השופט בן זונה (7)

deep ocean

New member
השופט בן זונה (7)

שם הפינה: השופט בן זונה
הופעה: 7 מתוך 10 (פינה זו תופיע עוד 3 פעמים בלבד!)
מנהל הפינה: deep ocean
פתיחת פינה בפורום הינה באישור מנהלי הפורום בלבד!!! • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • כשיוסי נפגש עם חבצלת, קיימות 3 תדמיות אצל יוסי: 1. מה שהוא באמת באמת חושב על עצמו, בסתר ליבו 2. מה שהוא מקרין כלפי חוץ 3. מה שהוא חושב שחבצלת חושבת עליו אצל חבצלת קיימות 3 תדמיות: 1. מה שהיא באמת באמת חושבת על עצמה, בסתר ליבה 2. מה שהיא מקרינה כלפי חוץ 3. מה שהיא חושבת שיוסי חושב עליה בין יוסי וחבצלת קיימות 6 תדמיות. 6 יצורים חיים. בין כל שתי תדמיות קיימת מערכת יחסים כלשהי. כאשר מתקיים שיפוט, התדמיות מעורבות.דוגמא: יוסי חושב על עצמו שהוא טיפש מבפנים, אבל כלפי חוץ הוא מראה שהוא חכם. חבצלת מרגישה מבפנים שהיא חכמה, ומקרינה גם שהיא חכמה. כאשר יוסי פוגש את חבצלת, הוא יכול לשפוט אותה באין ספור צורות- לחיוב - *ואוו! היא איזה חכמה היא. בחורה כלבבי! (יוסי אוהב את מה שחבצלת מקרינה. זה הכל). לשלילה - *מה היא חושבת שהיא? חכמה? איזה דפוקה היא! *היא חושבת שאני דפוק, אה??!?!?! (זה בעקבות מה שהוא חושב על עצמו מבפנים. הרי אין לו מושג מה היא באמת חושבת עליו), היא בעצמה דפוקה החוצפנית הזאת! וכך זה נמשך....דוגמא אחת מיני רבות
למי שיש שאלות, שישאל חופשי!

KEiN

New member
שיו איך חיכיתי לפינה הזאת

אני חייב לבשר שהתגברתי על השופט הזה באופן כמעט מלא!!! קשה להבחין בזה, כי מתיי שהו זה בא בטבעיות!! זה פשוט שינוי שמתרחש- זה טוב!
ביי!

deep ocean

New member
אתה מוזמן לשתף בחוויות שיפוט שלך

משום מה יש לי הרגשה שאנשים פוחדים לכתוב בפינה הזו על חוויות שיפוט שלהם. מוזר.

KEiN

New member
הבנתי שאין טעם

לשפוט אנשים, הבנתי שכל אחד מאיתנו עושה בדיוק דבר אחד- וזה הדבר היחיד שנותר לו לעשות, חוץ מיזה שאין טעם בבזבוז האנרגיה שבשיפוט, הבנתי שמי אנחנו שנשפוט מישהו, אם לא היינו בדיוק באותו מצב כמוהו, ואם היינו באותו מצב כמוהו (בדיוק) אז היינו עושים את מה שהוא עשה, ואז במקום לשפוט, יש את הרגש ההופכי שנקרא- הזדהות...

jedi

New member
אני אגיד לך למה אני לא כותב . . .

את מכירה את ההוא שלא תיקן את הגג הדולף בבית כי "כשיורד גשם אי אפשר לתקן את הגג, וכשלא יורד גשם הגג לא דולף"? כשאני עצבני/מדוכא/משופט (המצאתי תואר חדש!) אז אני בדרך כלל לא נכנס לאינטרנט. כשאני שמח וטוב לבב, אין לי כוח להתחיל להיכנס מחדש לשיפוט מאתמול בשביל לזכור אותו מספיק טוב בשביל לשתף. זה לא פחד, זה סוג של עצלות.

deep ocean

New member
מה אתה עושה כאשר אתה:

עצבני/מדוכא/משופט? איך אתה מתמודד עם שיפוט?

dkfjdleigk

New member
יש כאן שמונה דמויות!

ובסך הכל, מתקיימות שמונה תדמיות. שכן יש גם 1. חבצלת כפי שיוסי חושב שהיא ("חבצלת שבמוח" של יוסי) 2. יוסי כפי שחבצלת חושבת שהוא ("יוסי שבמוח" של חבצלת)

arcidea

New member
אני ראיתי את זה אחרת

2 דמויות 3 סוגי תדמיות 9 מערכות יחסים של תדמיות (3 בחזקת 2)

למעלה