הציצים של היום זה לא מה שהיה פעם...

EurO

New member
הציצים של היום זה לא מה שהיה פעם...

מכירים את הפטנט היפני החדש- האבא המניק
חלוקת העבודה במשפחה המודרנית משתנה כל הזמן. אבל עדיין ישנן מספר מטלות שאב המשפחה לא יוכל לעשות לעולם, וזה נשאר, עדיין, במסגרת התפקידים שהאשה נאלצת לבצע בעצמה: מדובר בהנקה של התינוק החמוד והקטן שזה עתה הצטרף למשפחה. המוצר הזה הוא 2 מיכלים בצורת שדיים שאותם ממלאים בחלב, ובקציהם פטמות שדרכם ניתן להניק את התינוק. המוצר נקשר על גוף האב, והוא מאפשר הנקה של התינוק בצורה שכמעט משתווה להנקה של האם. אם המכשיר הזה יאומץ באופן גורף- הקשר בין אב-ילד ותהליך הפמיניזציה של הגברים יקבלו דחיפה רצינית ותגדל ההבנה ואהבה בעולם. אולי. נו, מה דעתכם
כן, זה אמיתי וזה שם- בטוקיו.

איליה.

New member
השלב הבא

מכשיר שיאפשר לגברים ללדת, כפי שנאמר "בעצב תלדי בנים". אולי רק אז תתחיל ההבנה בעולם.

EurO

New member
חחח ../images/Emo6.gif

אגב, מישהו שמע על התינוקת המשובטת הראשונה

chany

New member
כל הכבוד ליורו.

המצאת המאה. תעזור לאב להרגיש אם כל פעם שהוא יניק את התינוק. אתה גאון יורו.

Bishnet

New member
יפנים מטורפים../images/Emo70.gif ../images/Emo163.gif

מה יש להם עם ההמצאות המטורפות האלה ?!

HuGo Hell

New member
נכון שהיפנים מושלמים? ^_^../images/Emo1.gif

נכון שטוקיו זאת עיר מושלמת?
ונכון שהיפנים *נסקל* טוב, טוב. רק אמרתי שאני אוהב יפנים ואת השפה שלהם. *____*

YANIVISIBLE

New member
מטומטמים...תמציאו תרופה לאיידס

אין להם מה לעשות ? בנות עושות מה שאמורות לעשות כנ"ל בנים רק שבנים תפקידם לספק את האישה כמו שצריך במיטה

eladhagever

New member
חחחחחחחחחח

עוד מעט גבר יוכל להכניס את עצמו להריון!!! דרך אגב- שתהיה לכם שנה טובה ושקטה!!!

eladhagever

New member
אני מדבר איתך על ה...

המ... "הדרך נרגילה" הגבר יבלה עם עצמו לילה מושלם :)

eldarinn

New member
לגבי התמונה וההמצאה

מדובר בסדרה של מוצרים מטופשים, לא פרקטיים אבל די יעילים תחת הכותרת: 101 UNUSELESS JAPANESE INVENTIONS - או במילים אחרות "אמנות השינדוגו" המאגדת כמה וכמה פסיכים חסרי מעש ברחבי העולם שעומלים על השטויות האלו. אם תעשו חיפוש באמזון תמצאו שני ספרים בנושא. בהזדמנות זו מזמין את כולם לאתר שלי וכמו כן לבקר בפורום תלת מימד כאן בתפוז (147) - עד כאן פרסום עצמי

למעלה