הקוקטיילים נמכרווו =[[[[[[[[[[[[

ה צ י ף

New member
הקוקטיילים נמכרווו =[[[[[[[[[[[[

היום מכרתי את הזוג קוקטיילים המדהימים שהיו לי =[=[=[=[=[=[=[=[=[=[=[ בכפר קאסם לאיזה סוחר אחד אבל לפחות עכשיו הם יהיו עם עוד חברים כמוהם =[

Mis Anna

New member
זה כמו למכור אותם לעבדות

רוב הסיכויים שימותו ממחלה, שיזרקו אותם באוויר ויטענו שהם מוחתמים. באמת עצוב גורלם המר

ה צ י ף

New member
נראה לי שהם יגמרו רק מהקטע של

המסחר כי הם גדלו בלהקה ענקית לא של מסחר או משהו סתם איזה מגדל ואבא שלי היה שם הוא הביא אותם והוא אומר שכמו גן עדן לתוכים שם וזה ואחריזה ראיתי אותו מיסתובב איתם בשוק בתוך הכלוב המעפן שלו וכל כך כאב לי עליהם

BarBar89

New member
ועוד למקום שהוא מודע לזה מראש

שהם יפגעו נפשית ופיזית!

ישי999

New member
אני יכול להסביר

כי אמא שלי וכולי זה מתיחס להודעה של מים ומה זה מתיחס להודע של איתמר אבל זה לא אומר שאני מצדד במה שהוא עושה אני רק מסביר אותו

judyr

New member
הדבר ההגיוני היחידי שעולה על הדעת

זה ש"הציף" הוא טרול אחרת לא ברורה לי ההתנהגות שלו עצוב לי על החיות שלו לפי איך שהוא חושב ומתייחס אליהן וזאת רק לפי ההודעות שלו.

ה צ י ף

New member
איזה טרול איזה נעלים מה אתה גנוב?

מה טרול איזה טרול ואך אני מיתיחס לתוכים שלי??? אני מיתיחס טוב מאוד תאמין לי נו עוד מטומטם

ישי999

New member
אם אתה טוען שאתה מתיס אליהם יפה

אז למה אתה קונה אותם אם אמא שלך לא רוצה תוכים בכלל ואם אתה מוכר אותם למה אתה מוכר לסוחר מהשוק של כפר קאסם

ה צ י ף

New member
פירסמתי באינטרנט ובפורומים

ואנשים לא רצו אז מה אתה רוצה שאני יעשה? עוד רגע אמא שלי זורקת אותם ברחוב אז מכרתי אותם בכפר קאסם ויצא איזה סוחר מה אני יכול לעשות

judyr

New member
ילד, אם אתה לא יודע לדבר בנימוס

אז עדיף שלא תדבר כלל

judyr

New member
בבקשה

הנה ההודעה המקורית שלך מועתקת מילה במילה כאשר הדגשתי את ההתבטאות שלך "מה טרול איזה טרול ואך אני מיתיחס לתוכים שלי??? אני מיתיחס טוב מאוד תאמין לי נו עוד מטומטם" עכשיו כמה מילים לי אליך נכון אני לא אמא שלך ולא התפקיד שלי לחנך אותך אלא של ההורים שלך אבל זהו פורום חברתי ובו אנחנו דנים ומדברים על דברים שנוגעים לנו כל אחד מביע את דעתו האישית וחולק מהידע שלו וסתם מהדברים שהוא מרגיש כי בא לו לחלוק איתנו אבל תסכים איתי שלא נעים לאף אחד שידברו אליו לא יפה ולא משנה מי אמר למי... הנקודה היא שאם תמשיך בהתבטאויות כאלה אז בסוף לאף אחד לא יהיה נעים לדבר איתך יכול להיות שתגיד לי עכשיו שלא אכפת לך ושאלך לעזזל ומי אני בכלל (וזאת אני מנחשת לפי כל ההודעות שלך שהן מאוד תוקפניות) לסיכום שאלת ואני עניתי שיהיה לך ערב טוב

למעלה