הצעה!!!!!!!!

רן פלד

New member
הצעה!!!!!!!!

לקבץ את כל באי הפורום לערבי מפגש וגיבוש שיובילו להקמת קבוצות ( ע"פ מקום מגורים או מה שלא יהיה ), ולקיום משחקים אמיתיים. עם קצב, יכולות משופרות ומשתפרות והמון- המון כיף!

רן פלד

New member
אז יאללה!...

שמנהל הפורום יפיץ איזה משהו. צריך קודם לארגן רשימה של שמות של מעוניינים ( רציניים בלבד) ןאז להתחיל לדבר על מקום וזמן.

mickeym

New member
הבעיה היא שאין לנו 18 שחקנים.....

בטח שלא רציניים...

SlamminDino

New member
באמת רעיון טוב ../images/Emo62.gif

עוד מעט הפורום יגדל ויהיו מספיק אנשים גם לעשות את זה!! בינתיים אני ינסה לפתוח פה לוח שכל אחד ירשום מאיפה הוא ומה שהוא רוצה לגביי עצמו. אפשר גם לרשום בפורום עצמו. מישהו יתחיל ואז יגיבו להודעה. רק הערה קטנה: תפוז ממליצים לא להשאיר יותר מדי פרטים פה בפורומים כי הם מפחדים שאנשים מסויימים ינצלו זאת לרעה. לא יודע איך ולמה אבל גם אנשים מפוצצים את עצמם ואין לי מושג למה זה ואיך גם כן אך אני יודע שזה קורה.. אז אני ינסה להקים לוח בפורום שמה כל אחד יכול לכתוב כמה דברים על עצמו! הרעיון נשמע סבבה ואם תרצו יש כבר מפגשים של בייסבול בישראל. אני ינסה להשיג פרטים, הייתי בקשר עם מישהו לפני כמה חודשים. הם אמרו לי שמתחילים אחריי החגים. אז רק שיהיה לתשומת לבכם, יושביי הפורום ורן! Keep on Rockin

mickeym

New member
רעיון איך לרכז את השמות!

בגלל שכולנו סומכים על דינו כאן שלא יתקשר אלינו באמצע הלילה וישמיע קולות מוזרים (
or so I hope...) אז אני מציע שכל אחד שירצה להשתתף ברשימה, פשוט ישלח לדינו מסר אישי עם הפרטים וכך אנשים אחרים לא יוכלו לקרוא את זה.. מיקי

SlamminDino

New member
זהירות! אני שואג ../images/Emo107.gif

אבל יותר גרוע מכלב!! אני גם אוכל בני אדם אבל זה משהו אחר לגמריי שאני לא מדבר עליו מחוץ למאורה.

רן פלד

New member
או. קיי...

אז ככה, אני רואה שהאי- מייל של דינו חסויי אז איזושהי תיבה לשם ועיר או משהו כזה וקביעה סופית של מקום מפגש עתידי נשמעים לי כמו התחלה טובה, אכן כך.

mickeym

New member
כך שולחים מסר...

תלחץ על שמו של דינו... ואז בצד ימין למעלה יש אופציה- שלח מסר... תלחץ עליה...

למעלה