השוואה בין 2 רכבים

3מרגו

New member
התכוונתי לטרייד אין

זה אותו דבר?
כי שם כאילו נתנו 4 אלף על קאיה,ויש (?) התחייבות על כל מיני...
ככה סתם ברחוב הציעו לי 1500 ש"ח על שלי שאולי עדיף לקפוץ על זה בלי מגש/טרייד אין?

em28

Well-known member
אותו דבר, טרייד-אין זה מגרש עם עניבה...

טרייד-אין יבואן זה מגרש עם עניבה בצבע של היבואן.

3מרגו

New member
זה לא נותן יותר בטחון ברכישה?..הפנתה אותי קולגה שמאוד מרוצה

באמת חיים קלים.זה מוסרים,זה מקבלים וזהו.
לא תמיד יש אפשרות לרוץ לאזורים שונים ולבדוק ובסוף (מי כמוני) נופלים על רמאי עם תעודות.
זה עבודה בעיניים שכאילו מקזזים את עלות של רכבי?
איך לעזאזל להיפטר ממנו אם לא פירוק ב-500 ש"ח?..

sapirsnapir

New member
פרמטרים

מכיוון שמדובר ברכב יד שניה חשוב לחשוב על מספר גורמים כמו מצב הרכב, תעונות שעבר, צמיגים ועוד

3מרגו

New member
שאלתי לגבי צמיגים במגרש

אז קיבלתי תשובה שאלה דברים הקטנים ומקסימום,מחליפים את הרביעיה ב-800 ש"ח
.
אומרים שאין תעונות,אז גם אחרי מגרש לקחת לבדיקה?

enigo

New member
חובה לקחת לבדיקה, מה שאומרים במגרש חסר משמעות

ו"תאונות", לא תעונות - ויש לי הרגשה שהמגיב הקודם הגיב רק כדי שיוכל לשים את הלינק ב"צמיגים"...

3מרגו

New member
זה מה שעושה עייפות אחרי כמה לילות של לימוד הנושא

מעתיקים מילה במילה
.
אז בחירה ברכב שם לא תורמת...איך הם מתחייבים בכתב כפי שהבנתי?
מצב בטטה..צריך למכור לפני שרכב מתדרדר למצב גוסס..

enigo

New member
התחייבות ריקה בדרך כלל. דברים קטנים הם יסדרו, אבל מגדולים

יתחמקו בצורה כזו או אחרת.
אם כי יש לציין שיש ויש, כבר נתקלתי במקרים שבהם הופתעתי לטובה, אבל זה היה תמיד בטרייד-אינים של יבואנים רכב. מצד שני, באותם טרייד-אינים ממש גם נתקלתי בסיפורי התחמקות קלאסיים...

enigo

New member
אני אתן לך דוגמא - מכונית שנקנתה מטרייד-אין, אחרי חודשיים

תקלה במערכת התזמון. הערכת מחיר של המוסך - 4000 שקלים. הטרייד-אין ניסה להתנער מאחריות בטענה שמערכת התזמון לא כלולה באחריות למנוע.
ומקרה היפוטטתי (למרות שהיו כבר דומים) - קנית את הרכב אחרי שהתחייבו בפנייך שאין תאונות, ואז גילית שהרכב עבר תאונה שפגעה בשלדה. אומנם "קצה שלדה" ולא משהו בטיחותי, אך משהו שמשפיע בצורה חריפה על ערך הרכב. את באמת חושבת שתקבלי 30% החזר (בערך אובדן הערך שתאונת קצה שלדה גוררת)? מה שנקרא - בחלומות. הטרייד-אין יטען שזו לא תאונה חמורה או שסתם יתחמק מלשלם ויסמוך על זה שלך לא יהיה כח לבתי משפט.

3מרגו

New member
ממש תודה,אז כמו שהקולגה שהפנתה

שעברה חוויה מוצלחת.לא חופרים בכל הארץ.רק נוח..באים,מוסרים,מקבלים אחת אחרת והכל סבבה.שאין לי כמעט אפשרויות אחרות.
עכשיו באו לראות את שלי,אז סיכוי קלוש שיבואו אחרים ובכלל יקנו באיזה שום מחיר.
אדם יותר פנוי יכול לבחור בשוק החופשי ובטח יש לו למכירה משהו יותר אטרקטיבי.
ולבסוף,מספיק בדיקה במוסך שכבר לא יודעת על מי לסמוך או חייב מכון?או בטוח שהכי טוב גם וגם?ולא משנה מה המחיר שאחליט בסוף.

enigo

New member
אם יש לך מוסך טוב, שאת מכירה וסומכת עליו, לדעתי זה עדיף על

מכון.

3מרגו

New member
והוא רואה אם עבר תאונות?

אם מוסך יכול לזהות בעיות למה הם נוהגים להיכנס לטסט ואחרי זה לתקן על מה הכשילו?

enigo

New member
המכונאי שלי רואה תאונות

ואני מניח שאצלך הם פשוט מנסים לחסוך לך כסף - במקום לתקן את כל מה שצריך, הם מתקנים רק את מה שמכון הטסטים מצא.

3מרגו

New member
לא יודעת מה הוא עושה לאחרים

אבל אצלי זה כל כך עצוב שעדיף לא להיזכר.
הוא מתקן מה שנראה לו יביא הכנסה הכי יפה ממני.ללא אישור.בלי להגיד כמה זה יעלה.שם מצבר חדש במחיר 1.5 למרות שאמרתי שרוצה משומש(לא אצלו) כי לא אמשיך עם רכב 4 שנים.חשבתי שלא מניע מפעם הראשונה (לפעמים)בגלל המצבר.אבל הוא הוחלף ובעיה לא נפתרה.אחרי שמישהו סתם ברחוב ניגש כאילו רוצה לקנות ישר הריח שזה סטרטר.התקשרתי.ענה שאפשר לחיות עם זה
,אבל בטח שאי-אפשר לחיות בלי להחליף בולמי זעזועים במחיר ממש כפול שזה דבר אחרון שמעניין מכון הטסטים.אחרי הכל היה נכתב "זיוף מנוע" שלא הזכיר בשום שיחה והחזיק רכב יומיים והשאיר אותי לשבת ללא רכב ודווקא הייתי חייבת לנסוע רחוק.
וכל זה כי מישהו אחר לא יצליח להעביר בגלל זיהום אויר.כאילו מומחה..
כמה עצוב.עכשיו הכל לפח.
נראה שאקנה ממישהו מהכרות אישית שיפתור אותי מהמשך חיפוש ומגרשים ומה לא.רק מה לעשות עם הגרוטאה הזאת?
עברה טיפול גדול...
ומשהו לסיום-שהייתה בעיה במיסב אני שמעתי.שני מוסכים לא...רק כשפירק בולמים גילה שצדקתי.אז באמת חשבתי שעדיף מכון לקניה..
עם רכב אחר אני כבר אחליף מוסך שפחות מומחה בזיהום אויר.וקצת ישר.

3מרגו

New member
לא אתה...את.כרגע עצרתי עם הצעה של חברה

שבנה מוכר טויוטה יאריס 2003.מעדיפה מהכרות אישית...
עדיין לא החליט כמה רוצה..ומה לעשות עם קאיה שלי אין לי מושג.

למעלה