הקפצה

דני 98

New member
דמיון או תחזית - הספר "רעש מלחמה"

זה ספר חדש (רומן דמיוני כאילו אבל אולי לא....) שמתאר אפשרות שתהיה כאן רעידת אדמה חזקה ביותר כמו שהיתה בתחילת המאה הקודמת ואז המצרים "ידידנו" ינסו לנצל את הבלאגן ולהשתלט על רוב שטחי המדינה. הספר מרתק והתאוריה יותר ממעיניינת אבל היא ממחישה לנו כמה ירד כושר ההרתעה שלנו מול הערבים , במקרה זה המצרים. והאירועים בלבנון בימים אלה ממחישים כמה זה נכון - הערבים לא מפחדים מאיתנו וצריך לשנות את זה ומהר. רוצו לקרוא את הספר בימים מותחים אלה...הוא יתן לכם פרספקטיבה אחרת על האירועים החדשותיים. שם המצרים רצו לנצל אסון טבע דרמטי להתקיף אותנו והיום החיזבאללה מנצל את הפיחות הזוחל בכושר ההרתעה שלנו. איפה הימים שהערבים היו משאירים נעליים בשטח כדי שיוכלו לרוץ מהר. אגב, מחבר הספר רעש מלחמה הוא איש רציני ביותר ובטוח שהתאוריה שלו בספר אינה דמיונית כמו שהיא נראית במבט ראשון. ספר מרתק - קראתי בשני לילות לבנים.
 

hilabiran

New member
בקשה מסטודנטית לחוצה

שלום, שמי הילה אני כותבת עבודה על קוראים של מד"ב ופנטזיה והייתי רוצה שתענו על הסקר שצירפתי להודעה זו ותשלחו לי למייל [email protected] עזרתכם מוערכת בתודה מראש הילה
 
אכן מד"ב - אנחנו יכולים לחסל את

המצרים בלחיצת כפתור והם יודעים זאת .טיל גרעיני טקטי לעבר סכר אסוואן . גם רעידת אדמה ( שאכן צפויה לבוא די בקרוב ) הכי גדולה לא תהרוס את יכולות התגוננות שלנו .
 
תודה על ההמלצה

עם זאת, קרוב לוודאי שהודעתך תתאים יותר לפורום "מד"ב ופנטזיה" ולא לפורום הזה, שהוא פורום "כותבי מד"ב ופנטזיה", ובו עוסקים בעיקר בכתיבת סיפורים מקוריים ולא בהמלצות על ספרים קיימים.
 
למעלה