הקורבן

הקורבן

והקורבן להיום היא
היא אוהבת הארי פוטר
היא אוהבת את גוני דפ
היא אוהבת את אנג'לינה ג'ולי
וכמובן היא אוהבת את אורלנדו בלום ניחשתם??? זאת sapirh19 ועכשיו שתיבנו קוראים לזה הקורבן כי הרבה אוהבים להתעלל אז כחו דוגמא * אני אל חיברתי את השאלון הזה* שם: 2. גיל: 3. זכר/נקבה: 4. מיקום בארץ: 5. תאריך הלידה: 6. כינוי חיבה: 7. יש חבר/ה ?? 8. רישיון נהיגה ? 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? 11. מה צבע העיניים שלך ? 12. מה צבע העור שלך ? 13. יש לך אח/ות בצבא ? 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? 17. קולה ? 18. מים ? 19. 20. על האש ? 21. צמחוני/ת ? 22. חתולים או כלבים ? 23. יש לך בע"ח ? 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? 27. סנפלינג: 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? 29. הצבע השולט בארון שלך: 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? 34. גנבת פעם ? 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? 43. 44. נישקת בחורה ? 45. נישקת בחור ? 46. אתה סטרייט/ית ? 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? 51. שברו לך פעם את הלב ? 52. שברת למישהו פעם את הלב ? 53. בגדו בך? 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? 55. מה היו התוצאות ? 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 59. וחזק פיזית ? 60. וחזק נפשית ? 61. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? תבלי

sapirh19

New member
אני מתחילה ../images/Emo13.gif

שם: ספיר 2. גיל: 14 3. זכר/נקבה:
4. מיקום בארץ: איפשהוו במרכזז 5. תאריך הלידה: 17.12.92
6. כינוי חיבה: ספיריי 7. יש חבר/ה ?? לאא 8. רישיון נהיגה ? הלווואיי
9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): לא זה כואבבב! 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ?מתולתל 11. מה צבע העיניים שלך ? חום 12. מה צבע העור שלך ? אממ לא לא לבן ולא חום 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא .. אחים קטנים 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילונית 17. קולה ? יאמייי 18. מים ? בריא [?!] 19. 20. על האש ? תמידדד
21. צמחוני/ת ? לא, טעים לי מדי 22. חתולים או כלבים ? קשה לי להחליטט 23. יש לך בע"ח ? כם שני כלבים
24. להקה שאת/ה אוהב/ת: בלאק אייד פיז 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? שלשום [19.12.06] 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? היא יודעת של נינט טייב 27. סנפלינג: עשיתי היה כייייייייף בשמחה שובב 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? לא עשיתי משהו כ"כ מטורףף 29. הצבע השולט בארון שלך: אני חושבת לבן.. 30. מי האשה הכי יפה בעולם ?אני אחזור אליכם עם התשובהה 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? כנ"ל 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? יש הרבהה 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? לאא,ממש לא 34. גנבת פעם ? לא ואני גם לא אתחיל 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? איכככככ שונאת את זה !!!
36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? רק מים..[לפעמים קולה
37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? בעיקרון כן 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? לא יודעתת 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? את השפתיים והחזה..
40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? זריקותתת ,אמאאאאאא 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? אני מתעצבנת מהררר ומדברת המון
42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? צביעות 43. 44. נישקת בחורה ? לאא 45. נישקת בחור ? כןן 46. אתה סטרייט/ית ? ברור 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא שיחקתי באף אחד 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? אף לא פעם אחת 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? מחכה שיעבור 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? שניהםם
51. שברו לך פעם את הלב ? לא 52. שברת למישהו פעם את הלב ? לא נראה לי
53. בגדו בך?לא 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כמו כולנוו 55. מה היו התוצאות ? עזבוו לא כדי לדעתת 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? אולי 2 שבאמת אפשר לסמוך עליהם 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? ג'וני דפ והארי פוטר 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ?9 59. וחזק פיזית ? 7 60. וחזק נפשית ?6 61. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ?פרטי
יש עודד?

sapirh19

New member
עונה

את אנג'לינה ג'ולי, ג'וני דפ,דניאל רדקליף הם בעיקר

למעלה