הרדמה נעימה

הרדמה נעימה

תפארת בת 9 חודשים, קשה לה להרדם בזמן האחרון. היא נרדמת בהנקה יחד איתי, בזמן האחרון היא רוצה לישון מוקדם יותר ולא תמיד אני רוצה גם להרדם איתה (לפעמים היא יכולה לינוק שעה ואין סיכוי שלא ארדם איתה) ולכן אנחנו מנסים לחשוב על צורות הרדמה נעימות שונות. (הסימן שלי למתי צריך לשנות משהו זה כשזה מתחיל להיות מעיק עלי- וזה מתחיל...) אישי היקר בעד להיות איתה במיטה, לחבק, ללטף, לשיר- הכל חוץ מלהרים הוא יכול להיות ככה 40 דק´ עד שהיא תרדם (ואני בסלון לפעמים מתאפקת כ"כ לא להכנס ופשוט להניק- הכי פשוט). קשה לי לשמוע אותה בוכה אבל אני סומכת עליו לכן זאת אופציה אחת, אבל אין סיכוי שאני אצליח להרדים אותה ככה, וגם אני מקווה לשמוע מכן דרך אחרת. התהליך חייב להיות עם בכי קורע לב מצידם?
חייבת להיות דרך ללמד אותם שאפשר להרדם לבד בנעימית, לא?? אני ממש מרגישה שהיא דורשת שנלמד אותה, זה לפעמים כ"כ מתסכל, היא כ"כ עייפה אבל לא מצליחה להרדם
אשמח לשמוע...

POOH*

New member
ממליצה, כרגיל, על הספר "לישון בלי לבכות"

המון עצות לכל מיני מצבים - תוכלו לבחור מה נכון ומתאים לכם. אצלנו כשגמלנו בלילה - אבא היה אחראי על הרדמות בהתחלה. היה להם קל יותר להיגמל כשאין ציצי בסביבה. וכשההרגל כבר היה מספיק מושרש ואבא לא היה בבית גם אני מרדימה. ולא היה אצלנו בכי קורע לב ארוך. היו מחאות בההחלט אבל לא זוןכרת בכי ארוך וקורע לב - אני מניחה שבזה לא הייתי עומדת. POOH

למעלה