השוק הוציא היום איתות מכירה

מצב
הנושא נעול.

הכריש

New member

talles

New member
לכריש.. הנה ימים באים..

לכריש.. הנה ימים באים.. אני כבר מכין אותך... ;-) יבואו אלו שיאמרו, שאתה משנה את דעתך מהקצה אל הקצה, ואתה יותר תנודתי מהבורסה עצמה. אז קח זאת בחשבון. אולי כדאי שתבהיר לחברי הפורום, שאתה סוחר יומי, ועל-כן ניזון משינוי בתנודות... בכל אופן אני כסוחר בין-יומי, שומר על עקביות רבה יותר (השיטה בה אני סוחר מאפשרת לי זאת), וכל נסיון להתקרב ל- 565, זוכה בשורט שלך, תאלס

talles

New member
נ.ב. לגבי פיבונאצ`י

לכריש.. הנה ימים באים.. אני כבר מכין אותך... ;-) יבואו אלו שיאמרו, שאתה משנה את דעתך מהקצה אל הקצה, ואתה יותר תנודתי מהבורסה עצמה. אז קח זאת בחשבון. אולי כדאי שתבהיר לחברי הפורום, שאתה סוחר יומי, ועל-כן ניזון משינוי בתנודות... בכל אופן אני כסוחר בין-יומי, שומר על עקביות רבה יותר (השיטה בה אני סוחר מאפשרת לי זאת), וכל נסיון להתקרב ל- 565, זוכה בשורט שלך, תאלס
נ.ב. לגבי פיבונאצ`י ישנם פעמים שקשה לשייך תיקוני פיבונאצ`י למהלכים עליהם הם מוסבים. הסברה שהלכה טוב בפורום היתה, שהמהלך 516-580 קיבל תיקון 37.8%. והנה כרגע קיימת אופציה אחרת לגמרי. הירידה אותה החל השוק ב- 580, הנה מגמה ראשית חדשה. ובוצע תיקון פיבונאצ`י למהלך הירידות 580-555. הכל ענין של פרספקטיבה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה