הראקסה - הרקדנית

הצועני 1

New member
הראקסה - הרקדנית

טוב חברים עכשיו חזרתי מהקרנת הבכורה של הסרט ראקסה הרקדנית . סרט המתאר את חייהם של שלוש ורקדניות : טינה (פלסטין ) מעכו , טינה (סהרה סיטי)מת"א ואורית מפציר , על הדרך שלהם בעולם הריקוד ואיך תופסת החברה בכלולותה את המוסג הזה שניקרא רקדנית בטן . טוב טו למי למכם שיש HOT בבית מוזמן ואף יותר מזה לצפות בסרט . אחרי הסרט היו שלושה קטעי ריקוד של בנות "סהרה סיטי" בהם ראיתי את אחת מחברות הפורום (קבלי מברוק גדול ) ואחד הריקודים היה קטע באלדי עם סוס פשוט למות מצחוק. מה אני אגיד לכם האמת היא שלא זכרתי אבל באחד הקטעים בסרט מצאתי את עצמי מצולם זה היה באחד מימי שישי היותר טובים אי שם בירושלים בהם היו במועדון הסטנגה , קבלת שבת אחרת , עם ציפס וקשקבל , שיפודי חלומי (דורית את זוכרת................) חברים בשתי מילים לכו לראות !!!!

קונקי1

New member
../images/Emo45.gifאכן נהניתי,התרגשתי,צחקתי

ואף הזלתי דימעה.... סרט נהדר, לראות את הדרך שהן עשו כדי להגיע למעמדן כרקדניות מובילות, לא פשוט, דבקות במטרה עם תשלום גבוה מסירה את הכובע לפניהן, כל אחת נפלאה בדרכה הסרט מלווה בקטעי מוזיקה שחבל על הזמן היתה איתי חברה שלא קשורה בכלל לעניין וגם היא מאוד נהנתה והתרגשה פגשתי כמה חברים יקרים מהפורום שנעלמו ואני קוראת להם לחזור וכמובן קטע הריקוד בסוף שבו השתתפו לפחות 2 חברות מהפורום שזיהיתי הייתי מאוד גאה וזה המקום לומר כל הכבוד
הייתן נפלאות
והכי - אל אל תרשו לעצמכם לפספס את הסרט בערוץ 8 במוצ"ש סרט חובה לכל רוקדי וחובבי הריקוד המזרחי.

tlingit

New member
אפשר יהיה לצפות במוצ"ש הקרוב

מוצ"ש 24.3 בערוץ 8 בשעה 21:50 רקאסה סרט ישראלי: רקאסה מערבית: רקדנית בטן, ובשימוש יומיומי "מענטזת" ככינוי של גנאי או לגלוג. 3 נשים. 3 תפיסות עולם. 3 מסלולי חיים שונים לחלוטין. אהבה אחת ענקית משותפת. הריקוד. בימוי: איריס רובין.(כ.ר+עברית) http://www.shmone.co.il

שושוצ

New member
א י ן ס י כ ו י שאפספס את הסרט הזה!

לצערי לא יכולתי לבוא לאף אחת מההקרנות שהיו עד כה, אבל הפעם הו הפעם זה יקרה
ותודה על הקישור
- כדאי מאוד לקרוא את הראיון עם הבמאית.

dorityeyni

New member
אם אני זוכרת????? אני מ ת ג ע ג ע ת

לקבלת השבת המיוחדת ב"סטנגה" לצ'יפס ועל זה קשקבל מגורד. ולחברים והחברות היקרים שהתכנסו בשישי בצהריים נדמה לי שלא היה כזה ארוע מאז. זוכרת אני גם את יום הצילומים של אורית בסטנגה. אכן,, כמו שאומרים זקני צפת, היו זמנים .... ולך ידידי הצועני יום טוב דורית ייני

למעלה