הקבלה בין התנך לזמננו

ל נ צ ח

New member
וארא בפתאים אבינה בבנים נער חסר לב:(משלי ז(ז)

משלי ז (ז) וָאֵרֶא בַפְּתָאיִם אָבִינָה בַבָּנִים נַעַר חֲסַר לֵב:

gushnick

New member
אז עכשיו אתה גם מנסה לאיים עלי?

יפה לך. אני לא יודע מאיפה הבאת את המסקנות לגבי יכולתו של בחיר ה' לפגוע באנשים כאוות נפשו, אך אין זה משנה. אתה לא בחיר האלקים, ויש דרכים הלכתיות לבדוק זאת. כתיבת קישורים ויצירת מצגות שטוענות שאתה גאון, לא הופכות אותך לכזה. מכיוון שדורנו שבע אנשים שלמדו קבלה מעשית וחשבו שהם בחירי האלקים, אין שום סיבה להאמין לך בזה. ואם אתה באמת כזה, הרי שאני רק משלים את דבר ה', שתהיה נבזה וחדל אישים... ואני שוב אומר - בין אם אתה חושב שאתה בחיר ה' ובין אם לא, זה לא קשור כהוא זה לפורום הזה. אתה מוזמן לדון בפשט התנ"ך, בעיני השכל ולא בעיני מה שחלמתי אתמול בלילה, ואנחנו נתייחס אליך כאחד האדם. לערימת המלל שבה אתה מציף את הפורום כבר כמה ימים אין קשר לזה.

ל נ צ ח

New member
להזהיר ממלכודות מוות זה לא לאיים.

* סייברדין: אולי עכשיו תבין סיבת התראתי אליכם ! * 20/10/1999 8:49 לנצח ----------------------- (3) ספר יחזקאל פרק לג (ז) ואתה בן אדם צפה נתתיך לבית ישראל ושמעת מפי דבר והזהרת אתם ממני: (ח) באמרי לרשע רשע מות תמות ולא דברת להזהיר רשע מדרכו הוא רשע בעונו ימות ודמו מידך אבקש: (ט) ואתה כי הזהרת רשע מדרכו לשוב ממנה ולא שב מדרכו הוא בעונו ימות ואתה נפשך הצלת: - * - * - * - * - * - * - * - * - הבנת ? - כדי להציל נפשי סייברדין, כן ידידי: "כדי להציל נפשי" ואותכם! __________________ ל נ צ ח __________________

למעלה