הרג חתולי רחוב בשנת 2004

collie

New member
הרג חתולי רחוב בשנת 2004

שלום, לא יודעת אם כלבוטק הכתובת אבל בכל זאת i will try . מראש אני מתנצלת על העברית שלי. קיימת דבר מאז cruel ו primitive במדינה שלנו. עיריות בלי שום בעיה ממהרים poision בע"ח. אני לא מבינה גדולה ברפואה אבל עד כמה שהבנתי הרעלה לוקח כמה זמן עד שזה take its affect וגורם לסבל רב. אני מבינה שיש בעיה של כלבת ואם אין פתרון תרופתי לזה אז אין מה לעשות אבל ללכת ולפזר רעל בשכונות זה מאד cruel וקל. למה לא catch את הבע"ח ולבדוק אם הם חולים. למה שחתולים בריאים יסבלו. למה שכלב בריא שברח מי הבית ואפילו כלב שהלך לטיול עם בעליו ימות בגלל אנשים בלי לב ובלי שכל!!!! אני חושבת שדי לשטוק לרצח ואכזריות לבע"ח וצריכים לפעול וInform את תושבי ישראל על האמת. הודעה מי פורום של בע"ח על מה שהולך להיות מחר בכפ"ס בקרוב תראו את רחובות כפר סבא מוצפים בגופות מפרפרות של חתולי וכלבים משוטטים שהורעלו על ידי הוטרינר האכזרי ד"ר גלאס. המוות הינו אכזרי ועם ייסורים רבים, הוא אינו מוצדק ואינו הגיוני! ד"ר גלאס מסרב להקשיב לדברי היגיון, ומתעקש כי הדרך היחידה להילחם בכלבת היא בחיסול של כל החתולים באזור בכפר סבא. אל תתנו לזה לקרות!!!!!!!! אנו יוצאים במסיבת עיתונאים בתחילת שבוע הבא, וננסה לעצור את התועבה בעזרת העמותה למען החתול, תנו לחיות לחיות, וצוות פעילים בכפר סבא שעומלים ימים כלילול כל השבוע למנוע את הרצח המתועב!!! מדובר גם בהרג חתולים שאנשים מאכילים, מעקרים ומסרסרים באופן מסודר. הגיע זמן להפסיק להיות מדינת עולם שלישי, ולהפסיק להרוג חתוליםוכלבים כל פעם שנגיף הבורות והפראנויה משתולל!!! עיזרו לנו לעצור את ההרג - מתנצלת על פתיחת שרשור חדש, הנושא בהול ומעודכן... להלן הפרטים, אנא הגיעו לעזור: פרטים על ההפגנה שהיא גם הצלת חיים (הברחת החתולים ממקום ההרעלה): ההפגנה תצא מהכניסה לשיכון ותיקים בכפר-סבא, בשמונה וחצי בבוקר, ליד שלט האזהרה נגד הכלבת (רח' טשרניחובסקי). ההפגנה היא להצלת החתולים (נפריע לפעולות הלכידה/הרעלה ע"י הברחת החתולים). ובינתיים -בלי לצאת מהבית: כתבו מכתבי מחאה (מצ"ב נקודות לציון) ושלחו לראש העיר, בן-חמו, בפקס: 09-7659555 או באימייל: [email protected] לוטרינר הרשותי, האחראי הראשי (!!), דר' ישראל גלאס, בפקס: 09-7481240 למנכ"ל עיריית כ"ס, רפי סער, בפקס: 09-7659555 לראש עיריית, רעננה, זאב ביילסקי, [email protected] לשר הפנים, אברהם פורז: [email protected] לשר הבריאות, דני נווה: [email protected] אנא עזרו לחיות חסרות הישע! הציפו אותם בפקסים שיראו כשיגיעו למשרד ביום א' בבוקר ויבינו שזה לא הפתרון ולא הדרך!!! למידע נוסף על חוסר התועלת בהריגת חתולים כפתרון למחלת הכלבת אנא הפיצו לכל מי שאפשר. הפקחים נפגשים לתדרוך בשעה שמונה ברעננה - ומשם יוצאים לכפר סבא להרעלות. מישהו ממטה המאבק יחכה לראות לאן בדיוק הם נוסעים, ונתארגן התאם. עצה שקיבלנו על ההרעלות בכפר סבא - הביאו סירים ומכסים לעשות רעש!! כל דבר שיבריח את החתולים! הגיעו שמועות לאזנינו שהם עשויים לשים מלכודות עם רעל בפנים, אז צריך למנוע מהחתולים להיכנס למלכודות! בכל אופן - אנחנו צריכים, כדי להצליח, המון גדול של אנשים, כדי להרתיע את הפקחים. ומצלמות, כמה שיותר, כדי שירגישו חשופים לעין הציבור. אנא, עזרו לנו!!!!!! והודיעו לנו אם אתם באים, אליי - [email protected] או ישירות למטה המאבק (עדיף) - 056-714253 או 056-714254 ומי שיכול לעזור לי להרים טלפונים לרשימה ארוכה של אוהבי בעלי חיים באזור השרון, אנא צרו איתי קשר מהר! יש לי רשימה של 300 איש שצריך לדבר איתם, אני צריכה עזרה. תודה! הודעה על הרצח: רן (פעיל צוות כפר סבא למען החתולים) שמע שהשרותים הוטרינריים תלו שלטים שהם מתחילים להרוג ביום ראשון. אנא היו בקשר עם רן - לצורך ההתראגנות במקום - צריך למנוע מהם מלהרוג בדרכים של עשיית רעש, האכלת החתולים מאד מוקדם בבוקר עם הרבה הרבה שימורים טעימים, וכדומה. צריך להודיע לכל המאכילים במקום להתארגן וצריך ממש פיזית ללכת אחרי המוציאים להורג - ולעשות להם הרבה רעש ועוד. אנא - דאגו להתארגנות והיו בקשר עם רן! תודה ! נ.ב. ואנא - כל מי שיכול להגיע עם מצלמות וידאו - חשוב מאד להנציח את הכל - אנחנו רוצים להוציא הכל לתקשורת - חייבים לזעזע את הציבור. כיתבו, עכשיו, אל: לכאן, צריך להפעיל הרבה לחץ - ד"ר גלאס ידוע כבעל עור של פיל, ורק ניעור אמיתי יעצור אותו ממסע ההרג - המחלקה הוטרינרית של רעננה וכפר סבא: פקס: 09-7481240 לשכת ראש העיר של כפר סבא: כתובת: רח' ויצמן 135 כפר-סבא מען למכתבים: ת.ד. 25 כפר סבא, 44100 פקס: 7659555 כתובת דואר אלקטרוני: [email protected] שעות עבודה בלשכת ראש העיר: ימים א', ב', ד', ה' בין השעות 7:30 - 15:30 יום ג' בין השעות 7:30 - 13:00, 15:00 - 19:00 עזרו לנו! זה בידינו - אף אחד אחר לא יעזור לאותן חיות אומללות בעיר כפר סבא! מחר זה יהיה בעיר שלנו אם לא נעצור את המומנטום!! נופר העמותה למען החתול www.cats.org.il http://www.tapuz.co.il/forums/main/Viewmsg.asp?forum=360&msgid=25876979

למעלה