הרפתקאות קרי ו/או קייסי בדרכים

Guncrazy

New member
יש לה מלא שירים שהם לא באלבום

ומילא קאברים, שתעשה קאברים רלוונטים. בוב מארלי? וויזר? הקרדיגנז? מה קשור?!

symptoms

New member
אבל שירים שלא באלבום לא עוזרים לה,

זה נורא קשה להחזיק סט שלם עם שירים לא מוכרים. אני דווקא מבינה את הנטייה של אמנים צעירים להוסיף קאברים לסט שלהם כדי שיהיו נקודות מוכרות בסט.
בקשר לבחירה של הקאברים, אני דווקא אוהבת את העובדה שהיא בוחרת דברים שהם לכאורה לא קשורים, וגם לפי מה שהבנתי מביקורות, זה דווקא משתלב יפה בסט.

רעות

Guncrazy

New member
לא מסכימה

אם שירים שלא באלבום לא עוזרים לה אז בטח שקאברים גם לא עוזרים לה.
מה גם שהיא הייתה בהד-ליין זאת אומרת שאנשים שבאו להופעות האלה באו בשבילה ולא ראו אותה כזמרת חימום לאיזה אקט אחר .מה שאומר שהשירים באלבום שלה אמורים להיות מוכרים לקהל שמגיע להופעות הללו.
קאברים תמיד יש בהופעות ואני בסדר גמור עם שני קאברים בהופעה מלאה (4 זה יותר מידי) ואני גם לא חושבת שזה חייב להיות קאברים לשירי קאנטרי אבל אני דווקא אוהבת שהיא לוקחת שירי פופ מיינסטרימי עכשיויים והופכת אותה לשלה הרבה יותר מהקאברים העתיקים האלה שלא רלוונטים לאף אחד כיום.
זה שהיא נשמעה בהן טוב אין לי ספק ובכל זאת זה די מאכזב ותמוה בעיני.

symptoms

New member
אני יכולה להסכים עם מה שאת אומרת,

4 קאברים זה באמת הרבה, ויכול להיות שהיה עדיף לה לקחת שירים יותר עדכניים לקברר. (למרות ששוב, אני לפעמים אוהבת שבוחרים דווקא שירים יותר ישנים, אבל היא דאגה לבחור את כולם ככה).

מצד שני, היא שמה בסט שלושה שירים שאינם באלבום, את כל השירים באלבום ואני מניחה שהיא הייתה צריכה עוד משהו.
ואגב, אני לגמרי איתך בכך שאם הייתי יכולה לבחור הייתי מעדיפה שירים שלה שאף אחד לא מכיר על פני בערך כל קאבר שהוא.

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
מסכימה איתך

היא הייתה צריכה לשיר את סיו יו אגיין

ואיכס מה בוב מארלי

אם כי אני הכי בעד שתשיר שירי קאנטרי.

למעלה