השוואת פורומים- כולם הכנסו ותחליטו

DoronHerman

New member
השוואת פורומים- כולם הכנסו ותחליטו

ראשית אני מאמין שצריך להיות רק פורום אחד מלוכד וחזק, פורומים רבים בעלי תוכן זהה לעולם פגע באינטרסים השונים. הפורום www.likud.up.co.il הוקם על ידי ימים אחדים לאחר הסמינר שהיה בסוכות מאחר וראיתי שהפורום של נוער הליכוד אינו עונה לדרישות ואינו מספיק חזק ומקצועי. לפני כמה ימים, החליט ידידי החיפאי צחי לפתוח פורום של נוער הליכוד בקהילת הפורומים של תפוז מתוך אינטרסים שאני אישית לא יכול להבין. העובדה רק גרמה רע לאינטרסים שלנו ולא ההפך. אני מכבד את מה שיונה הציע אך יחד עם זאת אני חושב שההחלטה נתונה בידי חברי נוער הליכוד. מתוך נסיון אוכל לומר כי הפורום הזה הרבה יותר מקצועי, חזק, עמיד וטוב מהפורום שלנו בתפוז בתפוז. להלן הסיבות: 1.הפורום www.likud.up.co.il פועל תחת "אוטונומיה" של נוער הליכוד. המנהל של תפוז יכול להחליט יום אחד שהוא לא מעוניין בפורום שלנו שם, והוא פשוט מוחק אותו... 2.בתפוז ישנם למעלה מ1000 פורומים והפורום שלנו שם הוא עוד אחד מתוך כל הכמות הזאת. הפורום www.likud.up.co.il עובד תחת דומיין פרטי, עניני וקולע. 3. בוקר אחד, האקר של מר"צ מחליט לפרוץ לפורום. הוא מנסה תחילה לפורום של www.likud.up.co.il והוא מבחין (אם מדובר בהאקר חכם), במערכת המאתרת שלנו וכך הוא יהיה חשוף לתביעה משפטית ולא יסתכן בהמשך הפעולה. אותו האקר מחליט לפרוץ לאתר שלנו בתפוז וללא כל חשש הוא מצליח ואז צחי לא יוכל לעשות דבר וגם אם יפנה להנהלת הפורומים של תפוז התביעה תענה אולי תוך חודש (דמיינו 700 פניות שונות של מנהלי פורומים בכל יום) ובזמן הזה ההאקר כותב הודעות בשמות של משתמשים אחרים ומשבש הכל. 4. האופציות כאן הרבה יותר מגוונות. אני משאיר את ההחלטה בידכם. שלכם דורון הרמן- www.likud.up.co.il

יופי, יופי, תמשיכו

תמשיכו במלחמות הפנימיות הילדותיות שלכם. ככה אתם באמת עוזרים למפלגה, ועוד לפני ועידה בבחירות. אכן, אתם הנוער עליו דיבר ז´בוטינסקי...

למעלה