השיטה הטכנית

• פותח הנושא izak
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

izak

New member
השיטה הטכנית

השיטה הטכנית שמי נטלי כהן אני במקצועי כמנהלת השקעות בעלת תואר ראשון בכלכלה ומאמינה בשיטה הטכנית קראתי מ``ס ספרים בנושא וכמו כן עשיתי קורס בנושא אצל איל גורביץ עסקתי בניתוח השוק במשך 5 שנים וגם כיום באמצעות תוכנת metastock אני נעזרת בניתוח השוק ומידי פעם אני נעזרת בניתוחים הטכנים של ליאון זיו סגל וגורביץ מכיון שהכל אצלי ממחושב וניתן לבדיקה בסופו של דבר מדובר בהפסד גדול מאוד של כספים אני רוצה לצין שאני עובדת בשיטה באו``פ מעוף בלבד ובזהירות רציתי לשאול אם גם אתם מגיעים לאותה מסקנה שפשוט השיטה הטכנית זה סתם בולשיט איבוד זמן וכסף רב.

R.C

New member
נטלי החביבה

השיטה הטכנית שמי נטלי כהן אני במקצועי כמנהלת השקעות בעלת תואר ראשון בכלכלה ומאמינה בשיטה הטכנית קראתי מ``ס ספרים בנושא וכמו כן עשיתי קורס בנושא אצל איל גורביץ עסקתי בניתוח השוק במשך 5 שנים וגם כיום באמצעות תוכנת metastock אני נעזרת בניתוח השוק ומידי פעם אני נעזרת בניתוחים הטכנים של ליאון זיו סגל וגורביץ מכיון שהכל אצלי ממחושב וניתן לבדיקה בסופו של דבר מדובר בהפסד גדול מאוד של כספים אני רוצה לצין שאני עובדת בשיטה באו``פ מעוף בלבד ובזהירות רציתי לשאול אם גם אתם מגיעים לאותה מסקנה שפשוט השיטה הטכנית זה סתם בולשיט איבוד זמן וכסף רב.
נטלי החביבה למה את נעזרת בניתוחי שוק של אנאליסטים נוספים,אפשר להבין מדברייך שאין לך בטחון !? שנית לא כל מי שיש לו תוכנה טכנית - מבין מה קורה לא פעם נתקלתי בדיעות שונות למצב נתון השיטה הטכנית בסדר גמור . לכול טכנאי יש שיטת עבודה משלו או לפחות אמורה להיות כזו , ולכן את מחוייבת להכין שיעורי בית עוד לפני שקראת ``דעות`` של אחרים כי אחרי הכל מדובר בכספך עיצה ידידותית: יותר חשוב מ - כמה תרוויחי זה - לא להפסיד...

ל.ס

New member
השיטה הטכנית ויישומה באופציות מעו``ף

נטלי החביבה למה את נעזרת בניתוחי שוק של אנאליסטים נוספים,אפשר להבין מדברייך שאין לך בטחון !? שנית לא כל מי שיש לו תוכנה טכנית - מבין מה קורה לא פעם נתקלתי בדיעות שונות למצב נתון השיטה הטכנית בסדר גמור . לכול טכנאי יש שיטת עבודה משלו או לפחות אמורה להיות כזו , ולכן את מחוייבת להכין שיעורי בית עוד לפני שקראת ``דעות`` של אחרים כי אחרי הכל מדובר בכספך עיצה ידידותית: יותר חשוב מ - כמה תרוויחי זה - לא להפסיד...
השיטה הטכנית ויישומה באופציות מעו``ף כבר דיברנו כאן רבות כיצד ניתן ליישם את השיטה הטכנית בשוק המניות והאופציות. לכל מנתח השיטות שלו וגם לאחר קבלת מסקנות מהניתוח עבודת ניהול הכספים וההשקעה בפועל הנה מסובכת. דברים אלו תקפים במיוחד באופציות מעו``ף. אינני יודע כמה עמוק את מכירה את שוק המעו``ף על כל נגזריו אך אני יכול לומר לך באמונה שלימה: אני ( ואני יודע על עוד כמה בוודאות ) עושה מזה כסף בשוק המעו``ף. כיצד אני מעביר את הניתוח לפעולה ממשית זה כבר השיטות שלי שפיתחתי עם השנים - מה עובד ולאיזה תקופה הוא מתאים ובמיוחד עם מה לא לעבוד ונקודות סטופלוס. כל זה דורש שנים של מסחר וככל שעוברים השנים אני מאמין שזה רק משתבח. כמובן שישנן תקופות בהן הניתוח עצמו לוקה ובמיוחד בתקופות של חוסר מגמתיות. במיוחד באופציות בהן ערך הזמן חשוב מאד ויכול לגרום להפסד כבד גם אם מצליחים בפיענוח המגמה. אז אינני יודע ממה נובעים הפסדייך ואני יכול להבין גם אם לא כל כך הצליח עצם הניתוח בתקופה האחרונה אך לאורך זמן ( ואני מדבר על כמה שנים ) השיטה רווחית מאד.

daw8000

New member
המורה שלך לא טוב

המורה שלך לא טוב אולי תספרי לנו באיזה חברת השקעות את עובדת? ואז נמשיך אהיה מוכן להמשיך את הדיון,וזה יהיה כדאי .

efihecht

New member
השיטה הטכנית אין דבר כזה

השיטה הטכנית אין דבר כזה שכן זאת כותרת למאות ואולי אלפי גישות שונות (אשר בפורום זה מתיחסים לגישה הטכנית הקלסית של ספרים מלפני שנים רבות ) החלק החשוב בכל העינין שכלל לא מתיחסים אליו בפורום זה הם שיטות שונות שהעזרת כלים סטטיסטים אפשר לבדוק אם הם פועלים לאורך זמן ובצורה יציבה האמיני לי יש כאלה דברים והם פועלים, ואפילו אני יכל לומר שהם פועלים טוב מאד.אבל נכון בפרוש אני מסכים שהשיטה הטכנית שמתיחסים אליה בפורום זה ללאא פפוועעללתת !!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה