הרהורים של לילה

חמניה1

New member
בדיוק חשבתי עליך אתמול

ותהיתי לאן נעלמת. אז טוב לשמוע שאת איתנו ולא עקפת בסיבוב. אני לא הייתי מודאגת מכך שבין תור אחד לשני יש 5 שבועות. הרי כבר אין מה לגדול (בהנחה שהגודל בסדר וכנ"ל המצג). תאמיני לי, את לא רוצה להגיע לרופא סתם. יאללה תסחבי בכיף, איה

מיכל ק-ש

New member
לכבוד הוא לי. גם מרב וגם את? ../images/Emo9.gif

חס וחלילה. לעקוף בסיבוב עכשיו?!
. אני רק בתחילת שבוע 35. הסיבות הרבה יותר טריוויאליות - נעלמתי כי עבדתי לא מעט והיו לי ימים דחוסים (סוף סוף עשינו את הזמנת הלידה ומכיוון שפיצלנו אותה ל-2 חנויות, היו הרבה התרוצצויות סביב העניין). וחוץ מזה שמאוד כואבות לי הידיים וקשה לי להדפיס. כבר עכשיו אני אוכלת אותה על כל ההדפסות שלי היום. בלילה אני בכלל "אחגוג"
מה קורה איתך? יש כבר תאריך סופי לניתוח?

חמניה1

New member
לא, עדין לא

ביליתי את היום באיכילוב בסיכון גבוה. בינתיים יצאנו מעודדים כי החליטו ל לא נתח השבוע, אבל כנראה בשבוע הבא. אני אצטרך להיות במעקב כל כמה ימים. אבל טוב לשמוע שלמעט הידים הכל בסדר. זה יעבור. איה

רוני@30

New member
ק-שית חמודה -

אתמול בלילה חשבתי עלייך, ותהיתי אם ההודעה הבאה ממך כבר תהיה זאת של "האחרי"... אני שמחה שאת מחזיקה מעמד. מה עם הידיים
אני מצטרפת לרוב פה: גם הרופא שלי לא התעניין בי יותר לקראת סוף ההריון, ואמר שרק אם אגיע לסוף שבוע 40 אז הוא יתחיל לעקוב אחרי יותר צמוד. וכמובן שגם אני לא הגעתי לפגישה האחרונה אתו.... ווי, ווי, שבוע 35, אני עדיין לא מאמינה! נשיקות, רוני

LeeLoo1

New member
אני עוד לא במצבך...

אבל אני מאחלת לך המשך הריון תקין.. ואל תדאגי תסמכי על הרופא שלך... אם לא תסמכי עליו אז על מי כן??? רק אל תלדי לפני המפגש.....

מיכל ק-ש

New member
וואי, מה קורה פה? גם את חשבת שאני

עוקפת תורים? מה פתאום! יש לי עוד זמן. התאריך הרישמי הוא ב-01/03/03. הידיים על-הפנים, אבל כבר השלמתי עם הכאבים
מה שלא השלמתי איתו היא העובדה שלא בטוח שהכאבים ייעלמו לחלוטין. וגם אם ייעלמו, זה יכול לקחת לא מעט זמן והכי חמור - האורטופד אמר לי שאם אניק - אז הכאבים עלולים להימשך עד לסוף תקופת ההנקה, כי הבסיס לכל הבלאגן הוא השינויים ההורמונליים (שממשיכים גם בהנקה). מכיוון שעכשיו קשה לי אפילו להחזיק מזלג בלי שיכאב לי, המחשבה שיהיה לי קשה להחזיק את התינוקת שלי ולעשות את כל הפעולות שצריך, מדאיגה אותי הרבה יותר מהכאבים. אני ממש מקווה שזה לא יהיה כך ושאחרי ההריון הכל ייעלם.

למעלה