הקלטת הוא עוד מרכיב ללוגו

snir2

New member
לוגו לחברת סרטים ארוטיים

במסגרת המכללה בה אני לומד התבקשנו לעצב תדמית לחברה בשם blue חברה זו משווקת סרטים ארוטיים היינו צריכים לעצב לוגו ניירת ועוד מוצרים נלווים הלוגו שלי לפניכם אני הלכתי על חברת שהלכה על קו של סרטי פטיש וסאדו-מאזו ניסיתי ליצור מעין קילשון מהלוגו והטסטורה בפנים היא טקסטורה של עור מה אתם חושבים אשמח לשמוע

snir2

New member
וזה העיצוב לקלטת

לאחר הלוגו היינו צריכים לעצב עטיפה לקלטת וידאו של החברה וזה הפריסה שלה(קלטת אמריקאית קלטת שרוול)

snir2

New member
הקלטת הוא עוד מרכיב ללוגו

שוב הלוגו לחברה שהצגתי קודם חברת blue למוצרי וסרטי אירוטיקה שנתנו לנו כתרגיל במכללה את הקונספט יכולנו להמציא בעצמנו אני כמו שאמרתי קודם הלכתי על פטיש וסאדו מאזו

roee

New member
מכייון שהחברה עוסקת בS&M

הייתי מוסיף אלמנטים של אזיקים [לשחק עם הB למשל]. מלבד זאת על הקונספט צריך להיות יותר "שחור". אני הייתי הולך על שילוב של שחור/אדום (נדוש) שחור/צהוב. אם תיכנס לאתרים של S&M תיראה רעיונות. יש ביפו מועדון כזה. לך תסתובב, תספוג אוירה.

snir2

New member
אסור

בא נאמר שאסור היה לנו לשים שפתיים במקום ה b וכאלה דברים המנחה טען שזה נדוש ובעיקר זה זול הרעיון הוא לשחק אך ורק טיפוגרפית ולהעביר את המסר של הקונספט האירוטי באמצעות טיפוגרפיה וצבעים

5th color

New member
שאלה?

התרגיל הוגבל לשפה מסויימת? או שההחלטה בידי הסטודנטים?

varda

New member
מזכיר את הסמל של האירו

הטקסטורה - נבלעת בלוגו ולא ברורה. לגבי הקילשון- לא הדבר הראשון שהייתי מקשרת לסאדו. מה עם שוטים, אזיקים, עור וניטים, מצבטים, עקבים וכאלה?

snir2

New member
קשה

הרעיון שלי היה להשתמש באותיות שם השם והקורס הוא טיפוגרפיה ולכן האלמנטים יכולים להיות רק טיפוגרפים

הצלחת יפה

הלוגו טוב מאוד לדעתי חזק מעביר את המסר וגם הקלטת טובה מאוד מעניינים אותי שאר הפריטים אבל אני בהחלט קולטת מזה סאדו מאזו

varda

New member
הצבעים עובדים יפה ביחד

אבל משהו כאן נורא שמרני ולא מעביר את הפראות של בדסמ.

roee

New member
דווקא זה יותר טוב מהלוגו הקודם.

וורדה את מדברת מניסיון?

למעלה