הראל הית השקעות ?

• פותח הנושא xprt
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

xprt

New member
הראל הית השקעות ?

הראל הית השקעות ?
שלום לחברי הפורום, חזרתי מפגישה עם בוקאי השקעות,חברה שעובדת עם הראלבית השקעות, אין בכוונתי לעשות פרסומת ולא אציין את העמלות...(נמוכות).. רציתי לדעת עם יש ה עוד חברה שמשתמשים במערכת אינטרנט שלהם למסחר ? מה אתה חושבים עליהם ? זמני תגובה שלהם ? תודה, בני.

YY920

New member
רצוי שתפרסם את גובה העמלות

הראל הית השקעות ?
שלום לחברי הפורום, חזרתי מפגישה עם בוקאי השקעות,חברה שעובדת עם הראלבית השקעות, אין בכוונתי לעשות פרסומת ולא אציין את העמלות...(נמוכות).. רציתי לדעת עם יש ה עוד חברה שמשתמשים במערכת אינטרנט שלהם למסחר ? מה אתה חושבים עליהם ? זמני תגובה שלהם ? תודה, בני.
זה לא סוד לפרסם כולם יודעים פחות או יותר מה הראל גובה וגם מיגדל ועוד מה שידוע לי אין להם עדיין אינטרנט לפעולות אז על מה את מדבר בכלל

xprt

New member
למה איו אינטרנט ?

זה לא סוד לפרסם כולם יודעים פחות או יותר מה הראל גובה וגם מיגדל ועוד מה שידוע לי אין להם עדיין אינטרנט לפעולות אז על מה את מדבר בכלל
למה איו אינטרנט ?
יש להם מערכת...יש לי שם משתמש שיהיה פעיל ממחר במידה ואחליט להפקיד לשם כסף.

YY920

New member
באתר שלהם כתוב

למה איו אינטרנט ?
יש להם מערכת...יש לי שם משתמש שיהיה פעיל ממחר במידה ואחליט להפקיד לשם כסף.
באתר שלהם כתוב
שאין להם כרגע אינטרנט ובקרוב יהיה/ אולי זה דבר חדש בקרוב יהיה להם ולך נתנו קוד וכו לגבי עמלות חבר שלי מקבל בהראל 0.12 למניות ו3.5 לאופציה כמה לך הציעו הרי זה לא סוד?

xprt

New member
0.12

באתר שלהם כתוב
שאין להם כרגע אינטרנט ובקרוב יהיה/ אולי זה דבר חדש בקרוב יהיה להם ולך נתנו קוד וכו לגבי עמלות חבר שלי מקבל בהראל 0.12 למניות ו3.5 לאופציה כמה לך הציעו הרי זה לא סוד?
0.12
4 לאופצייה-אבל אני לא משתמש כך שלא היה חשוב לי. אני רוצה להיכנס למערכת,הם טוענים שהיא תפיל הרבה מהרגלייםץ.. לא יודע,מחר אני אוכל לשתף אותך ברשמים. מבחינתי חדר עסקאות טלפוני זה לגיבוי,לא עובד מול טלפנים. בני.

YY920

New member
אוקיי

0.12
4 לאופצייה-אבל אני לא משתמש כך שלא היה חשוב לי. אני רוצה להיכנס למערכת,הם טוענים שהיא תפיל הרבה מהרגלייםץ.. לא יודע,מחר אני אוכל לשתף אותך ברשמים. מבחינתי חדר עסקאות טלפוני זה לגיבוי,לא עובד מול טלפנים. בני.
אוקיי
אתה מוזמן לשלוח לי מחר מסר בפרטי רשמים מהמערכת וכו כל טוב לך ובהצלחה

דיל1

New member
עכשיו בדקתי בהראל

הראל הית השקעות ?
עכשיו בדקתי בהראל
המערכת מסחר שלהם עדיין לא פעילה, אתה יכול לראות רק את המספר יתרות שלך בחשבון, זהו בינתיים.... לעומת זה במגדל אתה יכול לקבל אותם תנאים (בערך) עם מערכת מסחר פעילה

xprt

New member
גם אני התקשרתי ואני

עכשיו בדקתי בהראל
המערכת מסחר שלהם עדיין לא פעילה, אתה יכול לראות רק את המספר יתרות שלך בחשבון, זהו בינתיים.... לעומת זה במגדל אתה יכול לקבל אותם תנאים (בערך) עם מערכת מסחר פעילה
גם אני התקשרתי ואני
פשוט בשוק, סיפרו לי סיפור ואני לא הולך לשתוק על זה !!! מצטער באם הטעתי מישהו. בני.

YY920

New member
אומנם עבדו עלייך

גם אני התקשרתי ואני
פשוט בשוק, סיפרו לי סיפור ואני לא הולך לשתוק על זה !!! מצטער באם הטעתי מישהו. בני.
אומנם עבדו עלייך
הופתעתי שאמרת שיש להם אינטרנט לפעולות כי לי ידוע שלא רק לצפיה בתיק אפשרי כרגע והם כל הזמן אומרים שבקרוב יהיה להם לפעולות כבר שנה איזה מין חברה זאת לכולם יש אינטרנט לפעולות ורק להראל אין מוזר מאד

YY920

New member
לדיל מה התנאים במיגדל

עכשיו בדקתי בהראל
לדיל מה התנאים במיגדל
0.12 למניות ו3.50 למעוף יותר טוב ממה שציינתי יש? עדכן בבקשה

eyal5559

New member
אני עובד עם טלניירי מבית הראל

הראל הית השקעות ?
אני עובד עם טלניירי מבית הראל
תבדוק עם זה הראל או טלניירי

itzik911

New member
אני בטלנירי חיפה

ל-EYAL559
כמה אתה משלם בטלניירי במניות ובמעוף? תודה
אני בטלנירי חיפה
וממה שידוע לי וידוע הופעל פיילוט של אורדרנט היו בעיות של רוחב פס ותוקנו וכרגע מתחילים לטףטף ללקוחות שוב ממה שאני שומע אז1. לא עבדו עליך 2. המערכת הזאת לא נבדקה על מספר רב של משתמשים לכן הסיכוי למפח נפש קיים בלי קשר בהצלחה במסחר!

eyal5559

New member
טלניירי כנס

ל-EYAL559
כמה אתה משלם בטלניירי במניות ובמעוף? תודה
טלניירי כנס
במניות אני משלם0.2 אפשרי להוריד אותם ל0.15 מכירה קנייה לא משמעותי כול כך. באופציות4שח. וזה הכול ועוד דבר כסף נזיל בחשבון צובר ריבית כמו בפקמ.

denur1

New member
טלנירי ממש יקר יחסית למגדל

טלניירי כנס
במניות אני משלם0.2 אפשרי להוריד אותם ל0.15 מכירה קנייה לא משמעותי כול כך. באופציות4שח. וזה הכול ועוד דבר כסף נזיל בחשבון צובר ריבית כמו בפקמ.
במחירים שאתה מביא. במגדל, במניות 0.12 בלי טובות באופ' 4 ש"ח זה בלי היתחייבות למינימום ריבית זכות על יתרות בחשבון על בסיס יומי.

eyal5559

New member
צודק מגדל יותר זולים

במחירים שאתה מביא. במגדל, במניות 0.12 בלי טובות באופ' 4 ש"ח זה בלי היתחייבות למינימום ריבית זכות על יתרות בחשבון על בסיס יומי.
צודק מגדל יותר זולים
הבעייה במגדל אין להם חדרי מסחר בוא אתה יכול לסחור באופן עצמאי

denur1

New member
אם אתה סוחר בחדר מסחר שלהם

צודק מגדל יותר זולים
הבעייה במגדל אין להם חדרי מסחר בוא אתה יכול לסחור באופן עצמאי
אם אתה סוחר בחדר מסחר שלהם
אז העמלות היותר גבוהות מוצדקות, בזה אתה צודק!!!

polas

New member
לכלל החברים - בהמשך לדיון

הראל הית השקעות ?
שלום לכולם אני שרון גינזבורסקי מנכ"ל חברת טלנירי מאחר ויש הרבה דיס אינפומציה באתר בקשר למסחר בהראל בית השקעות באמצעות חברת טלנירי שבניהולי. ביקשתי וקיבלתי אישור ממר אלוני מנהל הפורום להבהיר את המצב לאשורו. בחודשים האחרונים הראל שוקי הון החלו להפעיל מערכת למסחר באינטרנט - אורדרנט הניתנת לכלל לקוחותיה. הוכנסה מערכת מיחשוב ושרתים מהמתקדמות בעולם וכן פס רחב להעברת הנתונים באופן המהיר והאמין ביותר בפרוייקט הושקעו כחצי מיליון דולר. מהשוואות שערכנו מול מערכות מסחר של חברות אחרות מערכת המסחר של הראל עובדת במהירות הכי גבוהה וללא נפילות ותקלות. כל לקוחות טלנירי שעדיין לא חוברו למערכות המידע ואפשרות לסחור באמצעות האינטרנט מוזמנים להתקשר אליי ויחוברו תוך 24 שעות למערכת. העמלות הנגבות על ידנו נמוכות בצורה משמעותית מהעמלות המוכרות בשוק כיום, לדוגמא: באופציות מעו"ף - 5 - 2.5 ש"ח לאופציה (בהתאם לנפח המסחר) במניות - 0.2% - 0.1% (בהתאם לנפח המסחר) בחו"ל - 0.15% + 1סנט עמלת ברוקר לקוחות עם מחזור עמלות גבוה יקבלו ממני מחשב + מסך וכן מערכת לקבלת מידע זמן אמת / סופר ביזפורטל או טיקר. אשמח לספק פרטים או אינפורמציה נוספת, אנא צור עמי קשר: משרד - 08-9361736 מנכ"ל - 050-5334240 שרון מנהל שיווק - 0544596799 ציון בברכה ובתודה, שרון גינזבורסקי מנכ"ל

polas

New member
לכלל חברי הפורום - כנסו

שלום לכולם אני שרון גינזבורסקי מנכ"ל חברת טלנירי מאחר ויש הרבה דיס אינפומציה באתר בקשר למסחר בהראל בית השקעות באמצעות חברת טלנירי שבניהולי. ביקשתי וקיבלתי אישור ממר אלוני מנהל הפורום להבהיר את המצב לאשורו. בחודשים האחרונים הראל שוקי הון החלו להפעיל מערכת למסחר באינטרנט - אורדרנט הניתנת לכלל לקוחותיה. הוכנסה מערכת מיחשוב ושרתים מהמתקדמות בעולם וכן פס רחב להעברת הנתונים באופן המהיר והאמין ביותר בפרוייקט הושקעו כחצי מיליון דולר. מהשוואות שערכנו מול מערכות מסחר של חברות אחרות מערכת המסחר של הראל עובדת במהירות הכי גבוהה וללא נפילות ותקלות. כל לקוחות טלנירי שעדיין לא חוברו למערכות המידע ואפשרות לסחור באמצעות האינטרנט מוזמנים להתקשר אליי ויחוברו תוך 24 שעות למערכת. העמלות הנגבות על ידנו נמוכות בצורה משמעותית מהעמלות המוכרות בשוק כיום, לדוגמא: באופציות מעו"ף - 5 - 2.5 ש"ח לאופציה (בהתאם לנפח המסחר) במניות - 0.2% - 0.1% (בהתאם לנפח המסחר) בחו"ל - 0.15% + 1סנט עמלת ברוקר לקוחות עם מחזור עמלות גבוה יקבלו ממני מחשב + מסך וכן מערכת לקבלת מידע זמן אמת / סופר ביזפורטל או טיקר. אשמח לספק פרטים או אינפורמציה נוספת, אנא צור עמי קשר: משרד - 08-9361736 מנכ"ל - 050-5334240 שרון מנהל שיווק - 0544596799 ציון בברכה ובתודה, שרון גינזבורסקי מנכ"ל
לכלל חברי הפורום - כנסו

אתם לא יקרים אבל גם לא זולים

לכלל חברי הפורום - כנסו
אתם לא יקרים אבל גם לא זולים
אצל כמעט כל בית השקעות ניתן להשיג עמלות של 0.15% בקניית או מכירת ניירות ערך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה