הרווק - נטלי,סטודנטית לחינוך בת 25

ויוה 2009

New member
הרווק - נטלי,סטודנטית לחינוך בת 25

אני אמא שלי אוהבים את נטלי,חולים על היופי שלה וכמובן שהיא פייבוריטית שלנו.היא 100ממת,מקסימה,כאריזמטית,כובשת,אינטלגנטית,שברירית,עדינה וממש סינדרלה! נטלי היא האהבה המושלמת לגיא המושלם שמייחל לחצי השני שישלים אותו (נטלי המלכה).אנחנו גם חולים על גיא!!!!!

נטלי היא שחקנית מצויינת

מיתבכיינת כל הזמן כדי להגיע לגמר . גיא מסטול כבר מכל הבנות וצוחק עליהם כאשר סביבו יש בית ספר לבגידות וקינאה מטורפת בין הבנות .

ויוה 2009

New member
תגובה

היא לא מתבכיינת בכלל.היא מאוהבת,מתרגשת ועדינה.מה את רוצה,שתהיה גסה,נוקשה ומלכת קרח כמו ואלרי?! לא ולא ושוב לא! תהי סמוכה ובטוחה שנטלי תגיע לגמר.בעזרת השם ובעזרת גיא גיאור הבלונדיני ההורס ותכול העיניים ששובר לנו את הלב.

הבנות...

מצד אחד נטלי מקסימה,ואני אוהבת אותה מאוד, אבל מצד שני היא אווובר רגישה לדעתי ואסור להראות את זה כל כך מהר לגברים... האם הנשיקה של נועה וגיא באמת תוביל למשהו חדש??? (כי הוא בעצמו אמר שהוא לא התכוון אליה...) מעניין מה גיא חושב על מעיין כי הוא בכלל לא התייחס אליה כל הפרק אתמול..

alonaski

New member
נטלי הפאטתית! ../images/Emo6.gif לדעתי הוא עוד לא העיף אותה

רק בגלל שהיא כ"כ שברירית והוא מפחד שכשידיח אותה היא תתמוטט ותתרסק לאלף רסיסים... כ"כ לא הטיפוס שלו....

היא מאד חמודה

ולדעתי היא לא שחקנית טובה- היא באמת מפתחת רגשות אליו מה שכן, הם לא מתאימים אפילו טיפה

למעלה