השחתת שמות הקבצים העברית.

e_magine

New member
השחתת שמות הקבצים העברית.

במחשב שלי פועלות NORTON UTILITIES ו- NORTON ANTIVIRUS 2001. לאחר שכמה פעמים הופיע לי חלון דוס המודיע wininit.exe הסתיים, מערכת WIN 98 לא עלתה אלא במצב בטוח. הפעלתי בדיקות NORTON ונתגלו שגיאות ובמהלך התיקון, המחשב נתקע בזמן ביצוע קובץ UNDO על דיסקט. לאחר מכן המחשב לכאורה הסתדר ועלה, וביצעתי בדיקות דיסק וWINDOWS אך הסתבר לי שאלפי התיקיות והקבצים של word97 נפגעו, כלומר שמם הושחט ובמקום שם עברי הופיעו שמות בג`יבריש, רובם מורכבים מהרבה $$$$$ וסימנים אחרים. למזלי ניתן לפתוח ולקרוא את רובם וצריך רק לשחזר את שמותיהם. כמו כן נמחקו לי כמעט כל האייקונים משולחן העבודה וכל קיצורי הדרך מ``התחל - תכניות``. נראה לי שגם כל cookies נפגעו באותו אופן כמו קבצי word. נמחשב עובד הרבה יותר לאט. מה ניתן לעשות חוץ מלעבןר קובץ קובץ ולשנות את שמו למשהו מובן?

duke4you

New member
אוי לא! :-(

בסיפור שלך אתה מחזיר אותי חצי שנה אחורה - זה בדיוק מה שקרה לי. אחרי שהפעלתי את אחת התוכנות של norton utilities, כל המערכת שלי הושחתה קליל, ואני לא מתכוון רק לקבצים בעברית שהשתנו לסימנים מוזרים עם הרבה דולרים, אלא תיקיות חיוניות שהיו מלאות כמו program files ותיקיית המשחקים התרוקנו פתאום. אם לא היה לי גיבוי, בטח לא היית מצליח להשאר שפוי. אני לא יודע מה המצב אצלך, אבל אם עדיין ניתן לפתוח קבצים והנזק מסתכם בשינוי הקבצים בעברית בלבד (תבדוק את זה טוב טוב), אז מה שאני מציע זה להתקין את הwindows שוב, על הקיים. לסיכום - norton utilities היא חבילת תוכנות טובה, אבל אם תשאל אותי היא גם מסוכנת אם לא יודעים להשתמש בה נכון, אז אני ממליץ לחזור לכלים של ביל = סורק, מחאה, regclean, sfc וכו`. :) אגב - מה דעתך על איזה פורמט כללי? ;-)

eYaL

New member
ררררררר

מאותה סיבה (בערך) אני גם הפסקתי לעבוד עם המוצרים של נורטון.. הדבר היחיד ששווה לשמור,הוא הנורטון קומנדר הישן והטוב של הדוס. eYaL

duke4you

New member
וגם...

האנטי וירוס של נורטון טוב, בהתחלה עשה קצת בעיות, אבל הצלחתי ליישב את ההדורים בינינו לאחר שהבהרתי לו מי פה בעל הבית. :)

eYaL

New member
בל`בית השתגע?!

אם הצלחת לחנך את הנורטון...כל הכבוד.. :) בכל אופן..עדיין לא מתקרב אליהם. eYaL

d.r.

New member
נורטון יוטיליזיז וקלין

ידעים כמעוררי צרות גם מבניסיון שלי וינפקס 10 יש לה בעיות עם העיברית בהתקנה אבל שאר התוכנות ממש אחלא גוהוס אנטיוירוס {במיוחד 5 אחרי העידכון} פי סי אניוור והסקיוריטי פשוט להתקין ולעבוד

למעלה