"הקופסה" - מודל 2003

"הקופסה" - מודל 2003

גבירותיי ורבותיי אני שמח לחשוף את הגרסה החדשה של מצעד הפזמונים של הפורום. גרסה שהושגה לאחר שבועות רבים של עבודה, יזע ודמעות (בעיקר שלי תוך שאני מסתבך בנבכי שפות התכנות השונות..
). אנחנו זונחים את מודל 2 ההרצות הפופולרי ועוברים לטופס הצבעה שיישלח לכל אחד מכם (!) במייל, בטופס יוצגו 25 שירים, עליכם לבחור 7 שירים ולדרגם דירוג פנימי (אתם לא צריכים לעשות reply או משהו בסגנון, אתם מסמנים בטופס..פלאי הטכנולוגיה..). בכל מוצ"ש ייספרו הקולות ותועלה רשימת ה-Top 20 של המצעד. קולולולו
. אחד היתרונות של גרסה זו היא שהיא פשוטה למדי (לסמן אופציות בטופס) ושהיא מאפשרת לכם יותר בחירה (7 שירים לעומת 2). החסרון הבולט (שאולי הוא דווקא יתרון) : מי שאינו רשום למצעד לא יכול להצביע..חסל סדר הצפות מפורומי מעריצים שונים
. איך נרשמים ? פשוט מאוד משרשרים לכאן את המייל שלכם וכבר ביום שבת הקרוב בלילה לאחר פרסום המצעד הנוכחי אתם תקבלו את הטופס אליכם ויהיה לכם שבוע לחשוב... אני מקבל גם צ´קים פתוחים למעונינים לשלוח

וזו גם ההזדמנות

שלך לספר לאחרים על המצעד ולדאוג שיירשמו.
נפגעתי קשות מהעובדה שאתה לא נמצא "קבוע" אצלנו בפורום לפי החתימה שלך, אני דורש מיד אבל מיד לשנות !

Azar Azar

New member
וואי איך שכחתי לכתוב קופסת הלהיטים

לא יודע למה אבל שכחתי הינה הוספתי

PopPy

New member
[email protected]

(למי שתוהה, אני קוראת מדי פעם את הפורום, נעזרת במצעדים שלכם כדי לבחור שירים מעניינים ל... נגדיר את זה שמיעה.
)

למעלה