הקורבן השבוע הוא:

Pickle Weasle

New member
הקורבן השבוע הוא:

פותח האשכול בעצמו- תומרררררררר (new born1) יאללה להפציץ

Pickle Weasle

New member
מוחעחע

לקח לי פה שעה בערך :) 1. דבר אחד שלא היינו מנחשים אם לא היית אומר: 2. שתי תכונות שאתה שונא בעצמך: 3. שלושה הרגלים רעים: 4. הדברים הכי טובים בכל עונה: -קיץ: -סתיו: -חורף: -אביב: 5. חמישה ספרים שקראת לאחרונה: 6. חמש האובססיות האחרונות: 7. שבעה דברים בחדר שלך: -הדבר האדום הראשון שאתה רואה: -הנעליים שהכי קרובות אלייך: -החולצה האהובה עלייך: -המחברת הראשונה שאתה רואה: -הספר: -החלון פתוח או סגור? -הדבר הכחול הכי קרוב אלייך: 8.שמונה עובדות עלייך -התחביבים שלך: -סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך: -הספר האהוב עלייך: -חנות הבגדים האהובה עלייך: -חברת נעליים האהובה עלייך: -חברת התיקים האהובה עלייך: -הסרט האהוב עלייך: -המשקה האהוב עלייך: 9.תשע התרמיות הגדולות: -שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן?: -שקרת כדי להתחמק משיעור?: -העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? -תפסו אותך בשקר והתחמקת בשקר נוסף? -גנבת מחנות: -פרצת למקום כלשהו?: -התחמקת מדו"ח משטרתי?: -שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? -הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר?: 10. למה? פשוט למה? תגידי לי למה! 11. חברים: -החבר הכי מוזר: -החבר שאתה מכיר הכי מעט זמן: -החבר הכי שקט: -החבר הכי עצבני: -החבר שאתה מכיר הכי הרבה זמן: -החבר הכי מצחיק: -החבר הכי קשוב: -החבר הכי עצלן: -החבר הכי רגיש: -החבר הכי חכם: -החבר הכי טוב: 12. דברים ראשונים: -הנשיקה הראשונה: -האהבה הראשונה: -הצו הראשון: -הדייט הראשון: -הפעם הראשונה בחו"ל: -הטסט הראשון: -הבגרות הראשונה: -למעשנים, חפיסה ראשונה: -המילה הראשונה: -האכזבה הראשונה: -שברון הלב הראשון: 13. שלוש עשרה הדברים הרעים שקרו: -שברת רגל: -פתחת את הראש: -היית מעורב בתאונת דרכים: -עברת ניתוח: -שברת מראה: -היית בפיגוע טרור: -ראית מישהו נהרג: -גילית ששיקרו לך: -בגדו באמונך: -פגעת במישהו אחר בכוונת תחילה: -הלכת מכות: -כמעט טבעת: -כרתו לך איבר: 14. ארב-עשר האחרונים: -השיחה האחרונה בטלפון: -ההודעה האחרונה ששלחת: -ההודעה האחרונה שקיבלת: -הנשיקה האחרונה: -החיבוק האחרון: -הספר האחרון: -הסרט האחרון: -החבר האחרון שראית: -הנסיעה האחרונה באוטו: -המבחן האחרון: -הדבר האחרון שקנית: -הפעם האחרונה שטסת במטוס: -השיר האחרון ששמעת: -הדבר האחרון שלבשת: 15.מידע כללי -שם: -תאריך לידה: -עיר מגורים: -בית ספר: -צבע שיער: -גובה: -משקפיים: -הורים נשואים או גרושים: -רווקה\תפוסה? -איזה תלמידה: -רגישה: -סטרייט\בי\הומו: -ביישן? 16. מתי כבר תלמד לאכול בפה סגור? 17. קלמנטינה זה סוף הדרך? 18 : קרה או לא קרה? -ניסית סמים: -עישנת סיגריה: -השתכרת: --היה לך סטוץ: -קילפת את כל הלק מהציפורניים? -כססת ציפורניים?: -התנשקת עם בן: -בכית על בת: -נרדמת מהבוקר עד לצהריים שלמחרת: -בזבזת יותר מ-1,000 ש"ח על בגדים בפעם אחת: -נרדמת באמצע סרט בקולנוע: -הפסקת ספר באמצע: -התפטרת מהעבודה? -בכית מול אדם שאתה לא מכיר: -התנשקת עם בת: -אכלת סושי: 19.בעד \נגד: -ליהומואים לסביות: -סקס בשירותים: -קשר בשלט רחוק: -יום אהבה\ ולנטיינס: -לחגוג סילבסטר: -צמחונות: -מותגים: -כפכפי אצבע: -שיחות מלב אל לב: -הפגנת אהבה בציבור: -טלפונים סלולאריים: -סקס לפני החתונה: -סמים: -שתייה ונהיגה: -המטרה מקדשת את האמצעים: -עישון בקרב נוער: -שלטון דמוקרטי: -סקס במקומות ציבוריים: 20.מה עדיף? -בלונדינית או כהה: -פנים יפות או גוף יפה: -עיניים חומות או ירוקות/ כחולות: -חכמה או יופי: -ספר או סרט: -שקט או רעש: -הרבה אנשים או מעגל מצומצם: -דייט אינטימי בבית או בחוץ עם אנשים: -רומנטי או שרמנטי: -פרח אחד או זר פרחים: -הרבה לישון או כמעט שלא: -ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות ומסודרות: -קשר רציני או סטוצים חד פעמיים: -במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי: -שעווה או גילוח: -ריצה או הליכה: -חום או קור: -דוש או אמבטיה: -קיץ או חורף: Money for Nothing 21. תמורת כמה כסף היית מתנשק עם דובי גל: 22. תמורת כמה כסף היית מתנשק עם מינה צמח: 23. תמורת כמה כסף היית מתנשק עם הכלבה של השכנה ממול: 24. תמורת כמה כסף היית מתנשק עם קורט: 25. תמורת כמה כסף היית מתנשק איתי: 26. תמורת כמה כסף הייתה מתנשק עם אן בובת ההחייאה: 27. תמורת כמה כסף היית מלקק לאחמדינג'אד את השפם: 28. תמורת כמה כסף היית מלקק כבשה: 29. תמורת כמה כסף היית אוכל בביסים כמו תפוח: 30. תמורת כמה כסף כל חודש היית מסכים לחיות עם חטיאר מיליונר ולספק צריכו בכל רבדי החיים: 31. תמורת כמה כסף היית ממשיך לענות על שאלות 'תמורת כמה כסף'? 32. טוב, אתה קמצן, אבל אני אפסיק. רק אחרונה: לעצים יורד דם?

new born1

New member
אתה לא שפוי XDD עונה:

1. דבר אחד שלא היינו מנחשים אם לא היית אומר: אממממ... משעמם לי?XD 2. שתי תכונות שאתה שונא בעצמך: אממ חוסר ביטחון עצמי,ואדישות. 3. שלושה הרגלים רעים: שאני רוצה להגיד משהו אז לפעמים אני מתבלבל ויוצא מטומטם. לפעמים אני יוצא סמרטוט שאני רוצה לעזור למישהו ו...שאני לא יודע להגיד "לא" 4. הדברים הכי טובים בכל עונה: -קיץ: יומולדת,עבודה,כסף. -סתיו: אמממ מבחינת מזג אוויר זה תקופה מאוד כיפית -חורף: אממ משום מה שאני נזכר בחורף,כל תקופה של חורף,זה התקופה הכי טובה בחיים שלי שאני נזכר בה ואומר "איזה נוסטלגיה" -אביב: אמממ גם מבחינת מזג אוויר די כיף 5. חמישה ספרים שקראת לאחרונה: 1.היומנים של קורט (לפני חצי שנה אם זה נקרא לאחרונה) 2.יומנו של חנון XD 3.דמדומים באנגלית 4.ניו מון באנגלית 5.ספר תנ"ך?XD 6. חמש האובססיות האחרונות: 1.פיצה 2.שוקולד 3.החדר שלי 4.הפורומים בתפוז 5. אממ שוקו אני חושב XD 7. שבעה דברים בחדר שלך: 1.גיטרה חשמלית+מגבר 2.גיטרה קלאסית 3.טלוויזיה 4.אמא שלי(היא תמיד בחדר!#$!~#! זה מחרפן אותי!) 5.אממ שידה 6.מיטה 7.דיסקים -הדבר האדום הראשון שאתה רואה: הפס על הגרב שלי XDDD -הנעליים שהכי קרובות אלייך: שתי זוגות נעליים של ואנס ושל קוויק סילבר. -החולצה האהובה עלייך: חולצה שכתוב עליה באנגלית: "חולצה זו נועדה להעסיק בנות בזמן שאני מסתכל להם על החזה" XDD -המחברת הראשונה שאתה רואה: אמממ לא רואה -הספר: ספר טלפונים XD -החלון פתוח או סגור?: פתוח -הדבר הכחול הכי קרוב אלייך: הרמקולים של המחשב D: 8.שמונה עובדות עלייך -התחביבים שלך: אממ לנגן בגיטרה,לעשות כל מה שקשור במוזיקה -סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך: אמממ... אין לי מושג -הספר האהוב עלייך: אם זה נחשב כספר, אז היומנים של קורט קוביין. -חנות הבגדים האהובה עלייך: אמממ.. celio -חברת נעליים האהובה עלייך: אמממ.... לא יודע -חברת התיקים האהובה עלייך: no fear -הסרט האהוב עלייך: "תעביר את זה הלאה" -המשקה האהוב עלייך: קולה או בירה D: 9.תשע התרמיות הגדולות: -שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן?: ברורר -שקרת כדי להתחמק משיעור?: כן XD -העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו?: כן. לבצפר -תפסו אותך בשקר והתחמקת בשקר נוסף? : חחח כן -גנבת מחנות: לא -פרצת למקום כלשהו?: לא -התחמקת מדו"ח משטרתי?: לא XD -שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום?: לא -הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר?: לא 10. למה? פשוט למה? תגידי לי למה!: לי למה! 11. חברים: -החבר הכי מוזר: חחח וואו.. אממ יש אחד שקוראים לו ארז XD שקבעתי להיפגש איתו עם התופים ושאלתי אותו איך הוא יבוא אז הוא אמר "אני יביא את האופניים" והוא סטלן כזה XD -החבר שאתה מכיר הכי מעט זמן: הכי מעט?.. אמממ אין לי מושג -החבר הכי שקט: יוסי -החבר הכי עצבני: ידיד XD -החבר שאתה מכיר הכי הרבה זמן: מייקל וירדן -החבר הכי מצחיק: רון ומייקל XD -החבר הכי קשוב:ירדן -החבר הכי עצלן: ידיד -החבר הכי רגיש: אממממ....אין לי מושג.. XD -החבר הכי חכם: מייקל D: -החבר הכי טוב: זה כבר כללי מדי חחח 12. דברים ראשונים: -הנשיקה הראשונה: בכיתה ו' אני חושב -האהבה הראשונה: כיתה ג' XDD -הצו הראשון: אממ שאני יגיע לגיל 16 -הדייט הראשון: אמממ דייט לא כ"כ היה לי חח כאילו ממש לבד. -הפעם הראשונה בחו"ל: אממ בכיתה ו' -הטסט הראשון: עוד לא -הבגרות הראשונה: אממ תהיה ב25/5 -למעשנים, חפיסה ראשונה: חח לא מעשן D: -המילה הראשונה: אבא XD -האכזבה הראשונה: אמממ הרבה פעמים.. -שברון הלב הראשון: אפשר לומר שבתחילת השנה 13. שלוש עשרה הדברים הרעים שקרו: -שברת רגל: אף פעם לא שברתי רגל XD -פתחת את הראש: גם לא D: -היית מעורב בתאונת דרכים: גם לא -עברת ניתוח: גם לא -שברת מראה: אממממ גם לא אני חושב -היית בפיגוע טרור: לא יצא לי -ראית מישהו נהרג: גם לא -גילית ששיקרו לך: אמממ לא מזמן. -בגדו באמונך: גם לא מזמן -פגעת במישהו אחר בכוונת תחילה:: אמממ נראה לי שזה היה כשהייתי ממש ממש ממש ממש עצבני. -הלכת מכות: הרבה זמן לא הלכתי מכות D:. -כמעט טבעת: אממ אף פעם לא כמעט טבעתי XD -כרתו לך איבר: חחחח לא יצא לי 14. ארב-עשר האחרונים: -השיחה האחרונה בטלפון: מקורל ידידה שלי -ההודעה האחרונה ששלחת: אממ תרומה של 10 שקל XDD -ההודעה האחרונה שקיבלת: מהמחויבות אישית -הנשיקה האחרונה: אממ בבוקר -החיבוק האחרון: גם בבוקר -הספר האחרון: אממ ממזמן XD -הסרט האחרון: אממ הסרט האחרון שיצאתי לסרט היה בלאדי ולנטיין. אבל סרט אחרון שראיתי אם אני לא טועה היה אמריקן פאי XD -החבר האחרון שראית: אממ רון -הנסיעה האחרונה באוטו: בבוקר -המבחן האחרון: אתמול באנגלית XD -הדבר האחרון שקנית: אמממ היום קולה בקיוסק XD -הפעם האחרונה שטסת במטוס: בכיתה ו' לתאילנד D: -השיר האחרון ששמעת: אמממ green day-jesus of subrubia -הדבר האחרון שלבשת: אמממ חולצת בצפר D: 15.מידע כללי -שם: תומר -תאריך לידה: 12/8 -עיר מגורים: נתניה -בית ספר: אממ נו טוב.. עגנון -צבע שיער: שחור -גובה: 1.70 בערך -משקפיים: אין -הורים נשואים או גרושים: נשואים -רווקה\תפוסה?: רווק -איזה תלמידה: אמממ נחמד כזה -רגישה: מאוד -סטרייט\בי\הומו: סטרייט -ביישן?: מאוווווד 16. מתי כבר תלמד לאכול בפה סגור?: איך אתה יודע שאני אוכל?!?!?!?!?! :O 17. קלמנטינה זה סוף הדרך?: אם אני יאכל זה יהיה סוף הדרך בשבילי XD אני שונא קלמנטינה 18 : קרה או לא קרה? -ניסית סמים: לא קרה -עישנת סיגריה: קרה -השתכרת: קרה --היה לך סטוץ: לא קרה -קילפת את כל הלק מהציפורניים?: i'm a dude,dude XD -כססת ציפורניים?: קרה -התנשקת עם בן: לא קרה -בכית על בת: קרה -נרדמת מהבוקר עד לצהריים שלמחרת: קרה -בזבזת יותר מ-1,000 ש"ח על בגדים בפעם אחת: לא קרה -נרדמת באמצע סרט בקולנוע: קרה -הפסקת ספר באמצע: קרה -התפטרת מהעבודה?: לא קרה -בכית מול אדם שאתה לא מכיר: קרה -התנשקת עם בת: קרה -אכלת סושי: לא קרה 19.בעד \נגד: -ליהומואים לסביות: אממ בעד. כל עוד זה לא קרוב אליי חח. אין לי בעיה איתם. -סקס בשירותים: אם זה מה שעושה לאנשים, שיהיה להם בכיף. בעד. XD -קשר בשלט רחוק: נגד -יום אהבה\ ולנטיינס: בעד -לחגוג סילבסטר: בעד -צמחונות: אממ זה כבר לא עניין של דעה חח -מותגים: גם בעד וגם נגד. מצד אחד זה מעצבן לראות שמישהו רואה שלמישהו אחר יש מותג אז גם הוא קונה, מצד שני המותגים יפים XD -כפכפי אצבע: בעד -שיחות מלב אל לב:בעד -הפגנת אהבה בציבור: בעד -טלפונים סלולאריים: בעד -סקס לפני החתונה: בעד -סמים: נגד -שתייה ונהיגה: נגד -המטרה מקדשת את האמצעים: אממ בעד?XD -עישון בקרב נוער: נגד -שלטון דמוקרטי: בעד -סקס במקומות ציבוריים: שוב, אם זה מה שעושה לכם את זה לכו על זה XD 20.מה עדיף? -בלונדינית או כהה: בלונדינית -פנים יפות או גוף יפה: אמממ.. זאת שאלה טובה.. נראה לי גוף XD -עיניים חומות או ירוקות/ כחולות: ירוקות/כחולות -חכמה או יופי: אממ חכמה -ספר או סרט: ספר -שקט או רעש: רעש -הרבה אנשים או מעגל מצומצם:מעגל מצומצם אבל גם תלוי למה -דייט אינטימי בבית או בחוץ עם אנשים: אמממ אפשר לעשות 2 דייטים אחד בחוץ ואחד אינטימי D: -רומנטי או שרמנטי: אמממ.. לא יודע -פרח אחד או זר פרחים: זר? -הרבה לישון או כמעט שלא: הרבהה כמה שיותר -ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות ומסודרות: קצרות ומסודרות -קשר רציני או סטוצים חד פעמיים: אמממ כרגע בשבילי?אני לא מחפש קשר רציני חח -במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי: מוזיקה חזקההה כמה שאפשר -שעווה או גילוח: גילוח XD -ריצה או הליכה: אמממ לשלב ביניהם -חום או קור: חום -דוש או אמבטיה: אמבטיה -קיץ או חורף: קיץ Money for Nothing 21. תמורת כמה כסף היית מתנשק עם דובי גל: אמממממ אין לי מושג אבל הצ'ק אמור להיות ממש שמן 22. תמורת כמה כסף היית מתנשק עם מינה צמח: אמממ משהו כמו לשדוד בנק 23. תמורת כמה כסף היית מתנשק עם הכלבה של השכנה ממול: 15541515165468415156 דולר 24. תמורת כמה כסף היית מתנשק עם קורט: אמממ עם כל הכבוד לקורט,הייתי רוצה לקבל כסף XD 25. תמורת כמה כסף היית מתנשק איתי: חחחחחח יש משהו שאתה רוצה לספר לנו?D: 26. תמורת כמה כסף הייתה מתנשק עם אן בובת ההחייאה: אממממ אין לי מושג 27. תמורת כמה כסף היית מלקק לאחמדינג'אד את השפם: אוי ואבוי... אמממ לשדוד את כל הבנקים בעולם 28. תמורת כמה כסף היית מלקק כבשה: איכססס.. 32165156324354168453435165132456465132464681321534354351631324646848646848646846846846846868468486684684684648468468684648648684668486468468454465464 דולר 29. תמורת כמה כסף היית אוכל בביסים כמו תפוח:מה? 30. תמורת כמה כסף כל חודש היית מסכים לחיות עם חטיאר מיליונר ולספק צריכו בכל רבדי החיים: אממממ לא הייתי מסכים בכללי XD 31. תמורת כמה כסף היית ממשיך לענות על שאלות 'תמורת כמה כסף'?: אהבתי, אבל הייתי רוצה לקבל על זה כסף. XD 32.

Pickle Weasle

New member
XDDDDD

האם הובכת משאלון זה? האם אתה חושב שאני דפוק? האם אתה חושב שאני קוקסינל? האם אתה חושב שהוריי מכים אותי? האם אתה מבין ששאלון זה נעשה בלילה? האם אתה מבין שמטרתי הייתה להביך אותך? האם אתה שם לב לצורה המהממת שנוצרה פה? האם אתה אוהב להרוס את החוקיות של הצורה הזאת? אני כן. האם תרצה עוד שאלונים כמו זה? האם? מתי? איך? קסם? או אחיזת עיניים פשוטה?

new born1

New member
חחחח עונה ../images/Emo6.gif

האם הובכת משאלון זה : לא לא ממש XDD האם אתה חושב שאני דפוק: חחחח לא D: האם אתה חושב שאני קוקסינל?: לעע. אתם אתה חושב שהוריי מכים אותי: חחחח
האם אתה מבין ששאלון זה נעשה בלילה: מבין ומעריך XD האם אתה מבין שמטרתי הייתה להביך אותך: מבין, אבל לא הצלחת מוהאהאהא
האם אתה שם לב לצורה המהממת שנוצרה פה: חחחח האם אתה אוהב לרוס את החוקיות של הצורה הזאת: לא!!!!!! אני כן.: >< זה היה יפה אבל האם תרצה עוד שאלונים כמו זה: כןן זה היה מגניב האם? האם......? מתי? מתי.....? איך?... לא יודע קסם?: אכן או אחיזת עיניים פשוטה?: לעע. XD

new born1

New member
חחחחח אז תגנבי מפורום

סקרים ושאלונים. כל הזמן עושים את זה >< אבל ששש!! לא אמרתי לך את זה! XD

shush63

New member
הנה לך תומר שאלון גנוב אבל..

אבל השקעתי בלמחוק את התשובות אז זה גם משהו ^^ אז הרי לך השאלות~ 1.תפוס את הספר הכי קרוב אליך, לך לעמוד 18, שורה ארבע, תכתוב מה שכתוב שם? 2. תמתח את יד שמאל שלך הכי רחוק שאתה יכול. במה אתה נוגע ראשון? 3. מה הדבר האחרון שצפית בו בטלוויזיה? 4. בלי להסתכל, נחש מה השעה. 5. עכשיו תסתכל על השעון,מה השעה? 6. לא כולל המחשב, מה אתה שומע? 7. מתי פעם אחרונה היית מחוץ לבית? 8. על מה הסתכלת לפני הפורוםהזה? 9. מה אתה לובשת? 10. על מה חלמת בלילה שעבר? 11. מתי פעם אחרונה שצחקת? 12. מתי פעם אחרונה שהתנשקת עם מישהי? 13. מה אתה חושב על השאלון הזה? 14. מה הסרט האחרון שראית? 15. אם היית נהפך למולטי מיליונר בן-לילה, מה היית קונה? 16. ספר לי משהו על עצמך שלא ידעתי. 17. אם היית יכול לשנות את העולם בלי קשר למצפון או פוליטיקה, מה היית משנה? 18. ראית משהו מוזר לאחרונה? 19.אתה אוהב לרקוד? 20. ג'ורג' בוש - טיפש עם עוצמה או מישהו שיודע מהחיים שלו? 21. אם ילדך הראשון יהיה בת, איך תקרא לה? 22. אם ילדך הראשון יהיה בן, איך תקרא לו? טוב נו.... אני אתאמץ להמציא כמה שאלות לבד ^^ אז... מה קורה? איך היו השאלות הגנובות? איזה הכי אהבת? אתה צמחוני? מה התאריך לידה שלך? מה השם משפחה שלך? מה מספר המזל שלך? איזה צבע אתה הכי אוהב? גר בבית פרטי או בדירה? אוהב בועות סבון? צבעת פעם את השיער? אם כן לאיזה צבע.. מתי הסתפרת פעם אחרונה? לאיזה צבע היית רוצה לצבוע את השיער, אם בכלל? למה התחפשת בפורים? באיזה כיתה אתה בכלל חח ? מה השם שאתה הכי אוהב? יש לך עגילים/קעקועים, איפה,איזה? איזה מקצוע אתה הכי אוהב? הכי שונא? יש לך מגמות בבצפר? אם כן, באיזה אתה? נכון אתה מתבאס שאני שואלת שאלות על בצפר? ~טוב אז אני אפסיק~ מה צבע העיניים שלך? מה הגובה שלך? יש לך חיות בבית?איזה? איך קוראים להם? ^^ אתה מרוצה מזה שאני כל כך מתאמצת ומוצאת מה לשאול? כי אני אישית מרוצה חח דווקא הולך לי~ אתה סנילי? ברמה קשה? אתה זוכר מה הייתה השאלה הראשונה [שאני שאלתי, לא מהשאלון הגנוב חח] ? מה הסרט האחרון שראית? יש לך שם שני?מה הוא~ כמה פעמים ביום אתה נכנס לפורום? חח חח טוב.. עכשיו באמת נגמרו לי הרעיונות XD אבל השקעתי! עכשיו תענה ותהנה~ חח

new born1

New member
חחחחח עונה D:

1.תפוס את הספר הכי קרוב אליך, לך לעמוד 18, שורה ארבע, תכתוב מה שכתוב שם?: ספר טלפונים של בזק ורשום בשורה הרביעית "ניתן לתייק את הפקסים במחשב בקלות וביעילות" XDD 2. תמתח את יד שמאל שלך הכי רחוק שאתה יכול. במה אתה נוגע ראשון?: במסך XD 3. מה הדבר האחרון שצפית בו בטלוויזיה?: אממ הפסנתרן..>< 4. בלי להסתכל, נחש מה השעה: אממ אני משער...13:10 5. עכשיו תסתכל על השעון,מה השעה?: 13:09 XD הייתי קרוב! 6. לא כולל המחשב, מה אתה שומע?: את אמא שלי מכינה אוכל D: 7. מתי פעם אחרונה היית מחוץ לבית?: היום 8. על מה הסתכלת לפני הפורוםהזה?: על פורום אוונסנס XD 9. מה אתה לובשת?: סוטים :O. סתם חולצה לבנה,בגלל הטקס שהיה היום בבצפר,ג'ינס ונעליים 10. על מה חלמת בלילה שעבר?: אני זוכר שהיה חלום הזוי אבל אנלא זוכר מה 11. מתי פעם אחרונה שצחקת?: היום,שמור אמר שהקטע האחרון ב"דאמב" נשמע "עף לי קונדום" זה הרג אותי. 12. מתי פעם אחרונה שהתנשקת עם מישהי?: אמממ.. וואו. זה שינוי מהיר.. אממ לפני חצי שנה 13. מה אתה חושב על השאלון הזה?: נחמד ביותר 14. מה הסרט האחרון שראית?: "התנגדות" משהו כזה. זה גם על השואה. הראו לנו היום בבצפר 15. אם היית נהפך למולטי מיליונר בן-לילה, מה היית קונה?: אמממ. את כל חנות כלי זמר D: 16. ספר לי משהו על עצמך שלא ידעתי.: אממממממ. אני יודע לנגן את כל השירים של נירוונה (אבל רק השירים שבאלבומים). 17. אם היית יכול לשנות את העולם בלי קשר למצפון או פוליטיקה, מה היית משנה?: אמממ..אין לי מושג.. אבל הייתי רוצה שהשינוי יהיה באופי של בני נוער חח. די חנוני אני יודע.. אבל למנוע את כל הערסיות הזאת.. זה מטרה. 18. ראית משהו מוזר לאחרונה?: אמממממ.... לא XD 19.אתה אוהב לרקוד?: במסיבות וכאלה?קצת 20. ג'ורג' בוש - טיפש עם עוצמה או מישהו שיודע מהחיים שלו?: יותר בכיוון של טיפש עם עוצמה 21. אם ילדך הראשון יהיה בת, איך תקרא לה?: אממ עדן. 22. אם ילדך הראשון יהיה בן, איך תקרא לו?: שחר, או רון. טוב נו.... אני אתאמץ להמציא כמה שאלות לבד ^^: חחח תודה D: אז... מה קורה?: מצוין איך היו השאלות הגנובות?: גנובות כאלה איזה הכי אהבת?: אממממממ מתי בפעם האחרונה צחקת XD אתה צמחוני?: ההפך הגמור מצמחוני. אני לא אוהב פירות וירקות בכלל. אין פרי אחד שאני אוכל, ואין ירק אחד שאני אוכל. הדברים הכי בסיסיים שכולם אוכלים אני לא אוכל מה התאריך לידה שלך?: 12/8 מה השם משפחה שלך?: טייב (לא לא אין קשר לנינט) מה מספר המזל שלך?: 12 איזה צבע אתה הכי אוהב?: כחול גר בבית פרטי או בדירה?: בדירה אוהב בועות סבון?: לא D: צבעת פעם את השיער? אם כן לאיזה צבע..: אממממ לחום. מתי הסתפרת פעם אחרונה?: לפני שבועיים בערך לאיזה צבע היית רוצה לצבוע את השיער, אם בכלל?: אממממ.. עכשיו איכשהו זה שוב שחור,אבל הייתי רוצה לחום. למה התחפשת בפורים?: לסולנית של היהודים
באיזה כיתה אתה בכלל חח ?: י' XD מה השם שאתה הכי אוהב?: אממממ... רון יש לך עגילים/קעקועים, איפה,איזה?: אממ אין איזה מקצוע אתה הכי אוהב?: תאטרון.. זה שיעור מצחיק. ואנגלית הכי שונא?: מתמ' >< יש לך מגמות בבצפר? אם כן, באיזה אתה?: מגמת תאטרון :] נכון אתה מתבאס שאני שואלת שאלות על בצפר?: חחח לא לא ממש. ~טוב אז אני אפסיק~ מה צבע העיניים שלך?: חום מה הגובה שלך?: 1.72 יש לך חיות בבית?איזה?: אמא. סתם XD. אממ דגים. איך קוראים להם? ^^: מנש וציפי.
אתה מרוצה מזה שאני כל כך מתאמצת ומוצאת מה לשאול? כי אני אישית מרוצה חח דווקא הולך לי~: חחח ללא ספק הולך לך כל הכבוד :] אתה סנילי? ברמה קשה?: אממממ יש לפעמים רגעים שאני יותר גרוע מסבתא בת 165135213. אבל..אממ זה לא עד כדי כך נורא D: אתה זוכר מה הייתה השאלה הראשונה [שאני שאלתי, לא מהשאלון הגנוב חח] ?: אמממ כן אם אני סנילי ברמה קשה.. אני חושב. רגע... כן.. XD מה הסרט האחרון שראית?: זה היה בשאלות הגנובות
רואים שלא התאמצת לגביי השאלות הגנובות
. אממ הסרט האחרון היה התנגדות. על השואה יש לך שם שני?מה הוא~: אין כמה פעמים ביום אתה נכנס לפורום? חח: אמממ ביום?.. משהו כמו 5 חח טוב.. עכשיו באמת נגמרו לי הרעיונות XD אבל השקעתי!: גאה בך D:

למעלה