הקספרים בבאר שבע אתמול

ל i ל ה

New member
הקספרים בבאר שבע אתמול

אין מילים לתאר את ההופעה אתמול! היה פשוט מדהים מדהים! אחת ההופעות אם לא ההופעה שהכי נהנתי בה עד היום. אנרגיה מטורפת, סאונד מעולה, שירים מדהימים אחד אחד. בקיצור חווויה חזקה במיוחד... אורן הזה פשוט גדול. לא היה אפשר שלא להסתכל עליו במבט הערצה מטורף. בסוף ההופעה גם ניגשתי אליו ואמרתי לו שהיה מדהים. הוא אמר "תודה רבה! כייף לשמוע" ונתן לי חיבוק ונשיקה
יצאתי מההופעה עם כל כך הרבה, וגם הרגשתי צורך להגיע לפה... האמת שקיוותי למצוא איזה פורום שלהם, או מקום של מעריצים פעיל יותר, אבל אני מניחה שזה אולי עניין של זמן. אני מאוד אשמח לקחת את הפורום הזה על עצמי. סופר חשוב לי לטפח את הקספרים, וליצור פה איזה קהילה מטורפת וחזקה, שנראה לי קצת הלכה לאיבוד בתקופה האחרונה. אז, אני אשמח לדעת מה צריך לעשות כדי לנהל את הפורום, מי שיודע וקשור לזה, בבקשה שיצור איתי קשר (אפשר במסרים) יומנפלא שיהיה!

ל i ל ה

New member
ואחרון חביב-

הפלייליסט! עם חתימה מאורן ומהמתופף
הפלייליסט היה עם שינוים קלים פה ושם... ומידי פעם הכניסו שירים מצחיקים ולא קשורים (כמו - I kiss the girl, Where is my mind) היה אדיר!!

וואו נראה שהייתה הופעה מעולה אורן ושי מלכים!!

אורן ושי הם מלכים איזה זרימה ואהבה עם הקהל.. אין אני לא אשכח שברידינג הוא העלה אותי לבמה באמצע שילה ואמר כך באנו מאחורי הקלעים ואז הוא אמר לי: "היי!אתה אתה בא כנס" בנאדם מדהים שעם המחלה הארורה עבר הרבה וטוב שחזר עלינו בכלל הוא ושי זוג משמיים

למעלה