הררית - מקום מקסים בצפון הארץ

1angel

New member
הררית - מקום מקסים בצפון הארץ

לכל מחפשי השקט והשלווה, מומלץ בחום ליסוע להררית - מושב מקסים בצפון עם נוף משגע!!!! אני הייתי בצימר של חיה על צלע הר, עם ג´קוזי ואפשרות למסאז´ מפנק אצל חיה עצמה. מומלץ בחום!!!!! מי שרוצה יכול לפנות אליי באי-מייל : [email protected] אשמח לתת את הטלפון שלה

lady_anne

New member
זה מקום כזה של צמחונים לא-מעשנים?

או שמקבלים שם גם כאלה שלא מוכנים לוותר על ליטרת הבשר שלהם?

מנטי

New member
הררית מקום עם אוירה ../images/Emo39.gif

בהררית חיים אנשים שמאוד מחוברים לטבע, לרוחניות, לעידן החדש ,לטיפולים אלטרנטיביים, המקום יושב על הר המשקיף לנוף מקסים של הגליל בסמוך ישנו מנזר קסום בתוך חורשה, שימו לב לשעות הפתיחה כי לא ניתן להכנס בכל עת. ניתן לקנות בהררית שמן זית מתוצרת עצמית ניתן לקבל טיפולים שונים , יש שם בית תה יפני... ויש מופע "צליל בטבע" שאני אישית מאוד אהבתי, אני ממליצה לזוגות ללא ילדים על הצימר של זהבה שנמצא בגינה מול הנוף עשויי עץ פיני בפנים ג´קוזי מזגן מקרר ואוירה מיוחדת עם נרות וקטורת טל:6780889 04 היא גם מטפלת הוליסטית בתאום מראש ניתן להזמין טיפול. ולגביי שאלתך אני חושבת שעירבבת אותם עם אמירים, הם לא צימחונים או טבעוניים שאוסרים לאכול בשטחם בשר... אני ממליצה לשוחרי הרומנטיקה השלווה והחיים הטובים...סעו להררית.

הררית

הררית הוקמה כישוב שמרכז אנשים שעוסקים במדטיציה מסויימת. לא יודעת לצערי מה קורה עם זה היום.

למעלה