"הקורבן"!!

sweet shir

New member
"הקורבן"!! ../images/Emo9.gif../images/Emo124.gif

והיום... תהההיייהה.. טהטהטהטטהטה
sweet stav!! את כל השאלות לשרשר לכאן..!

talshoosh

New member
סתיווושש../images/Emo85.gif../images/Emo107.gif

שאלות על פלורוש: איזו דמות את הכי אוהבת מהבנות? ומהבנים? איזו דמות את הכי שונאת מהבנות? ומהבנים? איזו שחקנית את הכי אוהבת? איזה שחקן את הכי אוהבת? איזו שחקנית את הכי שונאת? איזה שחקן את הכי שונאת? מה את מעדיפה: עונה ראשונה או שנייה? שאלות עלייך: בת כמה את(למרות שאני כבר יודעת אבל לא משנה
)? מאיפה את? מה את הכי אוהבת לעשות? את אוהבת אותי?
ואממ... שאלות פרטיות
יש לך אייסי/מסן... אם את לא רוהצ לכתוב פה שלחי לי במסר
אוהבת אותך

sweet stav

New member
גמני אותך ../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif ועונה ../images/Emo9.gif

איזו דמות את הכי אוהבת מהבנות? ומהבנים?פלורוש ומקסי איזו דמות את הכי שונאת מהבנות? ומהבנים?אוליביה ופצ'ה איזו שחקנית את הכי אוהבת?פלור ואיסבל איזה שחקן את הכי אוהבת?מקס ובנחה איזו שחקנית את הכי שונאת?אין איזה שחקן את הכי שונאת?אין מה את מעדיפה: עונה ראשונה או שנייה?קשה קשה אבל שניה שאלות עלייך: בת כמה את: 12 וחצי מאיפה את?חולון מה את הכי אוהבת לעשות?לרכוב על רולר את אוהבת אותי?לא
!!! סתאם ברור שכן
ומסן יש לי - [email protected]

sweet shir

New member
שואלת!! ../images/Emo9.gif

1. שעת התחלה: 2. שם: 3. גיל: 4. חיות מחמד יש? 5. אחים? 6. סלב אהוב? 7. המורדים או פלוריסיינטה? 8. מזון מהיר או מזון בריאות? 9. פיצה האט או דומינוס? 10. השמיניה או ראש גדול? 11. האלופה או ילדות רעות? 12. ערוץ 24 או mtv? 13. הומואים או לסביות? 14. עבודה או מבחן? 15. דאורדוראנט ספריי או גלילה? 16. אביב גפן או אבי ביטר? 17. סקעת או מויאל? 18. שירי או נינט? 19. יהודה לוי או רן דנקר? 20. כוכב נולד 1,2,3 או 4? 21. כוכב נולד או נולד לרקוד? 22. עיר או כפר? 23. כדור רגל או כדור סל? 24. ערוץ 22 או 10? 25. גרפילד או סנופי? 26. משחק מכור או ארץ נהדרת? 27. טיפקס בעט או בכזה כמו לק? 28. לק ורוד או שחור? 29. מחשב או טלויזיה? 30. שייגעצ או היהודים? 31. תפוז או וואלה? 32. תות או בננה? 33. שילגיה או סינדרלה? 34. שרק 1 או שרק2? 35. שרק או פיונה? 36. ציפור או פרפר? 37. צימחוני? 38. dvd או קולנוע? 39. יאיר לפיד או טומי לפיד? 40. מונית או אוטבוס? 41. יין לבן או אדום? 42. תירוש או יין? 43. איתי תירוש או רונית תירוש? 44. ברטני ספירס או רוני דואני? 45. בריטני ספירס או ג'יימס לין ספירס? 46. מארס או סניקרס? 47. קולה או פפסי? 48. מלאני פרס או שמעון פרס? 49. כלב או חתול? 50. צב או ארנב? 51. אוהבת ספורט? 52. נסטי או אייסטי? 53. תה קר או קפה קר? 54. תה או קפה? 55. קפה או שוקו? 56. שוקולד לבן או שוקולד חלב? 57. שוקולד חלב או שוקלד מריר? 58. עברית או אנגלית? 59. לינזי לוהן או הילארי דף? 60. שעון מעורר או אמא מעוררת? 61. את יודעת מה זה אמנסיפציה? 62. ידעתי..
63. מחומצן או טבעי? 64. שחור או לבן? 65. צמיד או שרשרת? 66. שומעת מוזיקה עכשיו? 67. איזה שיר? 68. בעיברית או באנגלית? 69. של מי? 70. גבוה או נמוך? 71. מקס או פדה? 72. אבטיח או מלון? 73. תלתלים או חלק? 74. מי עדן או נביעות? 75. או שבכלל עין גדי? 76. נכון שכבר נמאס לך? 77. לי נמאס..
78. מה שלומך? 79. ומה שלומך עכשיו? 80. ועכשיו? 81. ו...עכשיו? 82. ואתמול? 83. ושלשום? 84. ולפני שבוע? 85. ומחר? 86. ובעוד 5 דקות? 86. נכון שאני מעצבנת אותך..? 87. שמת לב שכתבתי פעמיים 86? 88. נכון שאת רוצה שזה כבר יגמר? 89. רוצה שנאי אגלה לך משהו? 90. גם אם את רוצה או שתא לא רוצה אני אגלה לך.. אבל זה סוד!!- השאלון נגמר!! מוחעחעחחעחע

sweet stav

New member
זה ארוך ../images/Emo178.gif עונה ... חחח

1. שעת התחלה: 14:00 2. שם:סתיו 3. גיל:12 וחצי 4. חיות מחמד יש?כן , 2 5. אחים? יש... 6. סלב אהוב?כריסטינה אגילרה וונטוורת מילר וג'וני דפ
7. המורדים או פלוריסיינטה?שנייהם 8. מזון מהיר או מזון בריאות?גם זה וגם זה 9. פיצה האט או דומינוס?פיצה האט 10. השמיניה או ראש גדול?ראש גדול 11. האלופה או ילדות רעות?לא זה ולא זה בעעע 12. ערוץ 24 או mtv?MTV 13. הומואים או לסביות?
14. עבודה או מבחן?עבודה 15. דאורדוראנט ספריי או גלילה? דאורדוראנט עם גולה
16. אביב גפן או אבי ביטר?
17. סקעת או מויאל?עדיף מויאל 18. שירי או נינט?שירי 19. יהודה לוי או רן דנקר?רן דנקר 20. כוכב נולד 1,2,3 או 4? 1 21. כוכב נולד או נולד לרקוד?נולד לרקוד 22. עיר או כפר? כפר (למרות שאני גרה בעיר) 23. כדור רגל או כדור סל?רגל 24. ערוץ 22 או 10? 10 כי בערוץ 10 יש אבודים חחח 25. גרפילד או סנופי?סנופי 26. משחק מכור או ארץ נהדרת?ארץ נהדרת 27. טיפקס בעט או בכזה כמו לק? כמו לק
ככה אפשר בשיעורים המשעממים למררוח 28. לק ורוד או שחור? שחור
29. מחשב או טלויזיה?קשה..מחשב 30. שייגעצ או היהודים?מי אלה שייגעצ? 31. תפוז או וואלה?וואלה ותפוז 32. תות או בננה?תות 33. שילגיה או סינדרלה?שילגיה 34. שרק 1 או שרק2?שרק 1 35. שרק או פיונה?פיונה 36. ציפור או פרפר?פרפר 37. צימחוני?לא כול כך פעם ב..אני אוכלת בשר 38. dvd או קולנוע? DVD 39. יאיר לפיד או טומי לפיד? חחחח לא זה ולא זה 40. מונית או אוטבוס?מונית 41. יין לבן או אדום?לבן (
) 42. תירוש או יין?יין 43. איתי תירוש או רונית תירוש?מי אלה ? 44. ברטני ספירס או רוני דואני? בעעעעעעע על שנייהן 45. בריטני ספירס או ג'יימס לין ספירס?באמת את רוצה שאני יקיא? 46. מארס או סניקרס?סניקרס 47. קולה או פפסי?פפסי 48. מלאני פרס או שמעון פרס?מאלני פרס 49. כלב או חתול?כלב 50. צב או ארנב?ארנב 51. אוהבת ספורט?תלוי מה עושים 52. נסטי או אייסטי?נסטי 53. תה קר או קפה קר?תה קר ימממ 54. תה או קפה?תה 55. קפה או שוקו?שוקו 56. שוקולד לבן או שוקולד חלב?לא אוכלת שוקולד 57. שוקולד חלב או שוקלד מריר?כנ"ל.. 58. עברית או אנגלית?אנגלית 59. לינזי לוהן או הילארי דף?לינזי לוהן 60. שעון מעורר או אמא מעוררת?אמא מעוררת
61. את יודעת מה זה אמנסיפציה?כן!!סתם לא... 62. ידעתי.. 63. מחומצן או טבעי?טבעי 64. שחור או לבן?שחור 65. צמיד או שרשרת?צמיד 66. שומעת מוזיקה עכשיו?כן 67. איזה שיר? HELLO של כריסטינה 68. בעיברית או באנגלית?אנגלית 69. של מי?כריסטינה אגילרה 70. גבוה או נמוך?האמצע 71. מקס או פדה?פדה מקס פדה מקס אנדנדינו מקס... 72. אבטיח או מלון?מלון 73. תלתלים או חלק?חלק 74. מי עדן או נביעות?נביעות 75. או שבכלל עין גדי?לא 76. נכון שכבר נמאס לך?דיי..חחח 77. לי נמאס.. 78. מה שלומך?כול טוב 79. ומה שלומך עכשיו?כנ"ל 80. ועכשיו?כ"נל 81. ו...עכשיו?גרר 82. ואתמול?גררר 83. ושלשום?גרררר 84. ולפני שבוע?גררררר 85. ומחר?גרררר 86. ובעוד 5 דקות?אני יתפוצץ
86. נכון שאני מעצבנת אותך..?אהאה 87. שמת לב שכתבתי פעמיים 86?עכשיו כן
88. נכון שאת רוצה שזה כבר יגמר?מייבי או מייבי נוט 89. רוצה שנאי אגלה לך משהו? לא!!!!!!!!!!!!!כן..... 90. גם אם את רוצה או שתא לא רוצה אני אגלה לך.. אבל זה סוד!!- השאלון נגמר!! מוחעחעחחעחע - לא למה למה למה!!!!!!!!!!!!!חחחחחח

sweet shir

New member
תגובותי! ../images/Emo99.gif

24. יאיי גמאת רואה אבודים ב-10..
30. מהההה? את לא יודעת מי אלה שייגעצ? *נפגעתי קשות!..* חחחחחחח הנה שיר: גשם בחוץ, וזהו חורף עצוב בשבילי כובע גדול על הפרצוף, רק שלא ידעו שזה אני.. בחורות צעירות, עוד לא סיימו תיכון ויש פה מאה אלף איש אבל אני תמיד אהיה האחרון. הייתי מזמין אותך ליסוע איתי אבל אין לי רשיון.. ואולי... מחר יהיה יותר טוב, את תראי! מחר יותר יהיה יותר טוב, בשבילי! ואם את שומעת את השיר שלי, אז תדעי שזה אני. מחר יהיה יותר טוב את תראי! מחר יהיה יותר טוב, בשבילי! ואם את עוברת ברחוב שלי צלצלי לי באינטרקום, ואז אני אקום, ואפתח לך את הדלת! חחחחחחחחחחחחחחח נסחפתי! וזה רק היבת הראשון+ פזמון...חחחחח יואוו... לא שמעתי את השיר הזה שנניםם! [כמה חודשים אבל וואטאבר!] 43. איתי תירוש גדוגמן, ורונית תירוש אין לי מושג..חחח העתקתי חלק מהשאלות. 46. נסלח לך כי שניהם נורא טעימים! אבל מארס זה סגידדהה!
#$%!^!^!
56-57. איך אפשר לא לאהוב שוקולד ולאהוב סניקרס?
61. אמנסיפציה זה שנתנו ליהודים באירופה באמה ה-19 זכויות. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני שרוטה קשות..

אני באיילון, זה יותר קרוב לקוגל...

לא ככה?? בקוגל החדש? ואותי מעניין ירין, איפה אתה לומד!?!

מכותתתתת! איילון.. זה אמממ...

את יודעת איפה אורט?? קיצר.. את נכנסת לתוך השכונה שמול אורט וזה שם ישר רואים אותו:] איילון רולז 3>

yaki123

New member
ממ כן גם קרוב../images/Emo3.gif

נעשה מפגש פורום בקניון חולון פעם אחת

למעלה