הריון כימי עם בטא 37?

פוקוס1

New member
הריון כימי עם בטא 37?

שלום לכן, התחלתי כאן עם הסיפור שלי, וההמשך נראה הרבה פחות נעים. להזכירכן, הבטא שלי עלתה מ-6 ל-13 ביומיים, ואח"כ ל-37 בעוד שלושה ימים. היום שלחתי את תוצאות הבדיקות האלה לרופא, והמזכירה שלו התקשרה אלי לא מזמן להגיד שמדובר בהריון כימי. אני לא יודעת איך הרופא הגיע למסקנה הזאת, ועכשיו אין את מי לשאול. מישהי יודעת על מה הסתמך הרופא? האם כדאי לבצע בדיקה נוספת?

מ ט ר נ ה

New member
לפי דעתי

תוכלי לדעת את זה עם הזמן. כמה זמן איחור יש לך? מחזיקה לך אצבעות שהבטא תעלה עוד וזה יתגלה כהריון תקין ונהדר!

מעיןבר

New member
קשה לדעת

רצוי להמשיך ולעקוב אחרי הבטא. לרוב בטאות נמוכות של התחלה נדמות כהריון כימי כי רופאים לא רגילים שנשים בודקות כ"כ מוקדם. עדיין מוקדם לקבוע שאכן יש הריון כימי לדעתי כי נראה שהבטא עולה יפה
שיהיה בהצלחה

פוּ

New member
מוקדם לקבוע, אבל כך עוד אין דימומים

וכבאי בטן (התכווצויות) אז זה נראה מעודד! אם זה יימשך כך תבצעי בדיקת דם נוספת בחמישי או ראשון ותראי עם עדיין יש הכפלה. מחזיקה לך אצבעות
ו-

פוקוס1

New member
תודה לכולן ../images/Emo140.gif ושאלה על החום

בינתיים אין דימומים והתכווצויות.. במהלך החודש מדדתי חום (לא רשמתי את התוצאות..) הרמה הרגילה של החום היתה 36.2-36.4 מאז הביוץ הרמה של החום עלתה ל-36.9-37.1 ועדיין לא ירדה עד לרגע זה. מה אתן אומרות? האמת היא שאני קצת מתחילה להתייאש ולא יודעת אם כדאי לי ללכת לעוד בדיקת דם כדי לא ליצור ציפיות נוספות... תודה מראש על התשובות, אתן באמת נהדרות וניתן ללמוד מכן המון

ליcות

New member
חום גבוה שנשאר גבוה אחרי האיחור

זה סימן מאודדדדד חיובי.. זה למעשה הסימן הכי אמין שיש! רק חשוב שתממדי כל בוקר באותה שעה ובלי שעשית פעולות אחרות לפני כן.. אל תתיאשי! זה נשמע טוב, ואולי כן כדאי ללכת לבדיקת דם (לא עכשיו, תחכי עוד יום יומיים כדי שתהיה הכפלה אמיתית).. הרי תמיד עדיף לדעת מה קורה לא? מחזיקה אצבעות
ותעדכני..

פוּ

New member
לפי מעיןבר רק לאחר 18 ימים שהחום

גבוהה מאז הביוץ - זה מראה על הריון
בכל אופן זה שאין כאבי בטן ודימומים זה מצויין

למעלה