הצעה - לזמן מומחים לפורום

zvooloon

New member
הצעה - לזמן מומחים לפורום

פורום חשוב זה עודנו טרי, אבל מנסיוני בפורומים אחרים שאני משתתפת בהם - חשוב מאוד להביא לפורום מומחה מדי פעם - גריאטר, נוירולוג, עובד סוציאלי, וכיו"ב, אולי אף חולה אלצהיימר שמייטיב להתנסח. קודם לכן נראה לי שיש צורך לפרסם את דבר קיומו של הפורום הזה, כדי שיותר מבין שישים אלף חולי האלצהיימר בישראל, מטפליהם ובני משפחותיהם יוכלו לפקוד אותו. בינתייים אני רואה בפורום רק מעט שמות חוזרים. צריך להפיץ את דבר קיומו, בעמותה, באתרים אחרים שעוסקים באלצהיימר, באמצעות "תפוז". אולי חשוב מכל - צריך להפיץ את דבר קיומו של הפורום בקרב כל המתנדבים של עמותת אלצהיימר, המעניקים אוזן קשבת, כדי שהם יוכלו להפיץ את קיומו בקהילותיהם.

אירילה

New member
בקרוב ישתתפו מומחים בפורום

אכן הפורום נחשב עדיין לטרי ,פניתי כבר למומחים מקצועיים בנושא ,מיד עם תום חופשת הקץ דהיינו בעוד כשבועים יחל סבב מומחים. בנושא הפירסום של הפורום , הרי שרוב הרכזות והיועצים של העמותה עודכנו על קיומו של הפורום על ידי אישית ומה שנותר כעת הוא רק לחכות לפגישות בהם המשפחות יעודכנו ,כמו כן באתר העמותה תחת הכותרת מה חדש ,מופיעה הודעה על פתיחת הפורום. יש לזכור גם שעדיין להרבה משפחות נושא החשיפה קשה ולכן כך אני מאמין קצב ההשתתפות בפורום יגדל אבל לא מהר. בכל אופן כמובן שמכאן מופנת הקריאה לכם המשתתפים בפורום, להעביר את דבר קיומו של פורום זה למשפחות אחרות שאתם מכירים אשר בני משפחתם חולים באלצהיימר. שיהיה לנו שבוע טוב , ולא לשכוח את הצעדה באוקטובר. שלכם גרשון

מני בר

New member
../images/Emo45.gif

גם אני הגעתי במקרה לפורום חשוב זה. כדאי לפרסם אותו בתפוז

למעלה