השולחן במשרד

The PlayBoy

New member
השולחן במשרד

נכנסתי למשרד שלה, הכל מרוהט בעץ דובדבן יפה ואדום. אפילו הכסא שלה עשוי מעץ משהו יפה יפה. נכנסתי פנימה סוגר אחרי את הדלת לא לפני שאני שם לב שהמשרד אטום מחוץ לפנים, כלומר אי אפשר לראות מה הולך במשרד למעט דרך דלת הזכוכית שבין הקירות שגם עליה קיים וילון עטוי על הדלת. מבחוץ הנוף הנשקף הוא של תל אביב והים, רואים את קו הים עד לנמל יפו ואבן האנדרומדה.כל כך יפה. מביט בה ובוחן אותה, לבושה בחולצה לבנה מכופתרת, חצאית שחורה קצרה ונעלי עקב אלגנטיות, מראה משובב עיניים ולוהט במיוחד. החזייה שלה נראית בין הרווח בכפתורים וזה נראה טוב. מחייך אליה וניגש ללחוץ את ידה לשלום. ובראש, הראש עובד מהר בצורה אחרת, חושב עליה בעולם של פנטזייה. ושואל את עצמי מדוע, מדוע אני לא יכול להגשים את הפנטזייה הזו עכשיו ? ... מרים אותה מן הכסא הכבד הזה, נצמד אליה מאחור מרגיש את התחת שלה צמוד לזין שלי, עולה עם הידיים שלי וממשש את השדיים שלה, הם כל כך, כל כך רכים ונעימים, כמה שהזין שלי הולך ומתקשח יותר ויותר בכל רגע שעובר. ידיה מושטות לאחור מגששות אחר הזין שלי, רוצה להרגיש אותו בידיים שלה. מסובב אותה אליי ומוריד אותה על הברכיים. מוציא את הזין וחושף אותו מול העיניים המשתהות שלה, דוחק בה להכניס אותו לפה שלה להתחיל למצוץ אותו והיא לא מחכה רגעים ארוכים אלא פשוט מכניסה אותו לתוך הפה שלה, ובכל פעם מכניסה עוד קצת, עד שכל הזין שלי נמצא בתוך הגרון שלה , אחחח ההרגשה הזו, הצמרמורת הזו היא משהו בלתי יתואר. אחרי כמה דקות של מציצה,מעמיד אותה על הרגליים, קורע ממנה את החולצה על הכפתורים שבה, מסיר ממנה את החזייה וחושף זוג פיטמות ורודות קטנות וטעימות, מתחיל למצוץ לה את הפיטמות, ללוש את השדיים שלה ומתענג על הרכות שבהם. ואז בפתאומיות אני מסובב אותה עם הגב אליי מרים לה את החצאית למעלה,קורע ממנה את החוטיני הסקסי שהיא לובשת, מכופף אותה על השולחן ו... פה זה מספיק לכם...
זו רק פנטזייה, אתם תמשיכו אותה לבד.

למעלה