השורדים "הרעים" ממירוץ נייקי ת"א, והטובים

davidlev0255

New member
השורדים "הרעים" ממירוץ נייקי ת"א, והטובים

הרעים: הד"ר טל אנגלנדר הטובים גיא גיאור ליאורה !!

monni1234

New member
ליאורה טובה בעינך ? ../images/Emo12.gif

בעיני ליאורה היא הרעה וטל אנגלנדר הוא הטוב דרך אגב אני חושב שמותר לשקר במשחק אבל טל אנגלנדר לא שיקר אף פעם אז למה הוא רע ? למה טל אנגלנדר רע בעינך ? רק בגלל שהוא הצביע לשי ולא לטומי ? לגבי אריק אלפר אני מסכים שהוא הרע (במונחים של המשחק) וגיא גאור באמת בחור טוב

davidlev0255

New member
ליאורה חוץ מהיותה טובת מראה, היא לדעתי

טובה כי היא נלחמה בזיו והשי אראל הרעים, והייתה יכולה להם. תראה טל הוא נגרר אחרי מנו, ובעונה של טל הוא שיחק אותה "ערכי" - אני מאוד חיבבתי אותו והייתי מבואס כשהוא הודח הוא חבר ל חנוך שגם אני חשבתי שהוא ערכי מאוד. וחנוך שאים לו כריזמה ואין לו יכולת שכנוע, ברח מהמחנה וטען שלא נוח לו במקום הזה והנה לאחר מכן הוא חובר לשי אראל??? וטל נגרר אחריו.. בעונה הנוכחית טל נגרר אחרי מנו, והנה טל חושב שהוא משחק מול תמימים? ברור שהליצנית תהיה נגדו והוא משפיל אותה

monni1234

New member
לא שאני משווה אבל גם עירק ואירן נלחמו בינהם

לפעמים רעים נלחמים ברעים טל אנגלנדר לא קיבל יפה את מעיין אחרי שהודחה אבל מעיין בכתה בעיקר בגלל איתי ולא כול כל בגלל טל א ובגמר הם אמרו הם אוהבים אחד את השני חנוך כעס על שי אבל על טומי הוא כעס עוד יותר ואת ליאורה הוא ממש שנא וטלכו הודח באסמסים חנוך האמין שטומי לא הציל אותו מההדחה כי הוא לא רצה שחנוך יהיה בגמר או שטומי באמת היה פחדן וחנוך החליט שבכול מקרה לא מגיע לטומי שהוא יצביע לו האמת שלמרות ששי היה מהמחנה של טלכו אני במקום חנוך לא הייתי מצביע לשי כי שי מכר אותו ובגד בו לגבי טל אנגלנדר זה לא מפתיע שהוא הצביע לשי כי שי היה איתו בסדר וטומי הצביע נגדו עוד לפני האיחוד עם טל ירוק

monni1234

New member
האמת שגם אני לא כול כך אוהב את מעיין

מעיין לא אישה רעה והיא אפילו בחורה נחמדה אבל היא הרגיזה אותי כמה פעמים

למעלה