השוני בין התנהלות חייהם

השוני בין התנהלות חייהם

וההתנהגות הבריאותית של בני האדם הראשונים והאדם המודרני: * העדר מוחלט של עיבוד או זיקוק המזון * מזון דל שומן, דל סוכר ועשיר בסיבים * צריכת קלוריות מצומצמת ( = אין עודף משקל) * להשגת המזון היה עיסוק מתמשך בפעולה פיסית הטכנולוגיה בעולם המודרני היום שינתה את סדרי החיים באופן כל כך קיצוני, שלא נדרש כמעט מאמץ כדי להשגת את צרכינו. יש עודף שומן במזון, מתח ולחץ שמשפיע בעליה בסיכון מחלות לב ועוד. אולי אפשר להעלות לשיחה לגבי מוצרי מזון. אלו מומלצים וכאלה שפחות? תחליפים לסוכר ועוד? דליה

מאחר ואני סוכרתי וקורא הרבה על מצבי

הלא סימפטי, אני יכול לומר בלב שלם שכדאי מאוד שתמנעו מתחליפי הסוכר ובעיקר האספרטיים הרעיל והמסוכן להפליא. האספרטיים דווקא גורם להשמנה כשאחת מתופעות הלוואי שלו היא הערגה לפחמימות. ככלל, ממתיק מזיק ונפוץ זה גורם לשלל בעיות כשלסוכרתיים במיוחד הוא מוציא מאיזון את שמירת מצב הסוכר שלהם. אם כבר, עדיף סוכרזית.

מכיר את ממתיק סטיביה?

ממתיק טבעי (להשיג בבית טבע) וזהירות - מרוכז מאוד וצריך לדלל

מכיר בהחלט. הוזמן כזה בצורת אבקה

לדילול עם מים וליצירת כמות ענקית במחיר שפוי. בעל ניחוח ענוג של דשא קצוץ בקפה.

לדליה, המין האנושי אכן התדרדר

באלפי השנים האחרונות מבחינת אורח החיים. מצד שני, יש כמה דברין בהם התקדמנו. כמו למשל:
היום יש לנו אינטרנט, מה שלאבותינו השעירים לא היה. אני מניחה שאנחנו לא הולכים לחזור לאחור. ובקשר למוצרי מזון מומלצים ולא מומלצים: אפשר למלא בזה את כל דפי הפורום הריקים מכאן ועד עולם. לעולם לא נצא מרשימת היתרונות והחסרונות של כל מאכל. אולי יש לך רעיון יותר ממוקד לדיון?

או קי. יותר ממוקד

לא חשבתי על יתרונות מול חסרונות. כמו אולי תחליפים בריאים מומלצים לסוכר לבן, או חלב (שאני יודעת שטחינה, שקדים, סויה למשל עשירים בסידן גם). וכד'. בכל מקרה, מבשיל לי רעיון נוסף בנושא תזונה שאעלה בהזדמנות קרובה

למעלה