השארתי אותו שם לבד

כואב הלב לחשוב עליו בחום הזה

ללא מים ואוכל, ליד כביש סואן. בבקשה עדכני אותנו מה קורה איתו.

pantherit

New member
עדכון עדכון לכל החברים הטובים כאן

את הסיפור הזה העתקתי מהבלוג שלי שכתבתי בסופ"ש. ואתמול בלילה התחשק לי לחזור לפורום חתולים אחרי המון זמן שלא הייתי כאן. אז רק העתקתי את הסיפור מהבלוג כדי לשתף אתכם כמה זה קשה .. כל פעם מחדש ... העדכון הוא שיש לו אמא והוא לא לבד. יש לו עוד 2 אחים. וגם שכן נחמד ששם להם אוכל. אז אני מאד שמחה. כי זה ממש אכזרי גור בלי אמא שלו ברחוב לבד.
לכולם ויום נפלא!

יופי אני שמחה../images/Emo13.gif

זה באמת מקום מוגן יחסית יש שם הרבה בתים עם חצר עורפית והרבה חתולים שהשכנים שם שומרים עליהם.

a n i s e

New member
אבל הוא גור חברותי

וגור חברותי ברחוב זה אף פעם לא נגמר טוב אני בכ"ז חושבת שצריך לקחת אותו משם

animalist

New member
תגידי לי,

את רצינית ? מצאת גור רעב (ע"פ "הסיפור" שלך ), הבנת שכדאי לקחת אותו ע"מ להצילו, ולא בדקת האם יש לו אמא ? חוץ מזה, את משאירה אותו באותו אזור ללא אוכל, במה את עזרת לו ? תשמעי, טוב שלחיות יש חושים חדים ואינטליגנציה גבוהה, כי אם הן היו צריכות להעזר בבני האדם הם לא היו מצליחות לשרוד !

B0NB0N

New member
טוב לדעת, אבל, להבא

תצייני שזה מתוך בלוג, כי אני ולדעתי גם אחרים כאן כבר תכנננו לשנס מותניים ולנסות לעזור לו..... אז עדיף להודיע מראש, כדי להשאיר אפשרות לעזור למי שזקוק במיידית לעזרה.

איזה יופי את כותבת... ../images/Emo140.gif

מזדהה בהחלט, כמו כולם. מי לא היה רוצה בית ענק, שטח גדול ומסודר והמון-המון חיות שמטופלות באהבה
אחחח... פנטזיות.

הניה44

New member
כמה זה מוכר!

אני מטפלת גם בגור קטן בחוץ, יש לי כבר שניים בבית. ואני גם פוחדת להקשר אליו.

הבעיה היא אנשים כמוך.

אתה קופץ למסקנות. איך אתה יודע שאמא של החתול הזבה אותו? אולי היא פשוט אלכה לחפש אוכל. ואז כשה היא תחזור ותמצאה אותו, היא לא תתקרב אליו כי הוא מריח כמו בן אדם אחרי שנגתה בו, ואז באמת היא תנתוש אותו.

למעלה