הקלה במס- שאלה לזהבה או למי שיודע

ayeletaa

New member
הקלה במס- שאלה לזהבה או למי שיודע

שלום קראתי את המאמר על הקלה במס לילדים ADHD -מקרים חמורים. הילד שלי בן 4.5 נמצא בגן לחינוך מיוחד, מאובחן מגיל שנתיים. אני מעוניינת להגיש בקשה ויש לי כמה שאלות: 1. האם יש תקרה שאם מרוויחים מעליה לא זכאים להקלה? 2. האם יש לי סיכוי לדעתך? 3. אני מבינה שאני צריכה להביא איבחונים וטופס 127 שאותו ממלא פסיכיאטר, מה צריך להיות רשום בטופס כך שזה יאושר? 4. האם צריך עוד משהו? תודה ומקווה שאולי עוד אנשים יקבלו מידע מהתשובה איילת

זהבה נ

New member
בין אקמול לאופטלגין כי שברתי לעצמי

אצבע ברגל ואני מושבטת וכואבת (טוב נו מה לעשות? הפזיזות והנקיונות לחג), אבל לא יכולתי כמובן להתאפק מלענות לשאלתך, רגע לפני שאטול כדור בכדי לעבור את הלילה. תשדובות לשאלות: 1 לא 2 לכל אחד יש סיכויי אם הוא עומד בקריטריונים כמובן ולעתים צריך להתעקש. 3 זו שאלת מליון הדולר(
), אם מתקיימים אצלך הפרמטרים, זכאות לחינוך מיוחד ומכתב מפסיכיאטר המורה שההפרעה היא הפרעה נפשית לצמיתות. נראה על פניו שאת זכאית ואני לא יכולה להדריך את הפסיכיאטר לרשום או לומר לו מה לרשום זו האחריות שלו. 4 אם יש לך אפשרות לכתוב מכתב מלווה לבקשה ולפרט בו את כל הנתונים המצורפים, את מבינה שאת מתעסקת עם "פקידות" ולא עם אנשי מקצוע מהתחום הרפואי/חינוכי. בהצלחה לך.

זהבה נ

New member
תודה רבה ואני מאוד מנסה רק שלא תמיד

זה תלוי בי, מה לעשות שאני כזו "היפרית " והכל אני חייבת לעשות עם המון מרץ מה שגורם לי לעתים להיות "פזיזה" ולקבל "מכות", הפעם זה אצבע ברגל שנשברה. הדברים פשוט מפריעים לי
זה לא שאני תקלת בהם הם נמצאים בדרכי, אני לא אשמה בכלל
. לומר את האמת, אני עדיין מאוד כואבת ויודעת שהקלישאה שהתרופה הכי טובה זה הזמן, מאוד עוזרת אך לא מפחיתה לי את הכאבים.

למעלה