הקפצה...

Digi Lista

New member
אהבה בשביל כוכבי דיג'ימון

אהלן חבר'ה! עוד גיליון מיוחד של העיתון יוצא לדרך והפעם החלטנו לשאול את כוכבי הסדרה מה זאת אהבה בשבילם ואיזה דברים רומנטיים הם עשו/קיבלו או היו רוצים שיעשו להם... מה לעשות פעמיים בשנה(גם בתאריך העברי...)מותר להיות נדושים וקיטשיים. דרך אגב בגלל שאתמול היה יום שישי ה13 גם לזה נתייחס וכמובן הטור של טאי,הרכילויות,התמונות החודרניות,המנצח בין השניים,יום ההולדת של איזי שנערך ממש בימים אלה,העבודות החדשות וכול מה שרק נרצה-העיתון חוזר ובגדול(ותשתפו פעולה שלא נתייבש...) אהבה בשבילי זה... דיוויס:"המשקפת שלי,אחרי ששברתי במהלך הצילומים לא פחות מ9(!)משקפות וזה רק בפרק הראשון נאלצו להוציא מהמחסן את הזוג הרזרבי של טאי גם הוא שבר אחת כדי שיתן לי אותה ומאז אני קשור אליה,שאלתי את ההפקה אם כשיגמרו הצילומים אני אוכל לקחת ולשמחתי הם הסכימו,המשקפת היא בעצם סימן ההיכר שלי גם מחוץ לצילומים שכבר נגמרו,אין ספק שיש בינינו אהבה..." הנרי:"אהבה בשבילי זאת כמובן החברה שלי ריקה,למרות כול הפרידות והבגידות שסיקרתם וגם אלה שלא היא עדיין יקרה לי ואני שמח שמאז הפתעה ביום הולדת שלה היחסים בינינו מצוינים ואני רוצה לנצל את הבמה הזאת כדי למסור לה את שאני אוהב אותה!" קאלומון:"איזה שאלה מצחיקהההה ברור שפחזניות אבל אני אוהב את כולם! חיבוקייייי!!!" אגומון:"אהבה בשבילי זה להופיע,היכרתי על הסט כמה חברים שהפכו להיות חברים שלי גם מחוץ לצילומים וזאת באמת אהבה לדעת שיש חברים" סורה:"בתור אחת שייצגה את סמל האהבה בעונה הראשונה אני בהחלט בעד אהבה מכול סוג שהוא,כשהייתי צריכה לבחור סמל לא יכולתי שלא לבחור את סמל האהבה הוא כול כך אני,האמת שאהבה בשבילי היא בעיקר החברה החדשה שלי שאני מעדיפה כרגע לא להרחיב עליה את המילים"(העיתון מתחייב לבדוק...) קארי:"אהבה בשבילי היא כמובן המשפחה שלי,האמיתית וגם זאת שבסדרה,החתול שלי,המשרוקית שלי ובכלל אני לא שונאת אף אחד בעולם והלוואי וכולם היו באים בגישה של רק לאהוב..." איזי:"המחשב המשוכלל החדש שלי עם כול השכלולים כאילו ברור!" גילמון:"לחמניות!טעמתי והתאהבתי!!!" קוג'י:"אני אוהב את המשפחה שלי,מי יותר מי פחות,את קואיצ'י אני מתרגל לאהוב בדיוק היום רבנו" מיד נביא את הרגעים המרגשים בסדרה,הזוגות,המתנות הממולצות ושאר הקיטש הדביק לולנטיין... *בתמונה נראים יולי ודיוויס לא שהם זוג,למעשה ממש לא אבל סתם רצינו לשים את התמונה הזאת*

Digi Lista

New member
מה הדבר הכי רומנטי שעשו להם?

כוכבי הסדרה מדברים על הדברים הכי דביקים שעשו להם,שהם עשו או שהם היו רוצים שיעשו ואיך יחגו את חג האהבה?-חלק ראשון ריקה:"הדבר הכי רומנטי שעשו לי היה מה שהנרי החבר שלי הכין כדי להשלים איתי ביום הולדת,היה נורא קיטשי ונורא נורא נורא מתוק מצידו,בהתחלה לא ידעתי איך להגיב כמו שראיתי שכתבתם בעיתון,המכתב שלו פשוט גרם לי לרצות להזדקן איתו לנצח,בדרך כלל אני דיי אדישה לכול הקטע הזה של וולנטיין דיי אבל כשיש חבר המצב שונה,לא הייתי רוצה שום דבר מספיק לי לראות את הנרי ולהבין מה רומנטי בשבילי" הנרי:"לא הייתי מגדיר את ריקה כבחורה רומנטית במיוחד,כלומר זה לא שהיא לא אוהבת אותי אני יודע שכן ואני מת עליה באמת,היא דיי אדישה לקטעים כאלה אבל אני יודע שכשהיא מוותרת על דברים בשבילי זאת הקרבה עצומה,כשאנחנו נפגשים והיא מכינה לשנינו שוקו עם קצפת בכוס אחת ואז מביאה שמיכה אני יודע,פשוט מרגיש את הרומנטיות שלה,מבין שנינו אני זה שיותר דואג למחוות הקטנות והאוהבות מה שבהחלט לא אומר שריקה לא מראה את אהבתה בדרכים שלה...בפעם האחרונה היא הפתיעה אותי ותוך כדי החלקה על הקרח היא נתנה לי נשיקה קטנה מול כולם ולחשה שהיא אוהבת אותי..." ריקה:"זה לא היה בדיוק ככה..." הנרי:"מתוקה ביישנית שלי..." ריקה:"שתוק כי תיכף אני אראה לך כמה שאני לא מתוקה בכלל,ברור?" השארנו את הזוג לבד ועברנו לצלצל לכוכבים אחרים ג'ו:"מעשה רומנטי בשבילי היה לגלות שולנטיין היה קדוש נוצרי ששנא יהודים,זה הרס לי את הרומטיקה לנצח,אני הכי אוהב להיות רומנטי להרמיוני מהספר של הארי פוטר אם היא רק הייתה לידי הייתי מראה לה כמה באמת שווה פאי..."(טוב,נחיה עם התשובה התמוה הזאת) אימפמון:"מה כול הקשקוש הזה של רומנטיקה,זה לדבילים!" דיוויס:"מעשה רומנטי?אממממ...אני אחזור אליכם..." טאי:"וואו היו הרבה,לפעמים אני מרגיש ממש רומנטי כשאני אוהב אני מוכן לחתוך לעצמי חלקים מהגוף כי זה עם כול הלב,לא זכור לי שעשו לי משהו רומנטי אבל אני יודע שזה יגיע ואני מחכה לאהבה אמיתית" מאט:"אמרתי לכם לא לצלצל אליי בעניינים כאלה נכון?" המשך יבוא...

Digi Lista

New member
טאי ודי -הטור של טאי

הייייי, מה קורה כולםםםםםםם?זה טאי כמה זמן לא דיברנו ואני ממש כועס על עצמי שלא מצאתי מספיק זמן לאחרונה והאמת שלא היה לי יותר מידיי מה לספר,טור על כלום לא רציתי לכתוב,בשביל מה סתם שתגידו שאני משעמם אתכם,לא רוצה! אז מה בכול זאת אני יכול לספר אחרי כול הזמן שלא דיברנו? אהה כן סיימתי ביה"ס, כלומר רשמית אמורה להישאר לי עוד איזה שנה וחצי אבל לא נראה לי שאני אחזור למוסד העונשים,באתי כמו כול יום לבית ספר ובמשך שבוע כולם החליטו להתעלל בי,המורים הציפו במבחנים,עבודות ושיעורים ובגלל הקצב המטורף נכשלתי בהכול,בעצם לא בהכול בספורט דווקא יש לי מצויין אבל זה לא מספיק טוב וההורים שלי הוזמנו לשיחה בואו נגיד שכול הזמן נאלצתי לסבול את ההערות וההקנטות שלהם על זה שקארי והאח השני שלי עקפו אותי ובלה בלה בלה, לפחות יכולתי לישון שבוע אצל סורה(לא קרה כלום מלבד זה ששוב הקאתי לה בכובע ולא סיפרתי לה לפני שהיא שמה אותו...)שהחליטה לקחת את תפקיד האימא הדואגת ושיגעה אותי עד שבסוף הסתלקתי גם ממנה,מרוב דכאון חטפתי ריתוק ואפילו שקלתי לברוח אליכם בישראל כי אצלכם יש לי מעריצים ואף אחד לא ישאל אותי על בית ספר, ואם זה לא מספיק החליטו שבגלל שאני לא בא לבית ספר ויש לי הרבה נכשלים אסור לי להיות בנבחרת הכדורגל של הבית ספר כי אני לא מהווה דוגמא טובה...אף אחד לא ממש טרח לעזור לי מלבד דיוויס ואיזי שניסו כול אחד מהסיבות שלו(דיויס בגלל שאנחנו צוות טוב במשחקי ספורט ואיזי כי צריך הסחה כשהוא מנסה במעבדת המחשבים של בית ספר את המודם החדש שלו כול פעם...)כלום לא עזר,אני מרגיש שהמורים נועצים בי מבטים של 'איזה טמבל,כלום לא יצא ממנו' והאמת כמה שאני באמת לא שם עליהם ועל המבטים שלהם חצי מהחוט של המשקפת זה בכול זאת לא נעים ונשבר לי מיזה אז מעכשיו אני אדון לעצמי,לא רוצה בית ספר!!! לפני שאני אמשיך בטון הזה ויבטלו לי גם את הטור אני חייב להגיד שאתם אל תעשו טעויות כמוני,הינה אני חינוכי בזה נגמר הסיפור. מה עוד? קיבלתי הצעת עבודה חדשה עוד מוקדם לדבר על זה אבל אני מאמין שאם לא תאכזבו ותמשיכו אם העיתון אני אנדב לכם(ראשונים!!!)פרטים ויש אפילו משהו שהקהל יכול לבחור בו... עוד משהו שאני יכול לספר לכם קשור ליום שישי ה13 ולוולנטיין דיי,האמת שהאירוע הראשון יותר קרוב אליי כי תמיד בימי שישי ה13 קורים דברים מוזרים לכול החבר'ה(מעניין מי אחראי להם
)וכיף לשמוע את הבנות צורחות בבהלה...ככה בקטנה אני ארמוז שאתמול קרה משהו ממש מרושע ומפחיד וכשגילו מי הציע את הרעיונות...בואו נגיד שיקח זמן עד ששוב זואי וקוג'י ידברו איתי...אה וגם טאקאטו אבל זה כבר נושא כאוב(מותר לצחוק,למה ישר אתה בוכה???)... כמה שאני מנסה להימנע אני רואה שאני חייב להתייחס(חסה)לוולנטיין,אבל אתם יודעים מה?לא בא לי!כשאני אמצא אהבה אמיתית אולי יהיה איכפת אבל כרגע אני באמת שונא את האירוע הזה ומתקשרים אליי מכול העיתונים בנושא ונמאס,אז אני מתעלם. יאללה נשמות אני זז,מחכה לכם בחיוך תמיד גם בוולנטיין,טאי

Dark SpaWn

New member
הודעה מיוחדת !

נראה שלאחר ביקורים מרובים בישראל ריינמון הושפעה לרעה ! אתמול בערב נראה עוזבת את המלון השלישי באותו הערב אם טיק גדול בהרבה מאיך שהיה ליפני שנכנסה ! לאחר בדיקה בחדר המלון גילה אחד מנקים שהיא גנבה כמאט הכל מהחדר ! ברזים,כריות,כל דבר שהצליחה להוציא מהמיטה,כל מה שהיה במקרר,חלקים מהקיר !,חומרי הניקוי,ואחת המנקות ! המשטרה פתחה בחיפוש נירחב אחריה ואילנה (המנקה המסכנה) כרגע שוטפה לפשע לשעבר "אימפמון" (אם זה שמך האמיתי ! יא פושע !) נמצא בחקירות בקשר למקום הימצאותה... כאשר ריקה היתבקשה להגיב בנושא היא אמרה שהיא מאוכזבת מאוד מריינמון ולא יודעת מאיפה ריימנון קיבלה השפעה רעה עד כדי כך עוד תגובות לא ניתקבלו מריקה כי מיהרה למשחק מטקות בחוף הים לבסוף עזבה את הכתבים במילים:"אני ידבר איתכם אחורי זה ! *משיכה באף* קבל ! *הצבעה לעבר הכתבים*" כל אדם בעל מידע על מקום הימצאותה של ריינמון מיתבקש לדווח למשטרה אבל לא לריקה כי היא מאמית להרביץ למי שלא יתן לה כבוד ולהביא עליו חברים מהשכונה (חחח ריקה היא ערס) זהירות ! ריינמון חמושה (בכפפות) ומסוכנת !

Digi Lista

New member
מישהו כבר מצא את ריינמון?

מי יודע למה עוד היא מסוגלת? ובינתיים זה הזמן לעבור לרכילות חדשה והפעם על איזי-איזי כבר לא אדמוני,לצורך סרט חדש "טטרידריקס" נאלץ איזי המגלם שם גאון מחשבים להמיר את שיערו לצבע כחול ולגלח חצי מראשו(בקרוב התמונה...*שיעול* אנשים מוכשרים בא לכם לעזור בעניין*שיעול*),הבעיה הייתה שברגע האחרון הוחלט שאת הדמות אותה אמור היה לגלם איזי תגולם על ידי שני שחקנים(אחד זה איזי),נורא בא לנו לבקש שזה יהיה השחקן של איזי מהעונה השנייה אלא שהוא עדיין תפוס בגב... בכול מקרה נמשיך לעדכן בתקווה להשיג ראיון בלעדי עם איזי על התספורת והצבע...

Rnamon

New member
*כיכוח בגרון* מה זה?? *כיכוח בגרון*

האמ האמ (לא דולריס אמבריג') רנאמון גנבה דברים??????? מה זה השטיות האלה?????? רנאמון לעולם לא תעשה דברים כאלה!!!!

Rnamon

New member
ראנמון לא גנבת נקודה!

היא לא גנבת נקודה! בלי להתווכח!

Dark SpaWn

New member
על תתווכך אם הכתבים שלנו !

מאיפה אתה חושב היא שיגה את הכפפות האלו ? היא הייתה כאן גם בביקור ליפני תחילת הצילומים... טוב זה שקר... אבל היא גנבה לנו אפילו מנקה ! (אני כל כך גאה בה... קצת מסורת ישראלית טובה !)

Rnamon

New member
*עינים זועמות ואדומות*

ראנמון......לא......גנבת......לאיית את זה???? היא ממש ממש ממש לא גנבת....זה סתם ליכלוך עיתונאי זול......רנאמון לא גנבת סוף הדיון.....

niena

New member
עידכונים בפרשת הגניבה של ריינמון!!!

לאחר דיווח מהימן של כתבנו ספון, קיבלנו עדויות רבות למקום הימצאותה של ריינמון, רובן שיקריות וישנו חשד שנשלחו על ידי לא אחת מריינמון בכבודה ובעצמה! במשטרה חקרו במשך זמן רב (שבוע בערך) את הפרשה, והתקבלו תוצאות מדהימות ביותר! התברר שזאת לא הייתה ריינמון, שהייתה באותו הזמן בחופשה בים המלח, אלא אחת מאורחות המלון, שהחליטה להשתעשע ולהפליל את ריינמון המסכנה! האישה שכרה תחפושת בחנות התחפושות הקרובה, נכנסה למלון, לקחה 'כמה' חפצים, וחטפה את המנקה. החיפשים אחר האישה, ששמה מאירה גנבון, בעיצומם, וכל אחד בעל מידע עליה מתבקש לפנות אל המשטרה. ומה יש לריינמון לומר על כל זאת? כלום. ריינמון הייתה מופתעת מהפרשה המביכה, ולא יכלה להוציא מילה מהפה. אנחנו מבטיחים לכתוב ולעדכן ברגע שכושר הדיבור יחזור אל ריינמון.

Rnamon

New member
אתם רואים!!!!!!

רנאמון לא גנבת ^_^!! יחי החופש!!!! אה כן וספון.....להתווכח זה עם "ח" לא עם "ך" ^_^"

Dark SpaWn

New member
תודה על התיקון... עכשיו...

שמישהו ילך לשחרר את אימפמון ... ליסטה ? אני מסתכל לכיוון שלך

למעלה