הקשיבו! הקשיבו!!! מי ינצח בתחרות?!?

תחרות לחימה וירטואלית!!!

ובה ארבעה משתתפים וחמישה קרבות. המשתתפים הם: 1. קורדל ווקר - אמן קראטה מדהים 2. פיטר קיין - אמן שאו-לין מתחיל 3. קוואי צ´אנג קיין - רב-אמן בשאו-לין 4. רינו ריינס - אמן לחימה בתחרות יהיו חמישה קרבות: 1. קרב בין קורדל ווקר לבין קוואי צ´אנג קיין 2. קרב בין פיטר קיין לבין קורדל ווקר 3. קרב בין רינו ריינס לבין פיטר קיין 4. קרב בין רינו ריינס לבין קורדל ווקר 5. קרב בין רינו ריינס לבין קוואי צ´אנג קיין כללי התחרות: 1. הכל מותר 2. באורח פלא, אחרי כל קרב, כולם יהיו בריאים ומלאי כוח לקרב הבא - וכמו כן הפגיעות של כולם תרפאנה באורח פלא בסוף כל קרב, כי בעצם התחרות היא ידידותית 3. התחרות תתקיים שוב ושוב, בדמיונם של חברי הפורום. כל חבר פורום יקיים את התחרות בדמיונו - ואז ישרשר את תוצאותיה להודעה זו. לכולם: - שרשרו את תוצאות התחרות, כפי שהתקיימה בדמיונכם - עדכנו אותנו לא רק בתוצאה, אלא גם במהלך הקרב - תהנו מכל רגע שתי הערות: - מותר לפתח דיונים בעקבות הקרבות, הדמיונות ותוצאותיהם... - עקב השפעתי על האחרים כאן (אני המדריך, כאילו, דהההה), אני אהיה האחרון שיקיים את התחרות ויביא את תוצאותיה בפניכם

Kiru

New member
איך אפשר לא להגיב?!?! ../images/Emo6.gif

1. בקרב הזה אני בטוח שקיין ינצח... פשוט אף פעם לא ראיתי אותו מפסיד! 2. הממ... זה יהיה קשה. אני חושב שזה תלוי גם במזל, וגם אם מדובר בפיטר של תחילת הסדרה או פיטר שאחרי השלמת ההכשרה של שאולין. במקרה השני פיטר ינצח... למכות של ווקר יש יותר עוצמה לדעתי, אבל פיטר הרבה יותר מהיר... הוא פשוט אדיר!
3. זה יהיה הקרב הכי מעניין לדעתי. את הסגנונות של שניהם אני הכי אוהב. אני חושב שפיטר ינצח, בזכות המהירות. 4. קרב קשה עם המון עוצמה. הקרב הזה יהיה קרב ארוך... שבסופו קיין, כמובן, ינצח.

unagy

New member
תוצאות

לפי דעתי רינו ריינס ינצח... הוא תמיד בכושר, שולט ובאיזה 4 אמניות כמעט מצויין ואף פעם לא ראיתי אותו מפסיד פשוט תותח...! נ.ב יש לו גם אופנוע שווה...

הקשיבו! הקשיבו!!! מי ינצח בתחרות?!? ../images/Emo22.gif

רינו ריינס? קורדל ווקר? קוואי צ´אנג קיין? פיטר קיין? יש לכם עוד קצת זמן לשרשר את תוצאות התחרות אצלכם!!! שימו לב ל-5 הקרבות כפי שהם מפורטים במפרט התחרות (בהודעה הבאה) וערכו אותם בהתאם לרישום!!! כולנו מחכים בקוצר רוח לתוצאותיכם!!!

התחרות שנערכה "אצלי"... ../images/Emo36.gif

התחרות שלי התקיימה בתוך זירה דמיונית, מוקפת בחבלים. חשוב לציין שאף אחד לא יכול להיפגע (כפי שהסברתי בהודעות הקודמות) ושהיא נערכת ברוח טובה לגמרי. חשוב לציין שפיטר קיין נלחם ברמתו הגבוהה ביותר כרגע, כלומר כפי שהוא תפקד בפרקים האחרונים של הסדרה (אחרי שהוא כבר השלים את הכשרתו כשאו-לין והתחיל לראות אנרגטית!!!). קורדל ווקר נגד קוואי צ´אנג קיין: אחרי המתנה די ארוכה יחסית, שבמהלכה אף אחד מהם לא תקף, ווקר התקרב ושלח בעיטת גישוש שנבלמה בקלות על ידי קיין. ווקר גישש עוד קצת באמצעות כמה אגרופים קצרים, חלקם נבלמו, חלקם מצאו רק אוויר והאחרון גם הביא את ווקר למפגש מפתיע עם החבלים (תנופת האגרוף שלו נוצלה בצורה מושלמת). ווקר קם, מופתע, מחוייך, מבסוט מהרמה שהתגלתה לו (הוא אף פעם לא נתקל ברמה כזאת) והחל "לבחון" אותה בהנאה. הוא בעט, היכה, בדרכים שונות - וקיין בלם והתחמק. לאחר מספר מכות נולדה הזדמנות וקיין חבט בחזהו של ווקר, באמצעות כף יד פתוחה. ווקר נהדף לאחור בכאב ובהפתעה ובשמחה כאחד (שוב, הוא מעולם לא נתקל ברמה כזאת של לחימה והדבר גרם לו להתלהבות, לפליאה, נתן לו השראה). ווקר ריקד מעט מול קיין, מנסה להטעות אותו במספר דרכים מחוכמות, עם בעיטות גבוהות לפנים, משולבות בבעיטות נמוכות, קפיצות ואגרופים (קשה לי נורא לתאר את הקרב כפי שראיתי אותו). קיין מצא הזדמנות והעיף את ווקר לקרשים באמצעות בעיטה פשוטה מאוד "מבחוץ לבפנים", אל תוך פרצופו של ווקר. קורדל ווקר הוכרע - ודי בקלות! פיטר קיין נגד קורדן ווקר: חילופי המהלומות הראשונים כוללים כמה בלימות והתחמקויות, במהלכן פיטר מצליח לחבוט פעם אחת בפרצופו של ווקר, אך ווקר משתמש בתנופה כדי להנחית מהלומה משלו על פרצופו של קיין. המהלומה של ווקר חזקה יותר וקיין כמעט נופל, מתנדנד, חוזר לעצמו. ווקר ממתין לו בסבלנות ובאדיבות. הם ממשיכים בעוד כמה חילופי מהלומות ובלימות (שוב, אני רואה את הקרב בדמיוני בבירור, זה נורא כיף, אבל אין לי כוח לתאר את זה), סריה שמסתיימת בבעיטה צידית מסובבת אל תוך בטנו של פיטר שמתקפל ונופל. פיטר קם. הסריה השלישית של חילופי המהלומות ביניהם נקטעת על-ידי ברך של ווקר אל תוך בטנו של קיין שמקפלת אותו, עקב לפרצופו שגורם לו להתרומם מההתקפלות ומיד מכת מרפק אל לסתו שמסיימת את הקרב. פיטר קיין הוכרע - ודי בקלות! רינו ריינס נגד פיטר קיין: אוף, אין לי כוח לתאר את הקרב שהיה. זה היה קרב ארוך וקשה, מלא בפגיעות הדדיות, בנפילות, בפציעות. המנצח הוא פיטר, אחרי מאבק לא קל בכלל. הכוחות כמעט שקולים. רינו ריינס נגד קורדל ווקר: בעיטה גבוהה של לפרצופו של ווקר - נבלמת בקלות על ידי ווקר. בעיטה גבוהה לפרצופו של ריינס - נבלמת על ידי ריינס. ריינס בועט בעיטה מסובבת לפרצופו של ווקר, שמתחמק ממנה בקלות ומפיל את ריינס על ידי בעיטה לרגלו. ריינס קם (ווקר נותן לו, באדיבות...) והם מחליפים כמה מהלומות ובלימות, שמסתיימות במכת אמת-יד של ווקר לפרצופו של ריינס שמשתטח אפיים ארצה. ריינס קם, מסתער בצורה רכונה מטווח קרוב (לא מתאים לו!), ווקר זז והולם בעורפו. ריינס מאבד את ההכרה! רינו ריינס נגד קוואי צ´אנג קיין: קרב משעמם. רינו בועט - קיין בולם. רינו בועט שוב - קיין בולם שוב. קיין נותן לרינו מכה בכף יד פתוחה באיזור החזה, רינו נהדף בכאב. רינו שוב מנסה לתקוף, אך קיין מקדימו בבעיטה מבחוץ לבפנים אל הפרצוף. רינו עף לקרשים, מוכרע. זהו, נגמרה התחרות. השתדלתי שהיא תהיה כמה שיותר ריאלית. ראיתי עשרות פעמים את כל אחד מהמתחרים בטלוויזיה, אני מכיר את תנועותיהם ואת גישותיהם. האסטרטגיה שלהם די ברורה ומובנת. היכולת שלהם די ידועה. רינו ריינס הוא במושגים שלי לוחם. המושגים שלי מחמירים מאוד. במושגים של מישהו אחר הוא "לוחם מעולה". רמתו בהחלט נחשבת לגבוהה. מה יש להוסיף על כך? פיטר קיין הוא די בתחילת דרכו. הוא מתפתח בקצב מדהים - ולכן הוא עדיין מרגיש תלמיד. הוא בערך ברמת הלחימה של רינו ריינס (או קצת יותר טוב), אבל ריינס הוא די מוצר מוגמר ופיטר תלמיד. פיטר מוכן עדיין להתפתח לגבהים מדהימים. קורדל ווקר הוא סופר-פנומן. הוא לוחם שלא מפסיד. שליטתו בקראטה היא אבסולוטית ממש. קוואי צ´אנג קיין נלחם ממקום אחר לגמרי. רמת לחימתו לא ניתנת למדידה באמצעות הכלים הרגילים. יש באפשרותו לתת מכה איטית ובכל זאת לפגוע. הוא נמצא בתוך היריב, יכול להשפיע עליו ולשנות את עבודתו בקלות. הוא יכול להשפיע על היריב. הוא מנצח את היריב עוד לפני שהיריב מתקרב, אנרגטית. אם קוואי צ´אנג קיין הוא ברמת לחימה "10" אז קורדל ווקר הוא ברמת לחימה "6" פיטר קיין "המעודכן והמשופר" הוא ברמת לחימה "3" ורינו ריינס הוא ברמת לחימה "2.5" שלכם באהבה בן

למעלה