השבוע שהיה- וזה שהתחיל....

איף

New member
השבוע שהיה- וזה שהתחיל....

אז מה השירים שהכי אפיינו/ מאפיינים את השבוע שהיה וזה שהתחיל היום ???? שיר של מאיר שמאפיין את השבוע שעבר ? שיר לא של מאיר שמאפיין את השבוע שעבר? השבוע שהתחיל היום... שיר של מאיר שמאפיין את השבוע הנוכחי ? שיר לא של מאיר שמאפיין את השבוע הנוכחי ? קדימה חפירות!!!!

איף

New member
משמשת דוגמא

שיר של מאיר שמאפיין את השבוע שעבר ? מחפש את הכיוון שיר לא של מאיר שמאפיין את השבוע שעבר? השיר המצחיק של המונדיאל בביצוע שאקירה.
השבוע שהתחיל היום... שיר של מאיר שמאפיין את השבוע הנוכחי ? "שמע קולי" . הוא באמת שומע
שיר לא של מאיר שמאפיין את השבוע הנוכחי ? איזה יום - דודו טסה

הדסי 26

New member
מממ...

בס"ד קרה לי דווקא משהו מגניב ממש... שכל היום זמזמתי לי את כמה אהבה, וחשבתי שיעברו עוד שבועיים וחצי עד שאוכל סופסוף לשמוע את זה ושאני הולכת להגנב עש ט באב בלי מוזיקה... ואז אני הולכת לירקן.. ומה אני שומעת ככה כמעט בלי ווליום??? אז הייתי בטוחה שאני הוזה וביקשתי ממנו להגביר וזה היה זה.. אתם לא יכולים להבין כמה שזה היה משמח!! ממש ממש ממש והשיר של שבוע שבדר הוא בלי ספק "את שומעת". לא יודעת למה אני כל הזמן הייתי איתו בראש.. וגם קצת ירושלים... לא של מאיר?.. שבוע שעבר אולי "בשבילך" של אביתר שגם הייתי דבוקה אליו, והשבוע... לא יודעת אני אחשוב על זה בלי נדר... שיהיה המשך שבוע טוב :)

הר עיבל

New member
השבוע שהיה וזה שהתחיל

קודם כל נראה לי ,ואני מקווה שאני לא טועה... שהיה לאיף יומולדת השבוע אז- המון מזל טוב אושר בריאות והצלחה. ושתצליחי בכל מה שתבחרי , ושיהיה לך קייץ מעולה! ונעבור לשירים השבוע שמעתי יחסית הרבה את האלבום שמע קולי ובייחוד את בזכרי ו לך אלי. ואת האלבום של אהוד בנאי והפליטים

איף

New member
אתה לא טועה ../images/Emo13.gif

התאריך העברי היה אתמול והלועזי היה שלשום. תודה רבה על האיחולים

הדסי 26

New member
../images/Emo6.gif מזל טוב!!

בס"ד שיהיה לך יומולדת שמח ומאושר
,
שתגשימי את עצמך וביחד עם זה את כל החלומות שלך
, ושיהיה לך רק רק אושר בריאות ושמחה !!
תודה על כל מה שאת עושה בשביל כולנו - שהשם יגשים את כל משאלותייך לטובה ולברכה !!
וכמובן שתהיה שנה מלאה ב-
(הופעות) ואולי אפילו נזכה ל-
חדש :) (סתם רציתי להכניס אייקונים שיהיה צבעוני :)

ms pizza

New member
קצת באיחור ממש...

המון ה-מ-ו-ן מזל טוב , שיהיה לך הכי טוב וכמה שיותר ... יומולדת שמח !

למעלה