הצעות למפגש - מקום ותאריך מוצע

יוליקה

Member
מנהל
הצעות למפגש - מקום ותאריך מוצע

אני מחדשת את הרעיון למפגש. אנא הציעו רעיונות למפגש - למקום ולתאריך שיהיה נח לרב.

אנ י ציעה מפגש באמצע הדרך כמו נתניה!!!

קרוב לרכבת, אינני יודעת עם יש רכבת לנתניה ,אבל לכפר סבא זה בטוח שיש רכבת. זמן: אולי בעוד 3 שבועות שיהיה מספיק זמן לכל החברים לשריין את היום. מה דעתכם?????????? כבר ממזמן לא נפגשנו, יוליקה יופי של הצעה!!!!!

pazi66

New member
יש מקום טוב בכפר סבא, במדרחוב ירושלים../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

שם המקום קקאו כפר סבא......רק בעיה אחת שהיא בעיה בכל המקומות הטובים .....לא ניתן לשריין 20-30 מקומות ביום ששי שהתפוסה מלאה. לכו כדאי לבדוק אפשרות לשנות את מועדי המפגשים לאחת מימי השבוע הרגילים......הרי אנחנו גמלאים, לא? זמנינו בידינו.......ומי שעובד יכול לדעתי לקחת יום חופש פעם במספר חודשים לצורך מפגש עם חברים ותיקים. מה יותר נוח , פחות מלחיץ, ללא מגבלות זמן או תחבורה מאשר מפגש באמצע שבוע. תחשבו על זה.......התראה של שבועיים בהחלט תספיק. אתם גמלאים או לא, תוכיחו זאת

יש רכבת

יש רכבת לנתניה- אבל התחנה מחוץ לעיר. אם כבר עולים על רכבת - אפשר להגיע לתל אביב ךעזריאלי - ויש שם אין סוף מקומות מפגש.

mati40

New member
מפגש

שלום לכל החברים,רעיון מצויין על מפגש בינינו,יש לי הצעה על קניון עזריאל נדמה לי שהרוב יוכלו להגיע אליו מקום מוכר ונחמד בואו נחכה שהחגים יעברו לנו,כי כל אחד מאיתנו ודאי עסוק עם המשפחה או חברים אז בשמחה רבה לתגובתכם שיהיה לכם הכי כייף

itaf10

New member
מאמצת את המקום "עזריאלי ת"א"

הרכבת מגיע עד לתחנת עזריאלי, קל נוח מכל מקום. לי נוח בחודש הבא. (18.6 עוברת ניתוח בעין השניה)

itaf10

New member
מחדשת את הצעתי מפגש באשדוד

במסעדה "גבעת יונה" מקום תצפית על העיר והנמל, שפע של מקום חניה.(לבאים ברכב פרטי) תחבורה ברכבת עד אשדוד דרום.ו\או בתחבורה ציבורית. לרשותכם

ora11

New member
סבא אורי חמוד ../images/Emo45.gifבוקר טוב חברים../images/Emo141.gif

והבוקר בכניסה לקיבוץ תאונת דרכים איומה. עושה לא טוב על הבוקר. סעו בזהירות.

mati40

New member
מפגש

ערב טוב לכל החברים אין לי בעיה בשום תאריך ושעה רק שאדע יום קודם להזיז את ההתחיבויות שלי איטה שהניתוח יעבור לך בקלות והחלמה מהירה האם מישהו שמע את חלק מהנאום של אובמה,מנסה לא לצפות מידי,אבל אולי פה יהיה השינוי לטובה עבורנו וראשית שנראה את החיילים בבית,זו תיהיה שמחה גדולה לכל אחד מאיתנו אז ערב נפלא ובשורות טובות

HAVA159

New member
יוליקה יקירה לא היחלפתי שם../images/Emo24.gif

גם אני ראיתי את זה, ואין לי מושג אי זה קרה. צריך לבדוק, אולי אי נכד נגע במשהו. באהבה
חוה...

ora11

New member
../images/Emo24.gifאיטף בהצלחה בניתוח וחיזרי בריאה ורואה

HAVA159

New member
itaf10 ../images/Emo50.gifבניתוח../images/Emo24.gif

יום טוב באהבה
חוה...

HAVA159

New member
לכל החברים יום טוב וסוף שבוע נפלא../images/Emo24.gif

שמרו על עצמכם, כובע ומים. באהבה
חוה...

mati40

New member
ניתוח

ערב טוב שיהיה לך בהצלחה בניתוח,קחי את זה בקלות ותלכי לחדר ניתוח במחשבה חיובית וזה יעבור בקלות עכשיו תוכלי לראות אותנו יותר טוב ערב נהדר לכולם

אפרופו אובמה

מספרים שמישהו ניגש לצ'לסי קלינטו ואמר לה: I HAVE 3 MAJOR PROBLEMS OSAMA OBAMA AND YOUR MAMA

למעלה