הקטר הפוגע מאתמול הוא: 745 !

מצב
הנושא נעול.

וזו רכבת מס' 281 מבנימינה לאשדוד. לא היו נפגעים. שימו
לעמ' 23 ב-"ידיעות-אחרונות" של היום - 11.03.2003.

תודה רבה ../images/Emo70.gif לגבי קו 1 אין לי מידע

תמונות יפות, אביתר
יש לך פרטים על מסלול קו 1 באותה תקופה? אני מניח שמסוף רידינג לא היה קיים אז, וגם לא קרית שרת שבחולון.
תודה רבה
לגבי קו 1 אין לי מידע
מצטער. לא אני צילמתי את התמונה שהרי הייתי בן שנה וחצי ביום צילום תמונה זו. האוטובוס הינו: 36-374. (ליילנד מרק 2, רויאל טייגר - הארגז). לילה טוב, אביתר.

מסלול קו 1

תמונות יפות, אביתר
יש לך פרטים על מסלול קו 1 באותה תקופה? אני מניח שמסוף רידינג לא היה קיים אז, וגם לא קרית שרת שבחולון.
מסלול קו 1
ברשותי מפת דן שאני מעריך שהיא משנות ה-60 (למה לא חשבו אז על לרשום את שנת ההוצאה?) בכל מקרה, המסלול של קו 1 בתל-אביב לפני מסוף רידינג מדיזנגוף פינת התערוכה עד משרד הרישוי (מתוך המפה): הלוך: רח' דיזנגוף פינת רח' התערוכה, דיזנגוף,כיכר צינה, פינסקר, טרומפלדור, בן-יהודה, אלנבי, נחלת בנימין, דרך שלמה, הרצל, בן-צבי, תלגיבורים, משרד הרישוי. חזור: משרד הרישוי, תל גיבורים, בן-צבי, הרצל, אחד העם, השחר, גרוזנברג, אלנבי, פינסקר, ככר צינה, ריינס, אדם הכהן, ארבע ארצות, ז'בוטינסקי, סוקולוב, ישעיהו, ירמיהו, אוסישקין, דיזנגוף פינת התערוכה.

אני כבר ציינתי בעבר !!!

תמונות מוצלחות, אבל מדוע אינך מציין
מהיכן נלקחו וע"י מי צולמו? ( כהערתו הצודקת של חן)
אני כבר ציינתי בעבר !!!
היום תגענה תמונות נוספות ! המתן בסבלנות יקירי ואל תעיז עוד פעם להיעלם לי ככה. תמיד טוב לי לשמוע אותך ואת הערותייך המועילות. תודה, שלך, אביתר.

יהוושע

New member
דבר נוסף , בשרשור התמונות הקודם

אני כבר ציינתי בעבר !!!
היום תגענה תמונות נוספות ! המתן בסבלנות יקירי ואל תעיז עוד פעם להיעלם לי ככה. תמיד טוב לי לשמוע אותך ואת הערותייך המועילות. תודה, שלך, אביתר.
שלך עם אוטובוסי " המקשר " ואוטובוס המועצה האזורית בהדסים , אין כול הסבר על התמונות כמו למשל סוג תת הדגם של הרויאל טייגרים , או סוג האוטובוס בתמונה הצבעונית הנדירה . זה מידע חשוב ומעניין - הבא נא אותו לידיעתנו , תודה .

כל הטייגרים שם מסוג מרק 2.

שלך עם אוטובוסי " המקשר " ואוטובוס המועצה האזורית בהדסים , אין כול הסבר על התמונות כמו למשל סוג תת הדגם של הרויאל טייגרים , או סוג האוטובוס בתמונה הצבעונית הנדירה . זה מידע חשוב ומעניין - הבא נא אותו לידיעתנו , תודה .
כל הטייגרים שם מסוג מרק 2.
האוטובוס בתמונה הצבעונית לא ידוע לי.

ארזS

New member
וואללה השירשורים האלה...

מה יש לך לחפש שם ?
או מה היה לך לחפש שם ? בעצם...גם אני הייתי שם... (בצבא).
וואללה השירשורים האלה...
עד שאני כותב אתה כבר מוסיף עוד משהו וההודעה שלי משוייכת כאילו למשהו אחר... אני מתכוון כמובן לתמונה מעזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה