הרמיוני ונוויל- התעלומה

LuNaTiC

New member
כל כך נכון!!!

אבל.. אם אני לא טועה, ואני לא הולכת עכשיו לבדוק - אז.. המצנפת בחרה בהרמיוני מ-י-ד לגריפינדור.. אבל אם היא גם מתאימה לרייבנקלו (כאילו, כמובן שכן) אז למה המצנפת לא.. התמהמה על הראש שלה, כמו אצל הארי ונוויל? אני חושבת שזה לא הגיוני. ו.. הקוסמת ממסדר מרלין - המורה למתמטיקה שלך נשמעת באופן קריפי כמו המורה שלי.. תנחומי.. (פרידה המורה שלי היא ממש מתוסבכת..) ענבל

Vilia©

New member
כמה דברים...

אוקיי נתחיל בנוויל והרמיוני... המצנפת יודעת על מה היא מדברת ולוקחת את התכונות ואת המחשבות של אותו אדם ומשלוות בינהן כך שיוצא הבית המתאים ביותר ואני מסכימה לחלוטין עם פנטר... הרמיוני הוכיחה את האומץ שלה כשהלכה למשרד של סנייפ לגנוב חומרים בספר השני... ונוויל...בספר הרביעי כולם יודעים מה היה... דבר אחר....המצנפת התלבטה גם בנוגע להרמיוני..תעברי על הספר הראשון שוב ותראי... עוד דבר..המצנפת לא אמרה שהארי הכי מתאים לסלית`רין...היא אמרה שהוא יכול ללכת לסלית`רין ושסלית`רין תקדם אותו לגדולה.... והארי לא שאפתן...הוא אמיץ!!! ורואים את זה בכל אחד מהספרים...ועל התחקירים שהוא עושה למרות הסכנה.... טלי פוטר

turki

New member
מסכים בהחלט אבל...

עצם העובדה שהמצנפת רצתה לשבץ אותו בסליתרין תחילה מדברת בעד עצמה, אני מסכים שהארי מאוד אמיץ אבל הוא גם מאוד שאפתן, אפילו פרפקציוניסט: הארי תפס את הסניץ בכל משחקיי הקווידיץ חוץ מאחד. כל אדם נורמלי היה אומנם מתבאס באותו משחק (לא משנה שההפסד נגרם בגלל התערבות הסוהסנים), אבל הארי ממש התעצבן, התגובה שלו הייתה ממש קשה (תבדקו בעצמכם בספר השלישי). אני חושב שהארי שאפתן ביותר, הוא שואף לשלמות!

LuNaTiC

New member
אני חושבת ש!

המצנפת הרי דיברה עם הארי, כשהיא מיינה אותו.. אז נגיד, על מה היא דיברה עם נוויל? אני אגיד לכם מה אני חושבת: נוויל מרוב הבחינות הידועות לנו בינתיים מתאים מאוד להאפלפאף, אבל, כמו שהארי ביקש לא להיות בסלית`רין, אז אולי נוויל ביקש לא להיות בהאפלפאף בגלל השם שיצא להם... כי תראו, בבית בטח לא ממש מעריכים את נוויל כי הוא חלש בקסמים, בלשון המעטה.. הוא בטח נורא נורא רצה להוכיח למשפוחה שהוא שווה משהו ולכן בטח התחנן להגיע לגריפינדור... וזה, רבותי, היה הסבר ארוך ומסובך מדי לתאוריה קטנטנה... ענבל

המצנפת,

קובעת מדי פעם גם לפי שאיפת ליבו של הנבחן- לפי מה שראינו אצל הארי. כמובן שהרמיוני שאפה להיות בגריפינדור, ויתכן שמאחר והיא התאימה לשני בתים- היא הושמה שם. חוץ מזה, כמו שאמרו פה, המצנפת בוחנת עוד תכונות אחרות ולפי זה עושה את השיקלולים, וכנראה שאת זה היא מצאה בהרמיוני. ותחשבו על זה- לא יתכן שבכל בית יהיו רק את אלה שמתאימים לו- לא יתכן שכל הלמדנים יתנקזו בבית אחד וכו`. לכן, את הלמדנים שבכל זאת מתאימים לגריפינדור, היא שלחה לשם. ונוויל- מי יודע מה עוד גלום בו?

דוד דב

New member
הממ לא בדיוק אבל נכון

זה לא שאיפות .. זה האופי .. וזה כנראה מה שקובע ... אם המצפנת אמרה גריפנדור .. אז כנראה שצריך להיות שמה

אין מחר ביצפר?

תגיד, אין לך חיים? מילא, אני, מחר לא עובדת, אבל זאטוט בגילך?

דוד דב

New member
Wtf ?!

זאטוט אביך ... אני סיימתי ללמוד .. נשארו רק בגרויות . חוץ מזה מה לעזאזל אכפת לך ?

תירגע, חומד...

אל תיקח את זה אישי, יקירי.. צחקתי... וואי, מתנצלת... (אנשים, תודיעו לי כשיש פה אחד בלי חוש הומור!)

למעלה