הקלטות לאלבום חדש- כבר החודש!!!!!!!

RoySupernova

New member
הקלטות לאלבום חדש- כבר החודש!!!!!!!

סליחה על ההעתקה מהפורום השני אבל צריך למהר בחדשות שכאלה: Oasis to hit studio this month Liam Gallagher wants to get going on new album Oasis singer Liam Gallagher has revealed the band are likely to get started on their new studio album this month. The rock giants release their Best Of compilation 'Stop The Clocks' on November 20, but Gallagher is keen to get started on the follow-up 'proper' to 2005's 'Don't Believe The Truth'. He told NME's sister magazine Uncut: "I reckon we're going to start doing something this month, go to our studio. It's the bollocks. Fuckin' old Tudor ranch in High Wycombe, fucking stay there and get it done. Just got to wait for Noel to finish his tunes I suppose." Speaking about 'Stop The Clocks', which marks the end of the band's deal with SonyBMG, Gallagher added: "I want to get this (album) out of the fucking way, it's doing my head in. To me, it's the last of however fucking long, the last 16 years of that label, that's done. We can start again." NME.COM

LetThereBeLove

New member
אני so הולכת לקנות את זה ../images/Emo13.gif

(אה, ולא הייתי פה שנים, כי המחשב שלי הרוס, ועד שיתקנו אותו יקח עוד זמן, אז אני כנראה לא אהיה פה הרבה בזמן הקרוב.)
שבוע טוב!

RoySupernova

New member
ארר אני לא יכול לראות את נואל ככה..

הוא מתחיל להזכיר לי יותר ויותר את יצחק שום.. כמה שאתה מנסה להכחיש שהם מתבגרים כשהשיער שלו הפך למה שהוא עכשיו אתה מבין שזהו זה. אין אשליות יותר..

imri2

New member
נואל עדיין נראה מצויין. יש אנשים

שגם אחרי שהם מתחילים להזדקן נראים טובים (אלי אוחנה למשל). בכל מקרה, הבחור אולי לא נראה בן 20, אבל גם לא 50.

sok777

New member
אבל הוא לא בן 50../images/Emo3.gif.. אפילו לא 40.

עדיין. בכל אופן, רועי צודק. זה קצת קשה. הוא עדיין קול אבל מתחיל להיות ברי סחרוף קול כזה
אוףףףףף.

RoySupernova

New member
אתם מתים או משהו כזה?!

איפה תגובות איפה אם מישהו מעוניין בתרגום מלא של הקטע כי ליאם כרגיל מדבר כמו ילד עם פיגור שיגיד.

NivSluzki

New member
אלבום חדש :] יאי :]

תודה רבה על המידע ! בקשר לתמונות: זה רק אני או שליאם שם על נואל ת'יד? ממתי הם חברים? P:

imri2

New member
היו להם בעבר תמונות עם אותו עניין.

היחסים השתפרו עם הזמן, וגם לפני זה אני מאמין שהייתה אהבה, גם אם מוזרה.

sok777

New member
../images/Emo45.gif

הם לא מתים אחד על השני, אבל כמובן שבשביל התקשורת זה סיפור טוב שהיא יכלה לנפח. חוץ מזה, יש תמונות בקטעים שהתקשורת ניפחה וגרמה להם לשנוא בכל זאת, שהמפיק של הצילום אמר להם להתחבק וכו'. אני לא חושב שהם הצלטמו בפוזות על-דעת עצמם.

sha na na revol

New member
וכמובן...

בתמונה שהם מצטרפתים כולם טענו שהם ניסו להעביר בינהם כדור אקסטה.
אבל הקטע הוא, שברור שיש קצת אמת בכל דבר, הם דווקא מעריכים אחד את השני... אבל יש בינהם יחסים מורכבים (ולפעמים ליאם כ"כ ילדותי שאני מצדיק את נואל אבל לא חשוב.) סה"כ אחים נורמליים עם קנאות ומריבות וכו'... בסביבת עבודה יותר לחוצה, מה גם שידוע שליאם תמיד לוקח את כל הכוסיות.

sok777

New member
מגניב../images/Emo11.gif

תודה רבה על העדכון. שמחתי לשמוע. הודעתי על זה לפני כמה זמן. זה לא בדיוק זה אבל נואל די חתר לזה.
אגב, סליחה שלא הייתי פה אתמול הרבה [מקסימום פעמיים נכנסתי] פשוט היה לי מבחן ענק במתמטיקה היום.

למעלה