הרגע שלי..

dganit32

New member
הרגע שלי..

אחת האהבות שלי.. זה להקשיב לשירים תוך כדי נסיעה ברכב.. רק אני המילים והמחשבות.. והיום זה השיר שלי.. יהודה פוליקר- על גג העולם ינואר שש בבוקר זה עולם אחר הדשא תמיד ירוק פה ונקי יותר.. עכשיו אני כבר לא יודע.. למה אני מתגעגע אני אוהב ולפעמים שונא וקצת סובל ונהנה מזה. אמרתי שכבר מצאתי את מה שתמיד חיפשתי אולי זה נשמע יפה אם רק היתי מאמין בזה. יש להם חיים נורמלים ...וגנרלים. ושחר של יום חדש, כל יום שרק לא יתקלקל פתאום. ועל גג העולם טיפות של שלג אמיתי נופלות בשקט על ראשי על גג העולם עולם מושלם נשקף מולי אבל זה לא העולם שלי. וככה אני אופטימי וזה כייף נורא למה להיות פסימי, למה מה קרה? במקום להגיד "הצילו" אני אומר" שחיים התחילו" מה שבא לי אני עושה זה מן פיצוי עצמי או מה שזה.. ועל גג העולם טיפות של שלג אמיתי נופלות בשקט על ראשי ועל גג העולם עולם מושלם נשקף מולי אבל זה לא העולם שלי... מיותר לציין שפוליקר...זה הזמר האהוב עליי.

dganit32

New member
וכלכך חבל...

שאי אפשר גם להעביר גם את הצלילים כמו שהם נשמעים אצלי ברקע עכשיו..

תימניה

New member
מילים שמנסות לגעת..

dganit32

New member
לוקח בחזרה

אני לא יודע אם את יודעת לאהוב אותי כמו שאני לא יודע מי יודע לאהוב אותי כמו שאת.. אני לוקח בחזרה דברים קשים נורא שאמרתי לך ואמרת גם לי.. שכמו מילה היא כמו סתירה כמו דקירה כל מילה ש..נאמרה. אולי טעיתי ולא ראיתי אולי אהבת אותי בדרך שלך אם יכולתי רק לדעת.. אולי לא היתי ..נפגע נורא אני לוקח בחזרה דברים קשים נורא שאמרתי לך ואמרת גם לי.. שכל מילה היא כמו סתירה כמו דקירה.. כל מילה ש..נאמרה. פוליקר.

תימניה

New member
דגניה..

מצאתי משהו.. אומנם זה לא כמו לשמוע את המקור אבל לפחות המנגינה

my sunshine

New member
איזה שיר ../images/Emo23.gif

בכלל, גם אני אוהבת את שיריו מאוד שימי לב למלים, תמיד הן כל כך נוגעות..

yochay10

New member
יש לנו משהו משותף...........

גם אני אוהב להתפרק בנסיעות ולהקשיב למוסיקה. הנהיגה משחררת אותך מחשיבה על דברים מסובכים, ובליווי של מוסיקה הכל זורם אחרת. תהני לך דגנית, יוחאי דרך אגב בדיחה פרטית ( הג'ינס בכביסה עכשיו)

ואם בפוליקר עסקינן

התחלה חדשה ============ שנים אני ואת בתוך מלכודת יותר מדי ביחד בתוך אותה ביצה היום אני נוסע לאן אני לא יודע אל תבכי, אל תבכי לכל סיום יש התחלה חדשה ותמיד הפרידה היא קשה זה הוא הזמן זה היום זה הרגע החופש קורא לי מכל הכבישים זה הזמן זה היום זה הרגע החופש קורא לי לצאת לחיים חדשים אני ואת טובעים במערבולת סבוכים במעגל סגור בדרך בלי מוצא יותר מדי ביחד רגשות אשמה ופחד אל תבכי, אל תבכי לכל סיום יש התחלה חדשה וכל דרך היא דרך קשה זה הוא הזמן זה היום זה הרגע... אין מחיר לחופש לא יקנו אותי חינם לא יקחו אותי בכסף אין שום כח בעולם

dganit32

New member
צל חולף..

ואחרי הכל גם אני רוצה שלווה להעלם בתוך בועה להתערסל כמו תינוק.. ואחרי הכל גם אני רוצה קרבה להתחבא בזרועותיו של מישהו מתוק כשאני נרגעת לרגע אני שוכחת את כל הכאבים שיושבים אצלי בלב כשאני נרגעת אני נוסעת ובורחת נטל החיים..ואין פתאום. צל חולף של מישהו מתוק שאחרי כל הלבד משהו לאהוב... ואחרי הכל גם אני צריכה מבט שישיר פניו אליי שיביט בי עד הסוף ואחרי הכל.. מתפללת "הלואי".. שאחרי כל הלבד אהיה איתו קרוב.. שאני נרגעת לרגע אני שוכחת.. את כל הכאבים שיושבים אצלי בלב כשאני נרגעת אני נוסעת ובורחת... נטל החיים ואין פתאום.. צל חולף של מישהו מתוק שאחרי כל הלבד משהו לאהוב.. כתבתי כאבתי...אהבתי.

Lonely In Blue

New member
../images/Emo24.gif

זה הילד שבך מילים : יהודה פוליקר ויעקב גלעד לחן : יהודה פוליקר ביצוע : יהודה פוליקר יש שם איזה שיא יש איזה כאב אתה שורף שעות מתות ועיתונים בערמות כל סופשבוע תמונות משפחתיות של אחרים בחלונות שורפות אותך אתה יוצא כשזה כבר חושך לבוש בשחור אתה נוסע ונוסע במהירות האור כאילו יש שם איזה שיא שרק אתה יכול לשבור אתה מסתיר את המקום פצעים וצלקות, שלא הגלידו אתה זוכר פרטים קטנים שאחרים, לפני שנים כבר שכחו לפעמים אתה שוקע וסופג את הכל לפעמים אתה פוגע ביקר לך מקור כאילו יש איזה כאב שרק אתה יכול לסבול יש שם איזה שיא שאתה לא שברת ויש איזה כאב שאתה כבר הכרת יש איזה כפתור שרק אתה יכול לסגור אבל יש בחוץ חיים שאתה לא הספקת ויש עוד אהבה שאתה לא אהבת יש איזה כפתור שאף אחד אף פעם לא יסגור הילד שם הוא איש אבוד מרגיש נטוש דחוי שדוד חולם בחושך והוא נרדם ומתעורר שולח יד ולא זוכר, שאין שם אף אחד ובחלום צונח ילד קשור מאחור, וזה הילד שבך אבל קוראים לו לחזור, ויש איזה כפתור שרק אתה יכול לזכור אבל יש בחוץ חיים שאתה לא הספקת ויש עוד אהבה שאתה לא אהבת ויש איזה כפתור שאף אחד אף פעם לא יסגור יש שם איזה שיא ויש איזה כאב ויש איזה כפתור שרק אתה יכול לסגור אבל יש בחוץ חיים שאתה לא הספקת ויש עוד אהבה שאתה לא אהבת ויש איזה כפתור שאף אחד אף פעם לא יסגור

למעלה