הקפצה

נוטשת אתכם לשבוע בערך...

אולי קצת יותר. נוסעת לעפולה
מבטיחה לחזור כמה שיותר מהר... אל תבלו יותר מדי בלעדיי, גמאני רוצה להיות בעניינים
אז תחכו לי... טוב?
אולי אני אפילו אציץ איזה פעם או פעמיים באמצע אם ייצא לי להגיע לאחי... מחכה לחדשות ועדכונים, תצביעו הרבה לאמריקה, אני הצבעתי היום בגלגלצ בשם חצי בסיס, 14 פעם נדמה לי... עם פרטים של החברים מהצבא... יאללה, במרץ!!! כבר מתגעגעת,
ליאור נ.ב. רונן עשה לי כבר לפני התכנית של יצפאן צלצול של אמריקה ושכחתי לספר לכם אבל היום היה לי ממש מגניב כי היו לי הרבה טלפונים וכל הזמן שמעתי את זה
דרך אגב יש אפשרות להוריד צלצול פוליפוני לפלאפון או מונו לאורנג' וסלקום דרך שירונט אם פותחים את מילות השיר יש לינק למעלה... בהצלחה ושבוע נהדר שיהיה לכולכם !!!

KeLeMeNcY

New member
תהני בבית, אנחנו נתגעגע../images/Emo140.gif

איזה מצחיקה את, הודעה מתחתיך רשמתי על הרינגטונים :)) אני מקווה שיקרה בקרוב עוד משהו מעניין בגזרה האתניקסית.. Have fun in Afula

חזרתי לביקור

ממצב אנשים? הכל טוב? מה נסגר עם המשחקים פה? תתעוררו ותשחקו כבר ורצוי לפי ההוראות
אני לא באמת אככב פה השבוע אבל היום ואולי מחר עוד יש לי אפשרות ואז אני חוזרת שוב הביתה... בינתיים אני שוב בגימלים כהרגלי, אבל יהיה טוב !!! אוהבת ומתגעגעת ומתנצלת בפני שרית שאין שאלות ממני כי אין לי כח לכתוב יותר מדי - כואבות לי העיניים קצת (אני כבר לא משקפופרית, מגיע לי מזל טוב !!!) טוב באמת כואבות לי העיניים קצת אז אני אצטרף אליכם שוב מדי פעם השבוע ויותר בקפדנות ועירנות בשבוע הבא - מבטיחה
ליאור

נטלייי

New member
הקפצה

ליאור חזרה, והשרשור שלה נפל למעמקי העמוד השני. אז הנה עכשיו הוא למעלה

למעלה