותי - מילי מירן http://www.youtube.com/watch?v=1r9-njewLCQ 3.השיר שהכי ההיתי רוצה לישמוע בסוף השבוע: - 4.השיר שההיתי רוצה לישמוע כשרע לי: A whiter shade of pale - Procol harum http://www.youtube.com/watch?v=Mb3iPP-tHdA 5.השיר שהכי כיף לשמוע כששמח לי: Beautiful life - Ace of base http://www.youtube.com/watch?v=Pyly3JtXoy4 6.השיר שהכי ההיתי רוצה לדעת לנגן: - 7.השיר שהכי מזכיר לי את הילדות שלי: ילדיסקו - שרי http://www.youtube.com/watch?v=_ABxrtey7Ug 8.השיר שעוזר לי לדמיין את העתיד שלי: 9.שיר שמזכיר לי יום מסוים: - 10.השיר שמזכיר לי את היומולדת שלי: - 11.השיר שמזכיר לי את החבר\ה הכי טוב\ה: Born to make you happy - britney Spears 12.השיר שמזכיר לי את בן\בת הזוג: כשתשוב - צילה דגן, שיר הפרידה מאחת החברות המשמעותיות שהיו לי 13.שיר על אהבה נכזבת: - 14.שיר על האהבה הכי טובה שהיתה לי: - 15.השיר שחייב להיות בפלאפון ובאיפוד: Amelie - Alizee http://www.youtube.com/watch?v=SDczQpaLvHo 16.השיר שבחיים לא ימאס לי ממנו: Woman - John Lennon 17.השיר שהכי ההיית רוצה לשיר: חלומות - אייל גולן/רוחמה רז 18.השיר שמזכיר לי את אמא: - 19.השיר שמזכיר לי את אבא: - 20.שיר שמזכיר לי את המשפחה שלי: המשפחה שלי - שלמה ניצן 21.שיר שמכיר לי את הים: בדרך אל הים - משינה 21.שיר שלמדתי ממנו הכי הרבה: - 22.שיר שבחיים אני לא ישמע שוב: - 23.הלחן האהוב עלי: לגור איתו ריקי גל 24.הכתיבה האהובה עלי: בוא הביתה - שולה חן 25.פורום המוסיקה המעודף עלי: מצעדים וביקורת מוזיקה

ady18

Well-known member
עונה

1.השיר שאיתו ההיתי רוצה לקום בוקר:אריק ברמן-יום ראשון 2.השיר שאיתו ההיתי רוצה ללכת לישון:הלילות הקסומים-המכשפות 3.השיר שהכי ההיתי רוצה לישמוע בסוף השבוע:אימפרות נולפות לאט דן תורן 4.השיר שההיתי רוצה לישמוע כשרע לי:זוהר ארגוב-ערב סגריר 5.השיר שהכי כיף לשמוע כששמח לי:נצחת איתי הכול-עמיר בניון 6.השיר שהכי ההיתי רוצה לדעת לנגן:ניצוצות- ברי סחרוף+רמי פורטיס 7.השיר שהכי מזכיר לי את הילדות שלי:הכי קטן-היי פייב 8.השיר שעוזר לי לדמיין את העתיד שלי: 9.שיר שמזכיר לי יום מסוים: 10.השיר שמזכיר לי את היומולדת שלי: 11.השיר שמזכיר לי את החבר\\ה הכי טוב\\ה:מירי מסיקה-לשם 12.השיר שמזכיר לי את בן\\בת הזוג:על הכרנת בזריחה -אביב גפן 13.שיר על אהבה נכזבת: 14.שיר על האהבה הכי טובה שהיתה לי:סוף מעגל- אריק סיני 15.השיר שחייב להיות בפלאפון ובאיפוד:דודו אהרון\אפרת 16.השיר שבחיים לא ימאס לי ממנו:נצחת איתי הכול 17.השיר שהכי ההיית רוצה לשיר: 18.השיר שמזכיר לי את אמא:הרדופים-שלמה ארצי 19.השיר שמזכיר לי את אבא: אילנית-ללכת שבי אחריך 20.שיר שמזכיר לי את המשפחה שלי:הבייתה-ירדנה ארזי 21.שיר שמכיר לי את הים:עין גדי-יגאל בשן 21.שיר שלמדתי ממנו הכי הרבה: 22.שיר שבחיים אני לא ישמע שוב:הכול דבש יערה יהודאי וארי גוראלי 23.הלחן האהוב עלי: 24.הכתיבה האהובה עלי:של עמיר בניון\רחל שפירא 25.פורום המוסיקה המעודף עלי:מצעדים\אפרת.

אריה31

Member
מנהל
בחירות מעולות, יעל!!

התחברתי לכמה במיוחד - אבא, אמא, משפחה, שיר שלא תשמעי עוד

ady18

Well-known member
גם אתה לא מסוגל יותר לשמוע את דבש?

באמת חשבתי שאני החידה:)

למעלה