הקלף הנוסף ? ה-79 מי יודע?

הקלף הנוסף ? ה-79 מי יודע?

קיבלתי במתנה מלטביה חפיסה שמקורה ברוסיה הראשון השוטה (ויש אומרים החכם מכולם) מספרו 0 (אפס) האות שלו (בעיברית מעוטרת) ש (שין) הציור הולך רגלי עם תרמיל על כתפו בעיקבותיו צועד הכלב על השביל הירוק: שניהם צועדים ובאופק הרים מושלגים. למטה בקטן כתוב = כתר-חכמה = בשאר ה-21 קלפים הצבעים משולבים בירוק נעים ותכלת העוטפים את הציור בארקנה הקטנה הצבע השלט הינו תכלת ולכל הקלפים מסגרת חומה סה``כ 78 כרטיסי קלף -----------אבל------------ יש עוד קלף ואבקש ממי שיודע מהו לומר לי ןלכון אותי אל מיקום ההסבר = והרי תאורו *מסגרתו חומה אבל אליפסית מעט תכלת והרבה חום--אתחיל את תיאורו מלמעלה כלפי מטה: בראשו בשני צידיו אריות עם כנפיים, סולם 3 שלבים שזור ב-משולש-מחוגה ונוגע במעגל חצוי ע``י חצי עיגול כריהוט מיטה עליו נישענת בגבה עירומה כשידיה על כאילו הספרות 2 10 ורגליה בתחתית המעגל רגל אחת מתחתיה על 6 והשניה משולבת לה מאחוריה (אל 7) ==על צוארה תליון: משולש מחובר לצלב== מתחת לזה כיתוב ברוסית (אותיות דומות ל: scnln?oro) על רקע שחור מנוקד כאילו כוכבים. ובחלק התחתון אציל אוחז ביד מקופלת כלפי מעלה קלפים ועל קיבורת ידו עכבר ולידו כוס ולפניו חרב והרקע שלו פרוכת תכלת.ועליו נשען מטה. ליודע שיענה תודה מראש ולכל הבודקים תודה על ניסיונכם.

eyal shimshon

New member
חזרה הבייתה בראש מורם

אני אגיד לך בקצרה ומנסיון עשיר במיסטיקה כל התאוריות והתורות של הגויים טובים לגויים כיהודי חילוני ודתי מאמין בלב התורה היא השורש ושאר הדברים הם הענפים ועלים ומה לעשות?!אנחנו היהודים ``נפלנו``. כןלנו רוצים הרבה אושר וטוב ו---ע--כ--ש--י--ו. ואנחנו צריכים לשמור ולהיות גאים במה ששלנו (התורה) וזה קשה אך תמיד שווה(תראה מה קורה במדינה-התחלת הסוף) תאמין או לא מחובתי כיהודי לעזור וליעץ לכל יהודי שרוצה להקשיב ואם אתה יהודי קח נשימה ותחשוב על עצמך כיהודי גאה למרות הקושי בהצלחה(ממשהו עם הרבה הרבה נסיון)

למעלה