הרצה מתוך VWD

kobirev1

New member
הרצה מתוך VWD

שלום, כשאני מנסה להריץ ctrl+f5 הדפדפן נפתח (אצלי פיירפוקס כברירת מחדל אך ניסיתי גם עם אקספלורר) ומופיע סמל של של חיבור לשרת ASP.NET Development אך בדפדפן מופיעה שגיאת חיבור, והאתר לא רץ. אשמח אם מישהו יפתור לי את הבעיה. תודה.

pitoach

New member
קצת קשה לפתור את הבעיה הלא ידועה כי כל הקוד

שצירפת עובד טוב אולי תנסה לבדוק את החלק שלא צירפת ובו לא יכולנו לנחש מה יש.... זו דוגמה נהדרת ל: כיצד לא שואלים שאלה בפורום או כיצד שואלים שאלה אם לא רוצים תשובה רצינית או כיצד שואלים שאלה בפורום קריאות מחשבות ורואי נסתרות
* אני מציע שפשוט תצרף לנו את הפרוייקט מכווץ כקובץ זיפ אם אתה רוצה שנעיין בו, תציג לנו הודעות שגיאה שאתה מקבל וכל נתון רלוונטי או אפילו כמעט רלוונטי

kobirev1

New member
הבעיה לא קשורה לקוד

כי הקוד מתקמפל, לא משנה איזה קוד אני אנסה להריץ תמיד הדפדפן נפתח ומציג את ההודעה: (בפיירפוקס) " החיבור הופסק החיבור לשרת אותחל בזמן שהדף נטען. * האתר איננו זמין כרגע או שהוא עמוס מידי. אנא נסה שוב בעוד מספר רגעים. * אם אינך מצליח לטעון דפים כלשהם, בדוק את הקישוריות של המחשב שלך לרשת. * במידה והמחשב או הרשת שלך מוגנים באמצעות חומת אש או שרת מתווך, וודא כי Firefox מורשה לגישה לרשת. " הגדרתי בדיוק את מה שקורה כשאני מריץ, לא יכולתי לנסח את השאלה או להגדיר את הבעיה בצורה טובה מזו, הנחתי מראש שזו בעיה מסויימת שקשורה בהגדרות בwindows או ב VS והיא ידועה, ותיארתי לעצמי שודאי מישהו ידע במה מדובר, ואליו השאלה הופנתה. ולמרות שאני רק בשלבי הלימוד הראשונים, אני יודע שאם קוד מתקמפל אז אין בעיה בקוד. לכן אני חושב שההערות שהערת לי לא במקום במקרה הזה. בכ"א תודה על הנכונות לעזור. אשמח לתשובה ממישהו שכן מבין את הבעיה עליה אני שואל.

pitoach

New member
אתה טועה ../images/Emo13.gif

הטענה "אני יודע שאם קוד מתקמפל אז אין בעיה בקוד." לחלוטין לא נכונה אבל מכיוון שאני כניראה לא מבין כל כך הרבה LOL אני אתן לך למצוא את מי שמבין יותר
בטוח יש כאלה.. אל תדאג דרך אגב: נסה לקמפל קוד של x/y שים ב Y ערך אפס הקוד מתקמפל נהדר נסה עתה הלריץ את התוצאה הקובץ וקבל הודעת שגיאה נהדרת על ככה שאי אפשר לחלק באפס אבל שוב אתה מבין טוב מכדי שאני אוכל לעזור לך כנראה
ובטח ידעת את זה... בהצלחה

kobirev1

New member
הבהרה

כשאמרתי "אין בעיה בקוד" התכוונתי ששגיאת החיבור בדפדפן לא קשורה לקוד. הקוד הוא לא העניין כאן, אלא ההתחברות לשרת שלא מצליחה. כשתהיה לי שאלה בנוגע לקוד, תאמין לי שאני אצרף את הקוד ואני מניח שתוכל לעזור לי, אתה עונה לי כאילו תקפתי אותך, אז תאמין לי שלא תקפתי אותך ולא התכוונתי לתקוף ואני מאד מעריך את הרצון שלך לעזור, רק תיקנתי אותך בקשר להערות שכך לא שואלים שאלות בפורום ללא צירוף קוד, שההערות הן לא במקום. כי אין קשר לקוד. יכול להיות שאתה מומחה בעל שם עולמי בתחום הפיתוח (לא יודע.. לא מכיר..) ופשוט לא נתקלת בבעיה שאני מדבר עליה, זה לא מוריד מערכך דבר וזה לא אומר שאתה לא מבין כלום.

pitoach

New member
../images/Emo45.gif --->

כאשר כתבת "אשמח לתשובה ממישהו שכן מבין את הבעיה עליה אני שואל." הרי שקבעת שאתה מחפש מישהו שכן מבין וזה אומר שמי שפנה קודם לא הבין
בכל מקרה עד להודעה זו לא כתבת שום פרטים אני לא אמרתי שרק קוד הכרחי אלא גם כתבתי שצריך הודעות שגיאה או כמו שכתבתי "תציג לנו הודעות שגיאה שאתה מקבל וכל נתון רלוונטי או אפילו כמעט רלוונטי" ההודעה המקורית שלך לא כללה כלום ונכתבה בצורה לקויה לטעמי האישי. עם זה אני מבין שאתה עדיין חושב שהערה שלי לא היתה במקום :(. בכל מקרה הבעיה דיי ברורה כשרואים את הודעת השגיאה אולי ואני בטוח שתקבל תשובות בהקדם
* דרך אגב... גוגל עוזר כדי להבין מי כל אדם היום
ואני ממש לא גולש כאן באנונימיות רשמית אלא פשוט לא משתמש בשם מלא או בקישור לעסק או לחברה באופן קבוע. הכינוי הזה משמש אותי גם כשאני תומך בפורומים של מייקרוסופט ובמקומות אחרים. צריך לפעמים קצת השקעה להכיר את הדמויות וזה מובן... ** הסיבה היחידה שאני לא רושם פרטים מפורשים בכל הודעה זה כי בעיני מי שרושם פרטים וקישורים קבועים לאתר שלו ולחברה שלו בדרך כלל עושה את זה כדי לפרסם את עצמו בצורה זו אחרת ולא בצורה טהורה של עזרה לזולת (רק לשם הגינות אני רושם "בדרך כלל" כי אולי יש אחד או שניים שלא). אולי מעט OFF אבל אני תמיד חייב להרגיש שתרמתי משהו
אז (וכמובן שכאן לא מדובר על תרומה אלא רק עזרה מועטה מאוד) אבל... אני חושב שהיה זה הרמב"ם שחילק את מתן התרומה לרמות הבאות: - הרמה הגבוהה ביותר היא כשהתורם לא יודע למי הוא תורם והמקבל אינו יודע מי הנותן - הרמה הבאה היא כשהתורם אינו יודע למי תרם והמקבל יודע ממי קיבל - אחר כך.. התורם יודע למי תרם והמקבל לא יודע - והרמה התחתונה ביותר שנחשבת פסולה לחלוטין וגרועה מאי תרומה היא המצב בו התורם יודע למי תרם והמקבל יודע ממי קיבל. אני מקווה שאני מצטט מהזיכרון את הסדר המדוייק של רמה 2 ו3
בכל מקרה אין כעס
ההבהרה ברורה וכולנו עוזרים לפי מצב הרוח הרגעי שלנו... כרגע מצב הרוח שלי הוא לסיים ולנצח במשחק wesnoth שאני באמצע (נכנסתי לרגע כי בטעות סימנתי שיגיע אלי מסר תגובה על השירשור ומסר גורר מייל ומייל אצלי גורר הפסקת משחק כי אולי זה משהו חשוב בענייני עבודה
.. אז בחזרה למשחק) * זה שוב המקום לציין שחבל שקהילת המפתחים של המשחק לא כוללת כמה מפתחים מישראל...

למעלה