הצעה להיפגשות

JeeChan

New member
הצעה להיפגשות

אנשים נראה שחלקכם קיבלו רושם מוטעה מההודעה האחרונה שלי. הצעתי שמכיוון שהרבה מחברי פורום בליץ' הם חברי אינויאשה נוכל להיפגש במפגש שלהם למפגשון קטן. לא אמרתי שזה מפגש של הפורום, וזה לא מפגש רשמי ואני לא מכריח אף אחד לבוא, רק הצעתי שאם כבר אנשים שאוהבים בליץ' נפגשים וחלקם נמצאים פה אז למה לא לבוא ולהגיד להם שלום ולדבר איתם. כמובן שאני אארגן מפגש רשמי לפורום שלנו, וזה יתרחש מאחד מהימים באייקון, אך אם אתם מעוניינים לארגן מפגש כבר קודם, אז בשמחה =] רק שרובכם לומדים אז זה קצת בעיה. למי שכן מעוניין לבוא למפגש של פורום אינויאשה, אז הנה הפרטים: המפגש שלהם יתקיים ב19.10, בפארק הירקון, אגם הנוטריות בשעה 12:00. וזכרו אני שוב מדגיש זה לא מפגש שלנו, אז לא לכעוס ולהגיד זה לא בסדר, אני אוהב ללכת למפגשים ולהכיר אנשים חדשים ולכן הצעתי שאולי ניפגש גם שם בנוסף למפגש משלנו, זה לא חובה ומי שלא אוהב אינויאשה בכלל לא חייב לבוא, ולא צריך להרגיש שהוא מפסיד משהו. מצטער אם הטעיתי אתכם וגרמתי לכם לחשוב אחרת. בכבוד רב, אור פרלמן, מנהל פורום בליץ'.

Fay Wood

New member
~גו אור, גו אור~ |פונפונים| ../images/Emo168.gif

אנשי פורומ אינויאשה הם אנשים נחמדים, בואו אנשימקטנים ;; אמ, מישו הודיע בפורומאינויאשה על זה שפולשים להם למפגש? 00;

אני אגיע למפגש של פורום אינויאשה,

אבל לאייקון לא חושבת שאוכל... וגם לא רוצה, אין לי כוח וחיבה גדולים למקומות צפופים
. מילא, יהיו עוד מפגשים ^_^".

Envious

New member
מוהאהא ~! כולם מכירים את כולם D=

זה מגניב ^^
מפגש ~!D: מי יבוא לאייקון ?^^

MichelleLev

New member
../images/Emo45.gif אני מקווה שאני אוכל להגיע

למפגש אינויאשה&בליץ'

dark max

New member
:(

אני אהיה באילת [למרות שזה עדיין כיף XP], כך שאני אפספס אינו+בליץ' ואייקון... מפגש הבא אני לא מפספסת ><, אני מקווה...

shui chan

New member
../images/Emo31.gif >>>>>:

לצערי לא אוכל להגיע לירקון. כמובן שאהיה אבל באיקון *-* מי שלא בא הוא סלט חצילים ]:

shui chan

New member
אני גם לא סלט חצילים ><;;

בכוונה כמובן הייתה לאיקון P: מי שלא בא לאיקון = סלט חצילים. מי שלא בא למפגש בליצ'יאשה = סלט ירקות <:

0Onegaineko0

New member
אני לא יודעת.... זה בתראה קצרה מדי

אני יכולה לנסות להגיע, אבל זה לא בטוח [= תהיה לי תשובה מחר!

JeeChan

New member
גם אני לא בטוח שאני אבוא :(

אבל אבל אני אראה את מאיה צ'אן במפגש של הקומונה שלנו נכון ? ואני מתכוון לקומונת פאנגרלז

JeeChan

New member
יאייייי XD אור השיג עבודה אבל

הוא יבוא לזה D: ולמה מאיה צ'אן לא במסנג'ר ?

למעלה