השגרה בגיל 42

• פותח הנושא aibt
  • פורסם בתאריך

אבח"י

Well-known member
היי
נשוי לאישתי כבר 12 שנים…..
אוהב אותה אך תדירות הסקס שלנו לא מרשימה במיוחד.
אני אוהב לפנק, לרדת לה (זה מעמיד לי את הזין בטירוף), לנשק ובאופן כללי מטורף על הגוף שלה והיא מצידה לא מחזירה תשוקה.
מחפש ריגושים והתאווררות מהשגרה הקשוחה
מזל מאזניים
תראה, לא מבין מדוע אתה חושב שכאן תמצא תשובה רצינית.
אתה אוהב את אשתך, היא מחרמנת אותך בטירוף, אבל ישנה בעיה.
האם דברת אתה על זה? ואם כן מה היתה התגובה שלה?
האם אתה מפחד מיעוץ מיני? אני חושב שלמען ההנאה והזוגיות שלכם, כדאי למצוא יועץ מיני מעולה, לשלם קצת כסף ולהבין היכן הבעיה [אם יש, אבל אתה טוען שיש].

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
תראה, לא מבין מדוע אתה חושב שכאן תמצא תשובה רצינית.
אתה אוהב את אשתך, היא מחרמנת אותך בטירוף, אבל ישנה בעיה.
האם דברת אתה על זה? ואם כן מה היתה התגובה שלה?
האם אתה מפחד מיעוץ מיני? אני חושב שלמען ההנאה והזוגיות שלכם, כדאי למצוא יועץ מיני מעולה, לשלם קצת כסף ולהבין היכן הבעיה [אם יש, אבל אתה טוען שיש].
לא יפה להטיל ספק בפורום שלנו😘

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
היי
אני אוהב לפנק, לרדת לה (זה מעמיד לי את הזין בטירוף), לנשק ובאופן כללי מטורף על הגוף שלה והיא מצידה לא מחזירה תשוקה.
מזל מאזניים
ברוך הבא👍בגיל שלך/שלכם זה שיא המיניות(לפחות מעידה על עצמי דאז)האם שוחחתם?תקשורת היא אחד הדברים הקריטיים והחשובים.
תמיד בין בני זוג יש צד שמושך יותר,סקסי ומיני יותר ואני גם מבינה את השחיקה והתסכול שלך ויחד עם זאת מציעה לבדוק מולה בין עם זה יעוץ מיני או אחר משום שברגע שעברת קו אדום-קשה מאד לחזור אחורה.❤️

מאוהב ברעיון

Well-known member
ברוך הבא👍בגיל שלך/שלכם זה שיא המיניות(לפחות מעידה על עצמי דאז)האם שוחחתם?תקשורת היא אחד הדברים הקריטיים והחשובים.
תמיד בין בני זוג יש צד שמושך יותר,סקסי ומיני יותר ואני גם מבינה את השחיקה והתסכול שלך ויחד עם זאת מציעה לבדוק מולה בין עם זה יעוץ מיני או אחר משום שברגע שעברת קו אדום-קשה מאד לחזור אחורה.❤️
מקפיץ 👍
כי שגרה זה דרעק!!

Mescsx

Member
היי
מזל מאזניים
האמת אני נמצא בסירה דומה ,בן 47 גם נשויי 12 שנה , ואצלנו אין כלום יותר ,היא מבחינתה אומרת לך תחפש בחוץ - תכלס זה מציק לי אבל חסר לי החום והמגע , המזלות לא משנים לי לא רואה בזה משהו מיוחד . איך אומרים נדפקנו .

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
האמת אני נמצא בסירה דומה ,בן 47 גם נשויי 12 שנה , ואצלנו אין כלום יותר ,היא מבחינתה אומרת לך תחפש בחוץ - תכלס זה מציק לי אבל חסר לי החום והמגע , המזלות לא משנים לי לא רואה בזה משהו מיוחד . איך אומרים נדפקנו .
אין כלום יותר/נגמר הכל? ולא מפריע לה שתחפש בחוץ?ואם תתאהב?

Mescsx

Member
אין כלום יותר/נגמר הכל? ולא מפריע לה שתחפש בחוץ?ואם תתאהב?
לא נגמר הכל , דיברנו היא טוענת שלא בא לה יותר , האמת בכל השנים היא לא היתה מינית כמוני, ומבחינתה שאלך למצוא משהו בחוץ , אני לא מחפש לשבור את המסגרת שלנו גם היא לא , יש לנו הרבה דברים חוץ מזה וזה מסתדר לנו . אז כן אני מחפש

למעלה